Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


در ژانویه، ما در مورد پروفسور بری مهلر، پروفسور ایالتی فریس که پس از کامل شدن مهلر تعلیق شد، صحبت کردیم. هوارد بیل در ویدئویی که در آن دانش‌آموزان خود را ناقل بیماری نامید و به آنها می‌گوید که از من دوری کنند. مهلر به دلیل سخنرانی های عجیب و غریب خود که به نظر می رسد در بین دانشجویان محبوب بوده است، شناخته شده است. او اکنون به توافقی رسیده است که بر اساس آن بازنشسته خواهد شد اما 95000 دلار دریافت خواهد کرد. با این حال، یک شکار قابل توجه وجود دارد.

مهلر در این ویدئو 14 دقیقه‌ای (که نیم میلیون نفر آن را تماشا کردند)، دانش‌آموزان را ناقل بیماری نامید و گفت: “شما برای من فقط ناقل بیماری هستید و من نمی‌خواهم جایی نزدیک شما باشم، پس خود را حفظ کنید. f-king فاصله. او اضافه کرد که متکی به “هیچ انسانی” نیست و “شغل صنفی حقوق بگیر” دارد.

مهلر ممکن است رکوردی برای افراد ناسزا در کلام خود ثبت کند:

مهلر می‌گوید: «ممکن است زندگی‌ام را صاف‌تر از چکش‌کاری‌ها کرده باشم، اما امروز در مقابل شما ایستاده‌ام و هیچ آدمی را نمی‌بینم.» من در یک شغل حقوقی در اتحادیه کار می کنم و هیچ مدیری به من نمی گوید که چگونه کلاس هایم را تدریس کنم. چون من یک پروفسور رسمی هستم. پس اگه میخوای بری پیش رئیست شکایت کنی، ادامه بده. من در پایان امسال بازنشسته می‌شوم و دیگر نمی‌توانستم در این مدت کوتاهی کنم.»

در زمان پخش ویدئوی جنجالی و تعلیق، من نوشتم: «در حالی که بسیاری مهلر را کاملاً دیوانه اعلام کرده‌اند، ویدیوی او ممکن است به اندازه یک روباه کووید-فوبیک باهوش باشد.» دلیل آن این است که مهلر، 75 ساله، تقریباً یک سال از بازنشستگی گذشته بود و گفت که نمی خواهد شخصاً تدریس کند.

با تعلیق، اشاره کردم که او می تواند به توافق برسد و «این روند احتمالا یک سال طول می کشد و مهلر به سادگی بازنشسته می شود. در این بین، او و کلاه فضایی‌اش می‌توانند در خانه بمانند.»

این چیزی است که به نظر می رسد اتفاق افتاده است. او تقریباً 100000 دلار دریافت خواهد کرد و اکنون بدون نیاز به تدریس در کلاس خود (و دریافت یک سال مرخصی با حقوق) بازنشسته خواهد شد.

برای کسانی که امیدوارند ظاهر دیگری از مهلر کلاه دار را در یوتیوب ببینند، یک چروک وجود دارد. او با بند عدم تحقیر یا دستور گاف موافقت کرد که در آن، اگر از دانشگاه ایالتی فریس انتقاد کند، مجبور به پرداخت 60000 دلار خواهد شد. سه سال طول خواهد کشید. در حالی که چنین بندهایی در استخدام و سایر رشته ها رایج است. اینجا کمی مشکل تر است.

مهلر به دلیل از دست دادن حقوق اصلاحیه اول شکایت کرد، اما اکنون موافقت کرده است که حق خود را برای سخنرانی علیه دانشگاه به مدت سه سال به حالت تعلیق درآورد تا چنین توافقی را تضمین کند.

برای کسانی که پشیمان هستند از سه سال انتظار برای یک نسخه اصلی مهلر، در اینجا ویدیویی است که این جنجال را آغاز کرد:Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer