Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حال رسیدگی به دادخواست بین بنیاد Razorback و مربی سابق فوتبال آرکانزاس ، برت بیلما در مورد اینکه آیا 7 میلیون دلار از بند خرید بر اساس یک وظیفه ناموفق برای کاهش خسارت گرفته شده است ، فقط به زشت تبدیل شده است. در تاریخ 3 نوامبر ، بیلما و نماینده او نیل کورنریش (همچنین یکی از طرفین دعوی) ، یک دادخواست شدید 15 صفحه ای را برای تحریم های قانون 11 علیه خوانده بنیاد Razorback متهم / ضد شاکی مطرح کردند.

بخش مقدمه خلاصه این مقاله آغاز می شود: “این طرح مشترک تحریم های قانون 11 چیز خارق العاده ای نیست.” وی افزود: “در طول 200 سال تجربه جمعی خود ، هیچكدام از مشاوران امضاكننده طرح قاعده 11 را علیه هیچ وكلی مطرح نكرده اند. بعلاوه ، بیشتر مشاوران امضا شده از قبل روابط حرفه ای با مشاوران مخالف داشته اند که در برخی موارد ، همکاران سابق در یک شرکت حقوقی و یک بخش حقوقی شرکتی بودند. متأسفانه ، خارق العاده ترین جنبه این حرکت قانون 11 موضوع حرکت است: ادعای تقلب و توطئه که به تازگی ابداع شده و هیچ مدرکی مستدل برای آن وجود ندارد ، توسط مشاور مخالف و بدون تحقیق در مورد حقایق ارائه شده است.

این یک شروع سنگین برای یک خلاصه طولانی است که می خواهد بدنامی وکلا و روابط طولانی مدت شخصی را بر اساس اعمالی که در دادخواست انجام شده است ، ثابت کند.

بسیاری از وکلا و م lawسسات حقوقی این سند را امضا کردند ، از جمله توماس A. Mars از شرکت حقوقی Mars ، John C. Everett از موسسه حقوقی Everett ، John E. Tull III ، از Quattlebaum ، Grooms & Tull ، Ryan K. Culpepper از موسسه حقوقی Culpepper ، و همچنین R. Craig Wood و Benjamin P. Abel از McGuire Woods ، همه نماینده Bielema هستند. ریچارد واتس به عنوان مشاور برای کورنیچ امضا کرد. در طرف دیگر ، وکالت بنیاد Razorback ، وکلای زیادی از جمعه ، الدرج و کلارک هستند.

وکلائی که طرح قانون 11 برای تحریم را مطرح کردند اساساً با بنیاد Razorback در ادعای متقابل خود مبنی بر اینکه بیلما و کورنریچ با تقلب بنیاد Razorback را وادار به توافق نامه آزادی کردند ، دانستند که بیلما به تعهد قانونی خود در تلاش برای کاهش خسارت وادار نمی کند در این صورت وی توسط دانشگاه آرکانزاس آزاد شد. بنیاد Razorback همچنین ادعا کرد که کورنریچ برای تهیه توافق نامه آزادی ، اظهارات نادرست جعلی را در مورد آن انجام داده است.

اصل ادعاهای بنیاد Razorback ، که بیلما و کورنریچ آن را مورد بحث قرار می دهند ، این ایده است که بیلما ، کورنریش و سرمربی میهن پرستان نیوانگلند بیل بلیشیک برای ایجاد کم کاری بیلما برای بازی در نقش وی با میهن پرستان ، طرحی را در پیش گرفتند آسیب رساندن به بنیاد Razorback.

“بر اساس اطلاعات و اعتقادات ، کورنریش با دیگر مشتریان خود ، از جمله بیل بیلیچیک (چه برای او شناخته شده باشد یا نه) ، همکاری کرد تا ترتیبی را تنظیم کند که براساس آن بیلما بتواند در موقعیتی بماند که جبران خسارت را دقیقاً زیر آستانه جبران تحت توافق نامه انتشار دریافت کند. ، بدین ترتیب به بیلما اجازه می دهد تا حداکثر پرداخت های خود را تحت توافق نامه آزاد سازی و بنیاد را از مزایای معامله خود محروم کند. ” “كورنريچ اين كار را انجام داد در حالي كه مي دانست اين شرايط مغاير توافق طرفين است و عمداً از الزامات توافق نامه آزادسازي صرف نظر مي كند. مقایسه بیلما با سایر مشتریان کورنریش که در همان زمان مشاغل بسیار پردرآمد تری کسب کرده اند ، به وضوح نشان می دهد که بیلما و کورنریچ برای توطئه علیه بنیاد توطئه کردند. “

بنیاد Razorback سریعاً به پیشنهاد قانون “11” پاسخ داد و در همان تاریخی که درخواست تحریم در دفترچه قرار گرفت ، مخالفت کرد. به طور خلاصه ، بنیاد Razorback از طرح مجازات به عنوان “چیزی بیشتر از یک اقدام پرخرج برای انصراف برای جلب توجه مطبوعات” یاد می کند و ادعا می کند که این بخشی از تحقق تهدیدات Bielema و Conrich برای خسارت و آسیب از طریق رسانه ها. مخالفان اظهار داشتند که مشاوره بیلما قول داده است که بنیاد Razorback در مطبوعات خراب شود ، دانشگاه آرکانزاس “خسارت وثیقه ای” را متحمل خواهد شد ، و حتی وی دارای فیلم های سازنده یک شخص غیرحزبی است (نام شخص غیر حزب ذکر نشده است و در این طرح پیشنهادی نام وكیل خاصی كه متهم به انجام این تهدیدها است نیست.

با توجه به مخالفت های ارائه شده ، هنگامی که بحث اخیر بین طرفین متزلزل شد ، یکی از اعضای تیم حقوقی بیلما به یکی از وکلای بنیاد Razorback (احتمالاً کاترین سی. کمپبل از جمعه ، الدردج و کلارک) ، “Katie، RKC.” خیلی دوست دارم ، اما ، با احترام ، نوشتن sh ** را مانند این متوقف کنید وگرنه مجبور خواهم شد اطمینان حاصل کنم که شما را تحقیر می کنیم. من نمی خواهم این کار را انجام دهم ، و من انتظار دارم موقعیت های زیادی وجود داشته باشد که در بالای سر شما نباشد. ” احتمالاً RKC Ryan K. Culpepper از موسسه حقوقی Culpepper است.

قاضی PK Holmes III ، نشسته در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بخش غربی آرکانزاس Fayetteville ، نه تنها یک دعوای حقوقی چند میلیون دلاری در دست دارد بلکه درگیری بین وکلا در دو طرف میز است. اعتبارات ممکن است در خط باشد و همچنین امکان اقدامات تنبیهی توسط نیمکت.


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای آمریکا ، و استاد کمکی در دانشگاه فلوریدا دانشگاه کالج حقوق است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید heitner@gmail.com و او را در توییتر در دنبال کنید DarrenHeitner.

logo-footer