Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روز جونز (عکس از دیوید لات)

از دادخواست تبعیض جنسیتی طبق کلاس علیه جونز دی خداحافظی کنید.

همانطور که ممکن است به یاد بیاورید ، طبقاتی عمل تبعیض جنسیتی مورد ادعا می شود “فرهنگ برادری” در شرکت و حقوق نابرابر در پشت بدنام شرکت “جعبه سیاه”سیستم جبران خسارت. شاکیان در سراسر کشور پخش شده بودند – نیلاب رهیار تولتون ، آندره مازینگو ، مردیت ویلیامز و جكلین استال در دفاتر این شرکت در كالیفرنیا كار می كردند ، در حالی كه سیرا دراپر در آتلانتا یك شركت بود و كاترینا هندرسون در دفتر این شركت در نیویورك بود – و یک ادعای اصلی این است که همان سیستم های جبران جعبه سیاه ، حقوق خود را کمتر از مردانی که در این شرکت کار می کنند ، نگه داشته اند.

بعد از کشف مشاجره آمیز، قاضی منطقه ای ایالات متحده ، راندولف ماس از ناحیه کلمبیا ، به جونز دی دستور داد اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد مربوط به همه همکاران در سراسر کشور را از سال 2012 تا 2018 به شاکیان ارائه دهد. اما این داده ها نشان نداد که شاکیان پیش بینی کرده اند و پس از تجزیه و تحلیل ، شاکیان تصمیم گرفت ادعاهای طبقاتی علیه شرکت Biglaw را لغو کند گزارش شده توسط Law.com:

در مفصل گزارش وضعیت اواخر روز دوشنبه تشکیل شد ، وکلای شش زن که از این شرکت شکایت کرده اند و برای جونز دی اعلام کرده اند که زنان پس از تجزیه و تحلیل داده ها در مورد ارزیابی و جبران خسارت در سراسر کشور ، تصمیم گرفته اند ادعای عمل طبقاتی را کنار بگذارند. آنها همچنین توافق کردند که ادعاهای تأثیرات جداگانه و مربوط به مدل جبران خسارت شرکت را کنار بگذارند ، در حالی که سایر ادعاهای فردی همچنان فعال خواهند بود.

هندرسون ، دراپر و ویلیامز هنوز ادعاهای فردی حقوق برابر حقوق دارند و همچنین تحت قانون عمومی وکلای خصوصی کالیفرنیا ، عنوان VII قانون حقوق مدنی ، قانون مرخصی خانوادگی و پزشکی و قوانین مختلف ایالت و ناحیه کلمبیا ادعاهای در انتظار وجود دارد. .

وکیل مدعیان ، دبورا مارکوزه از Sanford Heisler Sharp ، گفت که آنها به پیگیری ادعاهای فردی خود ادامه خواهند داد:

“شش شاکی به نام ، این پرونده را به نام شفافیت و عدالت در حرفه وکالت مطرح کردند و ما همچنان با قوت ادعا و ادعاهای قانونی و قانونی آنها ، از جمله ادعاهای فردی آنها در مورد پرداخت نابرابر را ادامه خواهیم داد.”

بیانیه شرکت در مورد آخرین تحول در این پرونده به زمان تصمیم گیری برای رد ادعاهای طبقاتی اشاره کرده و آنها به مبارزه با ادعاهای منفرد ادامه خواهند داد:

سخنگوی روزنامه جونز دیوید پترو خاطرنشان کرد که زنان ملزم به ارائه گزارش های تخصصی در اوایل دسامبر در حمایت از ادعاهای خود مبنی بر اینکه روند ارزیابی شرکت و جبران خسارت به تبعیض سیستمی علیه زنان منجر شده است.

وی در ایمیلی گفت: “اما پس از آنكه كارشناسان آنها داده های سراسری را برای دوره 2012-2018 مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند ، نتیجه گرفتند – همانطور كه ​​جونز دی از ابتدای تشکیل پرونده گفته است – هیچ پایه ای برای پیگیری این ادعاها وجود ندارد.” “این شرکت به ادعاهای محدود – و به همان اندازه غیر شایسته – باقی مانده ادامه خواهد داد.”

این یک پایان آرام برای پرونده کلاس عملی است که ما یکبار امیدوار بودیم سیستم معروف جبران جعبه سیاه شرکت را باز کند.

پوشش قبلی: روز جونز با پرونده تبعیض جنسیتی منفجر شد
روز جونز با یک دادخواست اقدام کلاس دوم درباره “فرهنگ برادری” شرکت روبرو شد
شریکی که ویژگی های رفتار وی به طور برجسته در دادخواست تبعیض جنسیتی در روز جونز در شرکت وجود دارد
جونز دی می خواهد شاکیان تبعیض جنسیتی خود را در معرض دید عموم قرار دهند
شاکیان در دادخواست تبعیض جنسیتی در روز جونز سایه انداختند
دادخواست تبعیض جنسیتی علیه جونز دی یک شاکی دیگر می گیرد
دادخواست تبعیض جنسیتی علیه روز جونز کنار گذاشته شد – خوب ، حداقل یکی از آنها
پرونده تبعیض جنسیتی روز جونز به نیویورک گسترش یافت
پرونده تبعیض جنسیتی اصلاح شده حرکت واقعی جبران روز جونز را به همراه دارد
روز جونز برای شاکیان تبعیض جنسیتی: شما لیاقت پرداخت شدن به مقیاس Cravath را ندارید
شاکی به جای اینکه نام او را فاش کند ، از دادخواست تبعیض جنسیتی علیه روز جونز خارج شد
شاکیان پرونده تبعیض جنسیتی در روز جونز می خواهند این یک اقدام طبقاتی باشد
پرونده های روز جونز برای تحریم در دادخواست در مورد تبعیض جنسیتی در حال انجام
روز جونز استدلال می کند که خوشبختانه همه نمی دانند حقوق کمتری دریافت می کنند
جبران ‘جعبه سیاه’ جونز دی یک قدم نزدیک تر به منفجر شدن


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer