Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ممکن است دعاوی حقوقی انتخاباتی سیدنی پاول تصادف کرده و بسوزد ، اما تخمین های آنها همچنان ادامه دارد ، خوشبختانه تحت قوانین آیین دادرسی مدنی ، قوانین جرایم محلی و حتی واقعیت عینی قرار نگرفته است.

برای شوخ طبعی ، در اینجا فرضی از پرونده ای است که دیروز توسط شاهد Kraken شاهد Terpsehore Maras تشکیل شده است:

بگویید که شاکی ، ساکن اوهایو ، پیش نویس دعوی می کند سوگندنامه که در a ارائه شده است مورد در آریزونا، ادعاهایی در مورد Defendant ، یک شرکت ماشین رای گیری که در دلاور ثبت شده است و در کلرادو واقع شده است. پرونده های متهم الف شکایت افترا در دادگاه فدرال در دی سی علیه شخص ثالث که در آن به نقل از قاضی آریزونا می گوید شاکی و همکارانش “به نتیجه گیری غیرقابل قبول می رسند ، اغلب به این دلیل که از منابع کاملاً غیرقابل اعتماد گرفته شده اند”. به دلایل کاملاً نامشخص ، شاکی تصمیم می گیرد فایل ادعای افتراء خود علیه متهم با ادعای 3.4 میلیارد دلار – با B! – از آسیب

چه مکانی برای انجام این تمرین در بی پروایی قانونی مناسب است؟

پاسخ منطقه میانی تنسی است. به طور مشخص! زیرا ، اوهه ، استان ویلیامسون تجهیزات را از Dominion Voting Systems خریداری می کند.

به این ترتیب وکیل IRL راسل نیومن به نمایندگی از موکل خود Terpsehore Maras ، معروف به Terpsichore Maras ، معروف Terpsichore Maria Helen Lindeman ، معروف Terpischore Lindeman ، معروف Terpsichor Maras-Lindeman ، معروف Terpsichor Maras-Lindeman ، معروف Terpsichore Maras-Lindeman ، معروف Terpsichor Maras-Lindeman ، معروف Terpsichor Maras-Lindeman ، معروف به Terpsichor Maras-Lindeman ، معروف Terpsichore Maras-Lindeman ، Maras ، معروف به Terpsichore P Lindeman ، معروف Terpsechore Maras-Lindeman ، معروف به Tore Maras-Lindeman ، با نام مستعار Terpsichor Lindeman ، با نام مستعار Terpsechore Maras-Lindeman ، با نام مستعار Terpsehore P Maras-Lindeman ، معروف به Terpsehore Pete Maras-Lindeman ، aka Terpsehore Mara

اگر به نظر می رسد که این نام مستعار چند نام مستعار است ، به این دلیل است که به نظر می رسد شاکی سابقه ای در ارائه اظهاراتی درباره خود دارد که ممکن است در جستجوی صحیح نگارش در گوگل مقاومت نکند. بر اساس ایالت داکوتای شمالی، که فراخوان فوق را گردآوری کرد ، شاکی با راه اندازی چندین جمع آوری کننده کمک های مالی خیریه بدون پرداخت وجوه به گیرندگان مورد نظر ، قوانین حمایت از کلاهبرداری مصرف کنندگان را نقض کرد. او همچنین ادعا کرد که به مدت 22 سال در ارتش خدمت کرده است و در این مدت ظاهراً به او قلب ارغوانی اهدا شد. در واقع ، متهم پس از هشت ماه از نیروی دریایی خارج شد واشنگتن پستبه او هیچ مدرک پیشرفته ای دریافت نکرده است ، همانطور که چندین وب سایت از جمله پروفایل Linked In خود او گواهی می دهند.

در واقع ، “Tore” Maras یک است پادکست خشمگین طرفدار ترامپ که هر روز دو ساعت در مورد جدیدترین نظریه های توطئه به صورت آنلاین به ایراد می پردازد.

احتمالاً تصادفی است که سیدنی پاول تصمیم گرفت که هویت شاکی را در دادگاه آریزونا فاش نکند ، هنگامی که او اظهارنامه ای ارائه کرد که در آن “توره” ثابت کرد که انتخابات تقلب شده است ، درست است؟ زیرا افسر دادگاه چنین خواهد کرد هرگز ادعاهای جالبی در مورد خطری که یک “شاهد متخصص” با آن مواجه است برای مبهم ساختن این واقعیت که شهود دارای مشکلات عمده اعتباری است ، مطرح کنید.

AHEM

Tore شکایت دارد که Dominion به او توهین کرد او را صدا کرد یک “منبع کاملا غیرقابل اعتماد” در پرونده افتراء خود علیه سیدنی پاول. تنسی ارتباطات ایجاد شده در طی مراحل قضایی تحت امتیاز دادخواهی را محافظت می کند – مانند اوهایو ، کلرادو ، آریزونا و دی سی. با این وجود ، توره 3.4 میلیارد دلار برای خسارت به شهرت گرانقدر خود می خواهد به علاوه “یک دستور دائمی محدود که مستلزم حذف تمام اظهارات متهمان است که به نظر می رسد دروغ و افتراآمیز است و متهمان را از تکرار چنین اظهاراتی در آینده منع می کند.”

محدودیت قبلی. بنوش!

متهمان هیچ گونه ادعایی در سوگندنامه شاکی رد نکرده اند متهمان هیچ پاراگرافی در سوگندنامه شاکی را رد نکرده اند. متهمان نمی توانند هیچ یک از بندهای سوگنامه شاکی را رد کنند.

این بسیار جالب است و همه ، اما در پاراگراف دوم شهادتش ، متهم ادعا می کند که یک “زبانشناس رمزنگار آموزش دیده” است و “دارای مدرک کامل در فیزیولوژی مولکولی و سلولی است و در سایر علوم مانند زبان شناسی محاسباتی ، بازی آموزش رسمی دارد. نظریه ، جنبه های الگوریتمی یادگیری ماشین ، [and] تجزیه و تحلیل پیش بینی در میان دیگران. ” اما با توجه به پستاو دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه کنتاکی است.

چه نوع وکیلی می تواند چنین شکایتی را ارائه کند ، مگر با اعمال تحریم های قانون 11؟ اگر حدس زده اید که این یک احمق با “#چهره برهنه #بدون ماسک مسیحی ، شوهر ، پدر ، تفنگدار دریایی ایالات متحده و وکیل که از شر ، قفل های غیرقانونی کلیسا ، تقلب در رای دهندگان و فساد در ایالات متحده خسته شده اند. بیوگرافی توییتر، حق با شماست

او هلو نیست؟ و با لباس فرم او نیز.

در اینجا برخی از پیشرفت های حرفه ای از مشاور نیومن آمده است سایت اینترنتی:

پس از ادعای شکستن دندان پس از گاز گرفتن استخوان در چلوپای گوشت چرخ کرده ، یک طرح پیشنهادی برای قضاوت خلاصه برای افشای شواهد برای صاحب حق امتیاز یک زنجیره غذایی ملی چند میلیارد دلاری تهیه کرد. پس از “از دست دادن” شواهد مادی ، پرونده به دلیل مزاحمت (یعنی تقریباً چهار رقم) حل شد.

از تهدید قریب الوقوع اخراج علیه شاکی بیگانه غیرقانونی زندانی برای تسلیح یک شهرک اسمی استفاده کرد.

خوب ، جدا از مسائل مربوط به محل برگزاری ، صلاحیت ، امتیاز ، بیهودگی ، محدودیت قبلی و LOLOL 3.4 میلیارد دلار خسارت ، این یکی برنده به نظر می رسد!


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer