Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

بیست سال پیش ، در سال 2001 ، اوج شهرت رودی جولیانی بود. پس از حملات تروریستی یازده سپتامبر ، وی به عنوان مردی که می تواند از طریق مشکلات رهبری کند ، بسیار مورد ستایش قرار گرفت (اما نیازی نیست که نیویورکی ها چشمک هایی از یک طرف تاریک را دیده باشند ، مانند پوزه ای که بیش از حد به آن وارد شده است) اثر هنری) او شهردار آمریكا بود و به نظر می رسید آینده سیاسی او مطمئن باشد. و اگرچه او همچنان در صحنه ملی به ایفای نقش پرداخته است ، اما شهرت اصلی او ضربه بزرگی را به خود دیده است. وقتی که وی در میان پروژه های لینکلن قرار گرفت ، عزت و احترام وی تا چه حد افتاده است.

انصافاً ، پروژه لینکلن فقط به دنبال او رفت زیرا او ابتدا حمله کرد. روز جمعه ، جولیانی در ظاهر شد پادکست “اتاق جنگ” استیو بانون، و هو پسر ، آیا او از ریل خارج شد؟ در این برنامه ، وی ادعای وحشیانه ای را مطرح كرد كه مسئولیت قیام 6 ژانویه این پروژه لینكلن بود و آنها برای دامن زدن به خشونت لباس پیراهن طرفداران ترامپ را بر تن كردند. حتی بنون در مورد این ادعای خارج از دیوار باورنکردنی به نظر می رسید ، و بارها از او منبع اطلاعات خود را می پرسد ، که جولیانی فقط می گوید:

جولیانی در پاسخ گفت: “نمی دانم می توانم نام او را فاش کنم.” “زیرا ما این را از منابع ناشناس داریم. اما او در گذشته برای کار می کرد [Mitt] رامنی. “

هومم

اما اگر ما درباره PAC ضد ترامپ چیزی می دانیم ، این به این معناست که پروژه لینکلن در حال چرخش است. متیو ساندرسون از کاپلین و دریزدیل پاسخ را نوشت ، صفحه اول آن لیستی از روش هایی است که جولیانی اعتبار خود را در خدمت به ترامپ باز کرده است – همراه با پاورقی (در زیر حذف شده است):

کاهش ناخوشایند و خودآزاری شما یک نمایش عمومی بوده است. شما می خواستید “او را قفل کنید”. شما منافع خارجی را به هم ریخته اید. شما در حضور رسانه های چشم نواز از بازپرداخت ستاره های پورنو دفاع کردید. شما در پست های صوتی شماره گیری لب به لب طرح های شل و ول دارید. شما با کسی که فکر می کنید روزنامه نگار است “به دنبال بیشتر” است ، یک مصاحبه بالای تشک انجام دادید ، اما مشخص شد که فقط یک کمدین است که به شما نشان می دهد یک علامت آسان است. شما به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارکینگ که درست خارج از محوطه سازی Four Seasons Total ، کتابفروشی بزرگسالان جزیره فانتزی و Crematorium فیلادلفیا برگزار شد ، حضور داشتید. شما در حالی که درباره انتخابات سال 2020 دروغ می گفتید ، رنگ مو را چشیده اید. شما یک تیم حقوقی “Elite Strike Force” را تشکیل دادید و رهبری کردید که به نوعی نمی توانست هجی کند یا در دادگاه پیروز شود.

این نامه سپس انگشت را به سمت راست جولیانی نشان می دهد ، و روش هایی را که وی شخصاً در طوفان آتش سوزی که در 6 ژانویه روشن شد ، ذکر کرده است:

مهمتر از هر یک از اینها ، وقتی در 6 ژانویه 2021 قبل از سخنرانی در مقابل جمعیت سرسختی که مشتری شما ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ، از آنها دعوت کرده بود تا فاصله کمی از پایتخت آمریکا را دعوت کند ، به کشور خود خیانت کردید. شما تئوری های دروغین توطئه را تبلیغ کردید. شما گفتید که ریاست جمهوری “دزدیده شده” است. شما از یک تلاش خارج از قانون اساسی برای لغو نتیجه آشکار یک انتخابات آزاد و عادلانه حمایت کردید. شما روند قانونی تعیین شده را برای شمارش آرا cert تأیید شده که لحظاتی بعد در جلسه مشترک کنگره آغاز می شود ، نفی کردید. شما مردم را راهنمایی کردید که “تا آخر بجنگند” تا مطمئن شوید که همان روند “اتفاق نمی افتد”. شما فریاد زدید: “بیایید با جنگ محاکمه کنیم!” شما به غیرتان گفتید که چه کار کنند. آنها گوش دادند. آنها تخریب کردند. آنها وحشت کردند. آنها زخمی شدند. آنها کشته شدند. شما مسئول اشغال مسلحانه پایتخت ایالات متحده و شورش علیه ایالات متحده هستید. شما مسئول اولین انتقال غیر مسالمت آمیز قدرت ملت ما از زمان جنگ داخلی هستید. شما مسئول 140 پلیس آسیب دیده کاپیتول هستید. شما مسئول پنج مرده آمریکایی هستید. شما در 6 ژانویه شورش ایجاد کردید و سپس ایستادید تا تماشا کنید. عکس العمل فوری شما در برابر صحنه وحشتناک آن روز این بود که از سناتورهایی که فرار می کردند خواستار این شدند که تاخیر شمارش آرا را که شما در ساخت آن کمک کرده اید بیشتر کنند ، این اقدامی خیانت آمیز است که مردم فقط از آن مطلع هستند زیرا شما نمی توانید به درستی یک تلفن هوشمند را کار کنید.

و از دروغ آشکاری که پروژه لینکلن شورش ها را تحریک کرد:

شما یک مورد افترا را در کتاب درسی مرتکب شدید. شما به طور علنی پروژه لینکلن را به یک عمل بدنام و جنایتکارانه متهم کردید ، زیرا این موضوع به هیچ وجه ربطی نداشت ، دروغ گفتی.

به جولیانی مهلت سختی برای پس گرفتن و عذرخواهی به دلیل اظهاراتش داده شد … یا غیر از این:

شما باید تا روز چهارشنبه ، سوم فوریه اظهارات خود را به طور کامل پس بگیرید و از پروژه لینکلن علناً عذرخواهی کنید. خود را در معرض خطر قرار ندهید.

بنیانگذار پروژه لینکلن استیو اشمیت نیز در MSNBC ظاهر شد با بیان اینکه او چقدر “هیجان زده” بود که جولیانی آنجا بود و در مورد PAC خود دروغ می گفت:

“استیو بانون می داند که از ما نیز شکایت خواهد شد ، و او نیز هست ، و همینطور دونالد ترامپ که مشتری رودی جولیانی است و رودی جولیانی به دستور او عمل می کند.”

او ادامه می دهد:

“اما نگاه کنید ، شکایت از کسی برای افترا یا افترا در ایالات متحده بسیار دشوار است ، اما وکلای ما به ما می گویند که رودی از مرز عبور می کند بنابراین ما از این موضوع هیجان زده هستیم.”

به نظر می رسد که پروژه لینکلن برای این مبارزه فقط خارش دارد.

می توانید نامه کامل را در زیر بخوانید:


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer