Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

توجه: پروفسور تاد زیویچی است شکایت از دانشگاه جورج میسون برای اجتناب از واکسیناسیون یا ماسک.

موارد زیر طنز است ، اگر کسی در استنفورد این را بخواند.

“چند هفته دیگر من بیست و چهارمین سال خود را به عنوان استاد حقوق در دانشگاه LawProfBlawg آغاز می کنم. سال گذشته ، من داوطلب شدم تا به طور زنده در جلسات هیات علمی شرکت کنم. خدمات بخشی از کار من است و می دانستم که می توانم آن را با خیال راحت انجام دهم. من با حضور و سخنرانی در جلسات بهترین کار خود را مدیون همکارانم هستم. و می دانستم که می توانم با خیال راحت این کار را انجام دهم. در بهار 2010 ، من قرارداد تصدی کردم. بعداً این موضوع را از طریق آزمایش مثبت تست تایید کردم.

اما اکنون ، کارفرمای من ، یک موسسه دولتی ، از من می خواهد که در جلسات هیات علمی شرکت کنم. در مورد من ، جلسات هیئت علمی غیر ضروری و بالقوه خطرناک است. تنها گزینه های دیگر من این است که هنگام چرت زدن با صفحه خاموش از راه دور شرکت کنم یا به دنبال بهانه های متعدد ماهانه از حضور در جلسه هیئت علمی باشم ، کاری که وقت گیر و پرهزینه است.

برای من غیرممکن است که در چنین شرایطی وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهم. دولت تهدید کرده است که اگر در جلسات حاضر نشوم ، ممکن است با مجازات انضباطی و فسخ احتمالی روبرو شوم. این هفته ، من به دنبال یک وکیل هستم ، به طور بالقوه اتحادیه آزادی های مدنی جدید ، که از طرف من شکایت کند و الزام جلسه اجباری هیئت علمی دانشگاه را به چالش بکشد. و لغو هرگونه انتخابات مشکوک که ممکن است بر خلاف من باشد.

اگر به طور طبیعی از جلسات هیئت علمی مصون نبودم ، همچنان از رفتن به جلسات هیئت علمی هیجان زده می شدم. اما پس از تصدی مسئولیت ، مصونیت طبیعی دارید و ادامه حضور هیچ مزیتی برای جلسات با تمام هزینه ها ندارد. من مطمئن هستم که دانشگاهی که مدیریتش را مسخره می کنم ، می تواند بین ادعای مشروع من برای اجتناب از این فعالیت و کسانی که صرفاً از سیستم سوء استفاده می کنند ، تمایز قائل شود.

علاوه بر این ، شرکت در جلسات هیئت علمی می تواند به من آسیب جسمی برساند. تحقیقات نشان می دهد که عوارض احساسی جلسات هیات علمی بسیار خطرناک است. اگر شرکت نکنید ، ترس از دست رفتن وجود دارد. اگر حضور داشته باشید ، انتظارات دیرهنگام برای ورود ، صحبت های کوچک قبل از شروع جلسات ، و البته درد و رنج غیر ضروری در ارتباط مردم با مواردی که می توانست در یک ایمیل به اشتراک گذاشته شود ، عوارض احساسی دارد. برای من ، کسی که از مصونیت برخوردار است ، بعید است که من به هر حال این اطلاعات را حفظ کنم.

همچنین ، ناراحتی های روانی بر سلامت جسمی من تأثیر می گذارد. وقتی در حال توییت کردن و ارسال پیام های دردناک دیگر همکاران هستم ، از نظر جسمی حرکت نمی کنم. با گذشت زمان ، فشار خون و سطح استرس فرد افزایش می یابد ، اغلب ، به ویژه در هنگام استخدام جلسات ، و منجر به میگرن می شود. “

پایان طنز.

خوب ، در حالی که سرگرم کننده بود ، برخی از مسائل بسیار جدی در مورد بحثی که Zywicki در شکایت خود از کارفرمای خود ، GMU مطرح می کند وجود دارد. در شکایت ، Zywicki استدلال می کند که باید بتواند از دستور واکسن دانشگاه خود اجتناب کند زیرا در حال حاضر آنتی بادی ایجاد کرده است و مجبور شدن به تزریق واکسن سلامتی او را به خطر می اندازد. او همچنین پیشنهاد می کند که گزینه های جایگزینی که دانشگاه نیاز دارد ، مانند استفاده از ماسک ، توانایی او را برای آموزش به دانشجویان خود مختل می کند.

در همان زمان ، Zywicki استدلال می کند که به پزشک خود بیش از مدیران دانشگاه برای تصمیمات بهداشتی خود اعتماد دارد. با این حال ، او باید به مدیران در تصمیم گیری های خود در مورد زمان معافیت فردی از نظر میزان مصونیت آنها (که ممکن است با گذشت زمان تغییر کند) اعتماد کند.

Zywicki همچنین ادعا می کند که از مصونیت پایدار و محکمی برخوردار است و بنابراین دانشگاه دولتی هیچ گونه علاقه مندی دولتی به واکسیناسیون او ندارد. در اینجا ، من فکر می کنم تنش زیادی وجود دارد. اول ، لزوماً اینطور نیست که داشتن COVID-19 به این معنی باشد که دیگر نمی توانید به آن مبتلا شوید. و وجود دارد داده های اخیر این نشان می دهد ، بدون واکسیناسیون ، کسانی که COVID-19 داشته اند هستند بیش از دو برابر بیشتر برای دریافت مجدد آن به عنوان کسانی که آن را داشته اند و واکسینه شده اند.

البته به عنوان جو پاتریس اشاره می کند ، گزینه هایی برای Zywicki وجود دارد. یعنی ، او می تواند ماسک بزند. اما Zywicki نمی خواهد ، و بدون توجه به سیگنالی که به دانشجویان در سراسر کشور ارسال می کند (یا شاید با این دقت) ، شکایت Zywicki توانایی GMU را در اثبات ایمن ترین محیط ممکن برای کسانی که به طور قانونی نمی توانند واکسینه شوند ، تهدید می کند.

یا ممکن است واکسن بزند. اما Zywicki با استناد به این پیشنهاد می کند مطالعه، که خطرات برای او بسیار زیاد است. او باید مطالعه را با دقت بیشتری بخواند: زیرا این کار را نمی کند کاملا دقیقاً همان چیزی را که Zywicki پیشنهاد می کند ، بیان کنید ، مگر اینکه آن را اشتباه خوانده باشم. برخی از واکسن ها بهتر از بقیه هستند و مصرف Zywicki به طور بالقوه ایمن تر است.

در همین حال ، سایر مدارس با سیاست های بهداشتی کمتری ، چه به دلیل ناتوانی دانشگاه یا ناجوانمردی (در مواجهه با بی کفایتی فرمانداری) ، در معرض خطرات بیشتری برای دانش آموزان خود خواهند بود.

و برخی از دانشجویان ، با رهبری زیویکی ، به دنبال از بین بردن محافظت از واکسن در دانشگاه های خود هستند ، در حالی که به طور غیرعادی مدرک واکسن مننژیت را برای ورود به دانشگاه های خود به عنوان دانشجوی سال اول ارائه می دهند.

جهنم یک دنیا ، اینطور نیست؟


LawProfBlawg یک استاد ناشناس در 100 دانشکده برتر حقوق است. تصورات بیشتر او را می توانید مشاهده کنید اینجابه او مدعی است که در رسانه های اجتماعی بسیار مسخره تر است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) به او ایمیل بزنید در [email protected]به

logo-footer