Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

انتخابات پس از مرگ با برداشت های داغ پر خواهد شد. و من می فهمم ، پس از صرف انرژی زیادی که برای تلاش برای رفع خدشه ای که دونالد ترامپ و میچ مک کانل انجام داده اند صرف شده است ، درک خوب و بد آنچه در سمت چپ اتفاق افتاده مهم است. البته ، دموکرات ها همیشه درس اشتباه می آموزند زیرا آنها دموکرات هستند ، اما ما هنوز هم باید تلاش کنیم.

اگرچه هنوز نتایج رسمی اعلام نشده است ، اما به نظر می رسد جو بایدن به مقام ریاست جمهوری برسد. بله اما ، خبر بدی برای لیبرال ها وجود دارد: بعید به نظر می رسد که آنها کنترل سنا را از حزب جمهوریخواه بدست آورند … که همه امید به تصحیح (چپ؟) دادگستری فدرال را نابود می کند و حداقل دو سال ما را درگیر حصر می کند. (بله ، اگر هر دو دور دوم جورجیا برای Dems شکسته شود ، این مسئله بحث برانگیز است ، اما خوب ، ما در این مورد با هم شانس داریم.) با توجه به این روند ، انگشت اشاره زیادی دارد – نظرسنجی ها برای همیشه شکسته شده است! طرفداران بسته بندی دادگاه اعتدال گرایان را ترساندند! کت های جو بایدن به اندازه کافی بزرگ نبودند!

و تمام آن مواردی که در نظر گرفته شده اند تا حدودی حقیقت دارند. اما من بیشتر علاقه مندم به مردمی نگاه کنم که بیشترین سود را از شیوه خاص انتخابات کسب کرده اند. درست است ، هرگز ترامپرها به کمیته اقدام سیاسی تبدیل نشدند ، پروژه لینکلن، که واقعا بالا آمد

اول از همه ، به یاد داشته باشید که با وجود مخالفت (استقبال) آنها با دونالد ترامپ ، آنها هنوز جمهوریخواه هستند. PAC توسط وكالت سابق واچتل جورج کانوی، مشاور جان مک کین ، استیو اشمیت ، مشاور سابق اوهایو ، جان ویور ، مشاور جان ویچر ، رئیس سابق حزب GOP نیوهمپشایر ، جنیفر هورن ، و رئیس پیشکسوت جمهوریخواه ، ریک ویلسون. دقیقاً افرادی که علاقه مند به استفاده از سیستم نیستند.

همه آنها اصولاً محافظه کار هستند. آنها نمی خواستند الیزابت وارن از ترس یک دستور کار واقعاً چپ نامزد شود. و این رویاهای دقیق خواستگاری از جمهوری خواهان میانه رو بود که انگیزه نامزدی جو بایدن بود. بنابراین ، در ستون آنها اشاره کنید.

و صادقانه بگویم ، آنها باید بسیار خوشحال باشند که سنا (به احتمال زیاد) با GOP باقی می ماند. مطمئنا ، آنها یک تبلیغ تند در برابر لیندزی گراهام ، که سرانجام صندلی خود را حفظ کرد ، اما این نتیجه بدی برای آنها نیست. اینطور نیست که آنها واقعاً جیمی هریسون را در مجلس سنا می خواستند ، آنها فقط می خواستند که روکش همبستگی به سیاست آنها برگردد. بنابراین ، گرچه گراهام هنوز شغلی دارد ، با برکنار شدن ترامپ (ضربه زدن به چوب) و با یادآوری تبلیغات حمله گزنده ، او به درستی تنبیه شده است.

و این اکثریت محافظه کار و طرفدار تجارت در دیوان عالی کشور است که ترامپ آنها را هنگام خروج از در به خانه داد (انگشتان دست به هم خورده)؟ خوب ، این کاملا مناسب آنها است.

هنگامی که کتاب های تاریخ در مورد انتخابات سال 2020 و “نبرد برای روح ملت” نوشته می شوند ، فقط بخاطر بسپارید که چه کسی واقعاً جلوتر آمده است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer