Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط کریس هوندروس/گتی ایماژ)

در ماه مارس ، ما در مورد لیندا لیسیول ، جانشین NYU ، سرپرست بخش خدمات مالی ایالت نیویورک صحبت کردیم که خود را پیدا کرد عمیقا درگیر رسوایی اخلاقی شده است از ویرایشهای خود در گزارشهای رسمی دولتی که شدت تصمیم کوئومو را برای بازگشت بیماران مسن COVID به خانه های سالمندان برای کاهش فشار تخت بیمارستان که – به عنوان یادآوری – مفقود شده بود ، کم اهمیت جلوه داد. زیرا Cuomo چندین سال گذشته را صرف حذف آنها کرد. همه اینها درست در حالی فرو می رود که کوئومو کتاب جدید خود را در مورد واکنش COVID خود می فروخت.

ظاهراً نادیده گرفتن مشکلات اخلاقی در سطوح ارشد دولت Cuomo آسان نیست ، زیرا Lacewell نیز در گزارش تحقیقات آزار و اذیت جنسی NYAG. افراد در پردیس اصلاحات همه اینها هستند زیرا آنها از سیاستهای واکسیناسیون و دوره هایی که نژادپرستی را ذکر می کنند شکایت می کنند ، اما گاهی سنجاب های نزدیک بین مهره ای پیدا می کنند.

بر اساس این گزارش ، لیسیول در میان تعدادی از دستیاران برجسته ای بود که “خانم بویلان را دیوانه و دارای برنامه سیاسی توصیف کردند” ، در پروفایل LinkedIn خود بررسی کردند و ظاهراً در مورد ضبط تماس تلفنی یکی از همکاران متهم صحبت کردند. مانند برخی از بازی های کای اسپایر. همچنین از لیسیول به عنوان یکی از عوامل اصلی در کمپین کنترل خسارت فرماندار یاد می شود ، از جمله نامه هایی که در مورد ادعاهای مزاحمت سingال می شود و بیانیه زنانی که با فرماندار کار می کردند و تصور می کردند که او مرد ایستاده ای است.

که… خوب نیست اما این نیز بخشی از آزار جنسی 101 است.

به همین دلیل است که اولین کاری که “موفق” می شود – حداقل برای سالیان متمادی – ایجاد شبکه ای از دوستان وفادار است که “هرگز آن طرف او را نمی بینند”. آنها سپس می توانند ناهماهنگی شناختی حاصله را سوق دهند و گروهی ایجاد کنند که به طور غیر رسمی مردم را به سکوت وادار می کند. گاهی اوقات ، یک مزاحم می تواند موقعیتی پیدا کند که به طور فعال محیط کار خصمانه و آزاردهنده را در بر بگیرد. اما این نیز کاملاً متداول نیست و استخدام ظریف متحدان گیج شده اغلب بیشتر می شود.

زیرا ناهماهنگی شناختی یک دارو جهنم است. اگر دوست و حامی حرفه ای شما سالها ، و نه دههها ، ناگهان با اتهاماتی برای رفتارهایی مواجه شده است که هرگز ندیده اید ، شما را در حالت دفاعی قرار می دهد. عبارات کلیدی “زنانی که معتقدند” از طرف وکلایی که سعی می کنند آن را به عنوان منحرف کننده فرض بی گناهی تلقی کنند ، مورد توجه بسیاری قرار می گیرد ، و اگر این دستور هیئت منصفه بود من موافق بودم. اما نکته ای که باید به آن اعتقاد داشت این بود که زنان در واقع در مورد تغییر روند عدالت نیست ، این یک شعار است که در مقابل این ناهماهنگی هوشیار بمانید. “زنان باور کنید” وجود دارد تا شما را مجبور کند نیم ثانیه متوقف شوید و قبل از اینکه متهم را ناپایدار بخوانید فقط به این دلیل که نام دوست شما را گذاشته اند.

اگر لیسول واقعاً تلاش کرده است تا قربانی را خاموش کند ، این امر به هیچ وجه معاف نمی شود. حتی اگر کسی متوجه نشود که با یک بازیگر بد رابطه عمیقی دارد ، هنوز هم مهم است که او تا کجا پیش می رود. یک چیز است که پیش نویس نامه ای را اعلام کنید که اعلام می کند این رفتار غیرقابل توصیف است و نمی تواند با تجربه شخصی مطابقت داشته باشد و یک چیز دیگر این است که متهم را به عنوان دیوانه و بی احترام جلوه دهید.

یک خط در فیلم Grosse Pointe Blank وجود دارد ، “این بهانه نیست ، این یک دلیل است” که همیشه با من همراه بود. نکته این است که شناخت افرادی که باید بهتر بدانند چگونه می توانند در شرایط بد قرار بگیرند ، ارزش دارد. نگاهی تقلیل گرایانه به شبکه آزار و اذیت به عنوان ترول های همفکر ، روش های مختلفی را که افراد برای ایجاد مزاحمت های قدرتمند جذب می کنند ، به فروش می رساند.

بیشتر اوقات ، این یک سم آهسته است که محیط ها را خصمانه می کند. مدام مراقب باشید از تبدیل شدن به ابزاری در آن وب جلوگیری کنید.

Lacewell قرار نیست در ترم آینده در NYU تدریس کند و ممکن است دیگر هرگز تدریس نکند. این مدرسه به پردیس اصلاحات گفت که آنها وضعیت را زیر نظر دارند. با این حال ، این نگاه بدی برای هر کسی است که تا به حال اخلاق تدریس کرده است.

زودتر: پروفسور اخلاق دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک درگیر رسوایی اخلاق عمده شد

چگونه دفتر کوئومو از حامیان برجسته لیبرال کمک گرفت زیرا تلاش کرد تا متهم را بی اعتبار کند [Washington Post]


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنید. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer