Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

EA Sports با یک بازی ویدیویی فوتبال جدید کالج در سال 2021 ظاهر نخواهد شد ، اما این شرکت قول داده است که چنین بازی ای در حال انجام است. منتشر خواهد شد “از برخی نقطه نظرات، “از طرف معاون رئیس EA Sports ، داریل هولت ، و از هم اکنون ، برنامه این است که بازی را بدون نام ، تصویر یا شباهت بازیکنان راه اندازی کنید.

چرا EA Sports پس از بیش از هشت سال وقفه آماده بازگرداندن حق رای دادن به کالج است؟ دو توضیح وجود دارد.

ابتدا ، EA Sports توانست با CLC که بخش صدور مجوز برای کالج لیرفیلد IMG است ، توافق کند. این توانایی EA Sports را دارد که می تواند از دارایی معنوی بیش از 100 تیم استفاده کند. این قطعاً پیش نیاز اعلامیه امروز بود.

دوم ، EA Sports در حال خواندن نوشته های روی دیوار است و به احتمال زیاد این رویکرد را دارد که ممنوعیت کنونی NCAA در مورد سو athletesاستفاده تجاری از نام ها ، تصاویر و تشابهات ورزشکاران دانشگاهی تا زمانی که یک بازی برای سفارش در دسترس است ، ریشه کن شود. . EA Sports می تواند رویکردی را اتخاذ کند که توانایی ایجاد و فروش بازی با بازیکنانی را دارد که شباهتی به ورزشکاران واقعی در دانشگاه های سراسر کشور ندارند ، اما در واقع ، به خوبی می داند که نیاز به ایجاد ورزشکاران مجازی دارد. ویژگی های مشابه یا مشابه با زندگی واقعی خود دارند.

در اینجا یک معضل قانونی برای EA Sports نهفته است. یک بازی ایجاد کنید که شامل بازیکنان مجازی باشد که ظاهراً مانند بازیکنان واقعی یک تیم احساس نمی شوند و علاقه مصرف کننده از بین می رود. یک بازی را با بازیکنانی شروع کنید که بی نام هستند ، اما به اندازه معادل زندگی واقعی آنها سنگین و بلند هستند ، از یک نژاد هستند و از همان شماره پیراهن استفاده می کنند ، و این باعث ایجاد شور و هیجان در میان مصرف کنندگان برای بازگشت به دانشگاه EA می شود حق رای دادن در فوتبال ، اما همچنین در معرض سو for استفاده از حقوق تبلیغات ورزشکاران قرار می گیرد.

به همین دلیل است که مجوزهای گروهی قطعه مهمی برای ایجاد موفقیت آمیز مجدد بازی ویدیویی فوتبال کالج برای EA Sports است. همچنین به همین دلیل چیزی کمتر از اقدام توسط کنگره یا NCAA برای EA Sports برای دستیابی به این مجوزهای مهم کافی نخواهد بود. EA Sports ، با ورزشکاران فلوریدا ، باید با بازیکنان جداگانه قرارداد ببندد از اول ژوئیه 2021، مگر اینکه حقوق تبلیغات برای ورزشکاران دانشگاهی در سراسر کشور اعطا شود. این نه عملی است و نه قابل کنترل.

اما EA Sports ممکن است با مشکل چیزی کمتر از اقدام توسط کنگره روبرو باشد. NCAA قبلا گرفته است موضع عمومی که موافق اجازه مجوزهای گروهی از نامها ، تصاویر و تشابهات ورزشکاران نیست. اگر NCAA موضع خود را تغییر ندهد ، EA Sports همچنین می تواند در لابی کنگره برای قانونی که هیچ محدودیتی در صدور مجوزهای گروهی ایجاد نمی کند ، به EA Sports اجازه دهد با یک بازی که EA Sports ، مصرف کنندگان و ورزشکاران دانشگاه از آن بهره مند شوند ، جلو برود. . زمان آن فرا خواهد رسید.


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای آمریکا ، و استاد کمکی در دانشگاه فلوریدا دانشگاه کالج حقوق است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید DarrenHeitner.

logo-footer