Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در آگوست 2016 ، موزه ملی فوتبال ، شرکت ، که به عنوان تالار مشاهیر فوتبال طرفدار تجارت است ، پس از لغو بازی در نظر گرفته شده تالار مشاهیر بین گرین بی پکرز و کلت های ایندیاناپولیس ، در دادگاه فدرال شکایت شد و دارندگان بلیط را خالی نگه داشت -دست پس از گذشت بیش از چهار سال از طرح شکایت اصلی ، شاکی نامبرده بالاخره گواهینامه کلاس را دریافت کرده و اجازه داد پرونده به سمت دادرسی پیش رود.

م componentsلفه های جالب توجه بسیاری در این پرونده وجود دارد که به احتمال زیاد توسط بسیاری از سالهای باقی مانده از رسیدگی به پرونده فراموش شده است. یکی از این واقعیت ها این است که شاکی نامبرده ، کارملو Treviso ، توسط وکیل مایکل آوناتی وکالت می کند ، که منتظر است مجازات وی برای تلاش برای از بین بردن تقریباً 25 میلیون دلار از نایک.

با این حال ، این پرونده خود حول ادعایی است که در ابتدا انجام شده مبنی بر اینکه موزه ملی فوتبال ، شرکت و لیگ ملی فوتبال ، سالن مشاهیر سال 2016 را روی زمین بازی ناامن برنامه ریزی کرده اند ، آنها پیش از بازی برنامه ریزی شده خوب می دانستند که زمین ناامن است برای بازی کردن ، آنها این اطلاعات مهم را از طرف هوادارانی که بلیط بازی را خریداری کرده بودند و احتمالاً از دور سفر کرده بودند تا شخصاً شاهد بازی باشند ، پنهان کردند و این اقدامات باعث خسارت به این طرفداران شد. خسارات ادعایی خاص در صفحه چهارم شکایت اصلی آورده شده است. در آن آمده است:

به عنوان یک نتیجه مستقیم از بی کفایتی متهمان ، شاکی و هواداران مستقر در این زمینه خساراتی را متحمل شده اند از جمله: (1) هزینه از جیب بلیط های حضور در بازی ؛ (2) هزینه های اسکان و سفر برای حضور در بازی. (3) هزینه های مرتبط با موارد خریداری شده در روز بازی ، از جمله شامل موارد خریداری شده در حالی که متهمان عمداً واقعیت لغو بازی را پنهان می کردند ؛ و (4) ساعتها و روزهای اشتغال خاص هواداران خاصی را که برای حضور در این بازی تعطیلات استفاده می کردند ، از دست داده اند.

این پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه مرکزی کالیفرنیا آغاز شد. در مارس 2017 ، پس از تمرین حرکتی که تلاش متهمان برای انتقال محل برگزار شد ، دادگاه حکم داد که شاکی بار اثبات وجود صلاحیت شخصی در مورد موزه ملی فوتبال ، شرکت را تحمل نکرده و پرونده به شمال منتقل شد منطقه اوهایو ، جایی که در حال حاضر در حال قضاوت است.

یک شکایت اصلاح شده در سال 2018 ثبت شد ، اما قبل از توافق طرفین برای خاتمه NFL به عنوان یک متهم در دادخواست. این شکایت اصلاح شده Treviso فوق را جایگزین شاکی اصلی نامگذاری شده کرد و کلاس ادعا شده تعریف شده را اصلاح کرد تا به عنوان کلیه افرادی که برای بازی های تالار مشاهیر 2016 NFL هزینه یا / و بلیط را پرداخت کرده اند ، تأیید شود. یکی از بسیاری از دفاعیات مثبت اعلام شده توسط موزه ملی فوتبال ، شرکت این بود که مجاز به لغو پروانه های اعطا شده به دارنده های فروش بود به شرطی که پیشنهاد بازپرداخت کند ، که انجام شد و بسیاری از افراد بازپرداخت را پذیرفتند.

طی دو سال گذشته ، از زمان ارائه پاسخ و موافقت های مثبت موزه ملی فوتبال ، Inc ، تلاش شاکی برای صدور گواهینامه یک کلاس به منظور تبدیل پرونده به یک دادخواست طبقاتی محاصره شده است. در سپتامبر 2018 ، دادگاه در ابتدا درخواست شاکی را رد کرد و خاطرنشان کرد که تعریف طبقاتی شامل کسانی بود که قبلاً با موزه ملی فوتبال این شرکت تسویه حساب کرده بودند و “ماهیت کاملاً فردی خسارت مورد درخواست شاکی نشان می دهد که مسائل طبقاتی غالب نیست بیش از مسائل فردی. “

در نوامبر 2018 ، شاکی تلاش دیگری را برای صدور گواهینامه کلاس از طریق طرح درخواست جدید برای صدور گواهینامه کلاس و تعیین مشاور کلاس انجام داد. در این طرح ، به نتیجه گیری قبلی دادگاه مبنی بر برآورده بودن تعداد ، اشتراکات و ملفه های کفایت برای صدور گواهینامه کلاس اشاره شد و بنابراین بر این موضوع که آیا طبقه بندی فرعی برای ایجاد نوع و همچنین نحوه رسیدگی به خسارت در دادگاه ضروری است ، متمرکز شد. طرح پیشنهادی اصلاح شده سپس در اکتبر 2019 ، تقریباً یک سال بعد ، ارائه شد که مستقیماً به تحقیق دادگاه پاسخ داد که چرا اعتقاد بر این است که یک وکیل خاص مشاور کافی برای نمایندگی طبقه بالقوه است.

و ما در اینجا هستیم ، تقریباً یک سال پس از طرح آن اصلاحیه ، سرانجام دادگاه رای و حکمی صادر کرد که اجازه می دهد پرونده به یک دادخواست دادرسی طبقاتی تبدیل شود. دادگاه خوشحال بود که شاکی در تعریف کلاس تجدیدنظر کرد تا دارندگان بلیط را که با موزه ملی فوتبال ، شرکت کرده بودند ، کنار بگذارد و به دادگاه پیشنهاد کرد که کلاس فقط مسئولیت را تأیید کند.

شاید اکنون پس از گذشت بیش از چهار سال از رسیدگی به پرونده در دادگاه فدرال ، این روند به سمت دادرسی پیش رود.


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای دادگستری آمریکا ، و استاد کمکی در کالج حقوق دانشگاه لوین فلوریدا است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید heitner@gmail.com و او را در توییتر در دنبال کنید DarrenHeitner.

logo-footer