Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ما یک رئیس جمهور داریم که به جهان جنون می افکند: او نظریه های توطئه وحشیانه درباره انتخابات را بیان می کند که در واقع هیچ پایه و اساسی ندارند.

جمهوری خواهان در کنگره از محکوم کردن این رفتار امتناع ورزیده اند و بسیاری نیز به طور مثبت از آن حمایت کرده اند.

چرا؟

زیرا آنها می ترسند که در انتهای توییت تند و زننده قرار بگیرند.

صادقانه به خدا: ما سربازانی در سرتاسر جهان برای دفاع از آمریکا در معرض آسیب یا مرگ قرار داریم.

و سناتورهای جمهوری خواه می ترسند که چگونه ممکن است توسط یک توییت صدمه ببینند؟

این نفس گیر است.

فرض کنید اتفاق بدترین اتفاق افتاده است: یک توییت ناخوشایند به نشانه خود می رسد. ایگاد به جای اینکه سناتور جارندیس باشید ، در انتخابات خود شکست می خورید و سناتور سابق جارندیس می شوید. شما بازنشسته می شوید و در چند هیئت مدیره شرکت می کنید و برای 10 یا 20 جایزه سخنرانی می کنید. آیا این خیلی وحشتناک است؟

چه چیزی را به خطر می اندازید؟

سربازان زندگی و اندام را به خطر می اندازند. شما خطر اجباری شدن در مرحله بعدی پر دردسر زندگی خود را دارید.

من در مورد روسای جمهور که به عنوان الگو عمل می کنند ، احساس مشابهی دارم.

هنگامی که یک بیماری همه گیر به ایالات متحده برخورد می کند و به معنای واقعی کلمه می توان هزاران نفر را با پوشیدن ماسک نجات داد ، رئیس جمهور باید ماسک بزند. من اهمیتی نمی دهم که ماسک کمی ناراحت کننده است یا می تواند به یک نقطه سیاسی تبدیل شود: در یک طرف مقیاس کمی ناراحتی یا یک نقطه سیاسی است. در طرف دیگر به معنای واقعی کلمه ده ها هزار زندگی است. وزن کدام طرف بیشتر است؟

مبادا ترسیدید که من به شدت حزب گرای هستم ، بگذارید در انتقادم دو طرفه باشم: وقتی از رئیس جمهور بیل کلینتون در مورد رابطه اش با مونیکا لوینسکی سوگند یاد می شود ، او باید حقیقت را بگوید. او باید رفتار خوب را برای همه آمریکایی ها الگو قرار دهد. (در اینجا بین ارتکاب دروغ و استیضاح برای دروغ گفتن تمایز قائل شده است. من فقط می گویم که کلینتون نباید مرتکب شهادت دروغ می شد ؛ عقاید معقول می توانستند در مورد کافی بودن دروغگویی برای توجیه استیضاح اختلاف داشته باشند).

من به عنوان یک دادخواه ، دهه ها با سختگیری به مردم دستور می دادم که باید حق را با سوگند بیان کنند. من گاهی اوقات با افرادی صحبت می کردم که اگر حقیقت را بگویند در معرض خطر از دست دادن شغل خود قرار می گیرند. اما من به مدیران سطح میانی که احتمالاً اگر حقیقت را بگویند از کار برکنار می شوند گفتم که آنها موظف هستند حقیقت را بگویند. آنها زیر سوگند بودند.

رئیس جمهور کلینتون فقط در معرض استیضاح قرار داشت: اگر حقیقت را می گفت ، ممکن است رأی خود را در سنا از دست بدهد. او مجبور می شود رئیس جمهور سابق شود ، بنابراین در هیئت مدیره برجسته تر از سناتورهای سابق خدمت می کند و برای صد بزرگ بازی سخنرانی می کند. یک مدیر سطح متوسط ​​، با داشتن بچه هایی در مدرسه و وام برای پرداخت ، اگر حقیقت را بگوید در معرض خطر جدی قرار دارد. رئیس جمهور نیست

البته می توان این مسئله را به جای تهدید به جای اصل بحث كرد: وقتی سوگند می خورید كه حقیقت را بگویید ، روح جاویدان را تعهد می كنید كه دروغ نخواهید گفت. در معرض لعنت ابدی ، پاسخ شما به سوال زیر چیست؟

من روی قصاص پس از مرگ سیاستمداران مستبد یا دروغگو حساب نمی کنم.

اما من کمی کارما مخالف نیستم.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و محصولات دستگاهو (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer