Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دونالد ترامپ (توسط مایکل وادون از طریق ویکی مدیا)

بسیاری از صاحب نظران فقط ابرها را در رقابت های ریاست جمهوری 2020 ما مشاهده کرده اند: درشت گفتمان ملی ما ، بی اعتمادی به انتخابات ، حزب گرایی تند و زننده ، خودکامگی.

چیز خوبی در افق نیست؟

این پوشش نقره ای است که من جاسوسی می کنم:

COVID-19 باعث شد كه آمریكا رأی گیری از طریق پست را در مقیاس وسیعی امتحان كند. آن آزمایش جواب داد. ما در این انتخابات مشارکت گسترده ای داشتیم و حداقل بخشی از این میزان مشارکت بیشتر به این دلیل بود که نگران هیچ دردسر معمول رای گیری حضوری نبودیم: هوا در روز انتخابات ، بچه ها را به مدرسه می برد و هنوز هم به موقع نظرسنجی کنید ، در صف های طولانی منتظر بمانید ، ماشین های رأی شکسته و بقیه.

فکر نمی کنم ما به رای گیری حضوری اجباری برگردیم. رای گیری از طریق نامه کار می کند ، و اینجا برای ماندن است.

بنابراین من یک پوشش نقره ای از این انتخابات را ارائه می دهم که نسبت به آن کاملاً اطمینان دارم و یکی هم در مورد آن اطمینان کمتری دارم.

من اطمینان دارم که در انتخابات آینده ، مشارکت مدنی بیشتری نسبت به گذشته خواهیم داشت. اگر شخصی می تواند رای گیری را از طریق نامه پستی دریافت کند ، برگه را برای چند هفته روی میز آشپزخانه بگذارید ، به راحتی رای گیری (و هر ماده دیگری) را مطالعه کنید ، و سپس رای را به پست الکترونیکی بیندازید ، سپس افراد دیگر رأی دادن در صورتی که به رای گیری حضوری نیاز داشته باشیم.

من مشارکت مدنی را یک امر خوب می دانم و خوشحالم که در ابرهای این انتخابات صف نقره رای دهندگان بیشتری را می بینم.

در اینجا دومین پوشش نقره ای است که من می بینم ، بسیار سودا تر از اولین است.

اگر ما به طور منظم مشارکت بیشتری در انتخابات داشته باشیم ، آنگاه احزاب دیگر نقشه “پیروزی در انتخابات” را نخواهند کشید – امیدوارند که تعداد کمی از پارتیزانهای باانگیزه در مورد انتخاباتی که مشارکت عمومی در آنها کم است تصمیم بگیرند. این استراتژی دیگر کارساز نخواهد بود ، زیرا مشارکت بالا خواهد بود.

اگر احزاب نتوانند با تبدیل پایگاه ، در انتخابات پیروز شوند ، در عوض چه خواهند کرد؟

در اینجا یک فکر وجود دارد: سعی کنید رای دهندگان را در مورد مسائل متقاعد کنید.

این می تواند احزاب مرکز را مجبور کند ، سعی کنند با جمع آوری ائتلاف هایی از چپ میانه تا راست میانه در انتخابات پیروز شوند.

اگر این حدس و گمان درست باشد ، شاید بتوانیم از محیط جدید لذت ببریم. شاید اعتدال ناشی از افزایش میزان مشارکت ، بخشی از حزب گرایی ناخوشایند را جبران کند که توسط رسانه های اجتماعی و برخی رسانه های خاص تقویت می شود ، و این باعث می شود همه ما از یکدیگر متنفر باشیم.

آخرین فکر:

همانطور که دونالد ترامپ زمان کار خود را به پایان می رساند ، وقتی او درباره آینده خود فکر می کند ، سرگرمی های زیادی وجود خواهد داشت: آیا ترامپ خودش را به خاطر همه جنایات فدرال عفو می کند؟ (شرط می بندم بله ؛ وارونه های زیادی وجود دارد ، و با توجه به اینکه وی در انتخابات از دست داده است ، نکته منفی بسیار کمی وجود دارد.) یا شاید ترامپ در 19 ژانویه از سمت ریاست جمهوری استعفا دهد و مایک پنس رئیس جمهور روز یکشنبه وی را عفو کند 20؟ (شرط می بندم خیر ؛ اگرچه این دوره برخی از مخالفت های قانون اساسی در مورد بخشودگی خود را از بین می برد ، اما ترامپ نمی تواند تحقیر استعفا را تحمل کند و پنس با موافقت با بخشش آینده سیاسی خود را فدا نمی کند.)

بعد از ظهر 20 ژانویه فرا می رسد ، و روز جدیدی در واشنگتن است.

اگر ، همانطور که من مشتاقانه امیدوارم ، هفته ها از رئیس جمهور جو بایدن در طول دوره ریاست جمهوری او خبری نداریم ، همه ما می توانیم آرام باشیم. خدا را شکر.

اما برای سرگرمی چه خواهیم کرد؟

آیا ترامپ نامزدی خود را برای سال 2024 اعلام خواهد کرد؟ آیا شاهد تبلیغاتی برای دون جونیور و ایوانکا برای سمت های عالی خواهیم بود؟ آیا ترامپ از شخصیت والای خود برای زخمی کردن جمهوری خواهان از درون و دموکرات ها از بیرون استفاده خواهد کرد؟ آیا ترامپ در پرونده های مدنی از افترا گرفته تا تجاوز جنسی محاکمه خواهد شد؟ آیا ترامپ در پرونده های کیفری از تخلفات مالی کمپین انتخاباتی گرفته تا کلاهبرداری مالیاتی گرفته تا اینکه خدا می داند چه چیز دیگری محاکمه خواهد شد؟ (اگر فکر می کردید پرونده OJ Simpson دادگاه قرن است ، اشتباه می کردید. هنوز چیزی دیده نشده اید.)

آه ، روکش های نقره ای من آنها را دوست دارم


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاه هابله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer