Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


بنابراین، به گفته پروفسور فلدمن، یک استاد حقوق یک آکادمیک «اصیل» نیست، مگر اینکه از نوشتن و تدریس آنها برایاعتراض و تغییر به نهادها و بازیگرانی که نابخردانه خود را مطابق و از جانب قانون عمل می‌کنند.» این نه تنها مستلزم استفاده از کلاس‌ها و دوره‌ها برای حمایت و فعالیت است، بلکه نشان می‌دهد که اعضای هیئت علمی یا نامزدهای هیئت علمی که تعهد مشابهی ندارند، «بی قانون» و «سرکش» هستند.

گفتار عمومی پروفسور فلدمن نشان می دهد که چرا هیئت علمی محافظه کار و آزادی خواه عملاً از بسیاری از دانشکده ها ناپدید شده اند. اکثر دانشکده های حقوقی برتر فقط درصد کمی، در صورت وجود، چنین اعضای هیئت علمی دارند. اعضای هیئت علمی اغلب دلایل بی‌شماری برای رد این نامزدها پیدا می‌کنند، از جمله اخراج آنها به‌عنوان «سخت‌گیرانه» فکری. حداقل پروفسور فلدمن صادق‌تر است و آنها را غیرقانونی و غیرقابل قبول اعلام می‌کند، زیرا با او موافق نیستند.

فلدمن و همکارانش نشان می‌دهند که چرا نظرسنجی‌ها نشان‌دهنده افزایش سطح ارعاب و خودسانسوری از سوی اساتید و دانشجویان در محوطه‌های دانشگاهی است. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که 65 درصد از دانشجویان احساس می کنند که نمی توانند آزادانه در محوطه دانشگاه صحبت کنند. نظرسنجی دیگری در دانشگاه کارولینای شمالی نشان داد که دانشجویان محافظه‌کار به دلیل عدم تحمل دیدگاه‌های مخالف در دانشگاه‌های ما، 300 برابر بیشتر احتمال دارد خود را سانسور کنند.

به منظور اجتناب از رفتار نامطلوب، بسیاری در برابر چنین نابردباری و ارعاب آشکار سکوت می کنند. مدارس این تلاش دلخراش را به طرق مختلف تقویت می کنند، از جمله ایجاد یک محل کار خصمانه برای کسانی که دیدگاه های مخالف دارند.

این امر به سردبیران دانشجویی و رهبران دولت دانشجویی نیز تعمیم می‌یابد که از مواضع خود برای انتقام از اعمال آزادی بیان توسط دانشجویان دیگر با حمایت اساتید استفاده می‌کنند. دیده‌ایم که دولت‌های دانشجویی برای جلوگیری از سخنرانان، هم‌دانشجویان یا گروه‌هایی در مدارسی مانند دانشگاه ایلینویز، استنفورد، ایالت آیووا، کالج اسکیدمور، کرنل، هاروارد و سایر مدارس حرکت می‌کنند. ستون نویسان دانش آموز رسماً در مدارسی مانند جورج تاون محکوم شده اند و هم اساتید و هم دانش آموزان به دنبال حذف کل نشریات در مدارسی مانند دارتموث به عنوان “جوجه کشی نفرت” هستند.

من از اعضای هیئت علمی در اعتراضات و حمایت حمایت می کنم. من همچنین با دیدگاهی قوی از آزادی آکادمیک در حفاظت از دیدگاه‌های افراطی اعضای هیئت علمی موافقم. با این حال، پروفسور فلدمن به دنبال تحت فشار قرار دادن همکاران است تا از کلاس ها و دوره های آموزشی خود برای این منظور استفاده کنند. در واقع، او اعلام می‌کند که اگر می‌خواهند دانشگاهیان «اصیل» در نظر گرفته شوند، اساتید باید به دنبال تغییر مؤسسات و «بازیگران» باشند. قابل ذکر است، هنوز هیچ محکومیت گسترده ای در مورد دیدگاه های غیرمدارای او در جورج تاون وجود ندارد. پروفسور فلدمن به اصل آموزش عالی به عنوان مکانی برای دیدگاه های کثرت گرایانه و متنوع حمله می کند. با این حال، سکوت نسبی از صفوف همکاران او وجود دارد. این سکوت حتی بلندتر از صدای پروفسور فلدمن صحبت می کند.

در اینجا توییت های پروفسور فلدمن آمده است:Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer