Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مایکل زالایی نایب رئیس گروه تجاری و مالی در Much Shelist است.

او تجربه تمرین شرکتی و معاملاتی برای مشاغل با هر اندازه را دارد ، از جمله به عنوان “مشاوره عمومی خارج”.

در اینجا ، او در مورد “نسخه وکیل پزشک مراقبت های اولیه” ، راه او برای کار گسترده تر شرکت ها و برخی علائم دلگرم کننده از صنعت مهمان نوازی بحث می کند.

این مصاحبه از نظر طول و وضوح ویرایش شده است.

چرا کمی از سابقه خود برای ما نمی گویید؟

پس از تحصیل در دانشکده حقوق ، من در یک شرکت کوچک عمومی عمومی شروع به کار کردم و کمی از همه کارها را انجام دادم. به طور خاص ، من کارهای شرکتی ، املاک ، کار ، دادخواهی و برنامه ریزی املاک را انجام دادم.

آن شرکت یک فرصت عالی بود – گمان می کنم آن زمان آن را نمی دانستم ، اما در معرض بسیاری از زمینه های مختلف حقوق قرار گرفتم. چند سال پس از کار در آنجا ، متوجه شدم که می خواهم در زمینه معاملات شرکتی پیشرفت کنم. از کار با صاحبان مشاغل لذت بردم – برای من مهم بود که به آنها در موفقیت کمک کنم.

بنابراین ، من به یک شرکت مبتنی بر معاملات به نام Bronson & Kahn نقل مکان کردم ، جایی که مهارت های خود را به عنوان وکیل معاملات شرکت تقویت کردم. من روی موضوعات مختلفی کار کردم ، اما در بیشتر موارد من تا حدودی مشاور عمومی خارجی برای مشاغل با هر اندازه در اساساً در هر صنعتی بودم.

هنگامی که این علاقه خاص را در کار معاملاتی شرکت ها ایجاد کردید ، آیا این کار بر اساس واقعاً دوست داشتن آن کار ، یا واقعاً دوست نداشتن برخی از کارهای دیگر که انجام می دادید ، یا ترکیبی بود؟

من از جنبه تجاری آن بسیار خوشم آمد ، به خصوص اینکه سابقه کاری دارم. من از خانواده کارآفرینان هستم و همیشه احساس می کردم که کار با مشاغل در صنایع مختلف جالب است. بسیاری از افراد کسب و کار خود را به روش های مختلف توسعه می دهند ، و دیدن آن بسیار جذاب است.

عالی.

بنابراین ، در سال 2018 شرکتی که من در آن قرار داشتم با Much ادغام شد ، که ازدواج موفقی بوده است. من توانستم هر کاری را که در برونسون و کان انجام می دادم ، یک شرکت معاملاتی بوتیک انجام دهم ، اما اکنون با مجموعه ای بسیار بیشتر از منابع و مجموعه ای بسیار متنوع از زمینه های تمرین. من توانستم کارهای زیادی را “در خانه” نگه دارم.

در حال حاضر من به عنوان نایب رئیس گروه کسب و کار و امور مالی شرکت فعالیت می کنم که در آن انواع کارهای شرکتی و معاملاتی را انجام می دهم. دوست دارم بگویم که من نسخه وکیل پزشک مراقبت های اولیه هستم. من اولین نقطه تماس شما خواهم بود زیرا سابقه و آشنایی با انواع مختلف قوانین را دارم. من می توانم به مشتریان کمک کنم تا تصویر بزرگ را در زمینه های مختلف ببینند.

من از قیاس پزشک مراقبت های اولیه خوشم می آید. آیا افراد را به متخصصان شرکت خود می فرستید؟ آیا در دفتر مشتریان خود با افراد داخلی همکاری می کنید؟ آن رابطه چگونه است؟

به طور مطلق ، ما قطعاً از متخصصان شرکت خود در زمینه هایی استفاده می کنم که من چندان با آنها آشنا نیستم. اما از آنجایی که من آن زمینه وسیع را دارم ، می توانم با مشتریان ارتباط برقرار کرده و درگیر بمانم.

من مشتری را به کسی که قبلاً ملاقات نکرده است انتقال نمی دهم ، می خواهم آن رابطه را دست نخورده نگه دارم و درگیر آن شوم. هر چه بیشتر بتوانم درگیر بمانم ، بیشتر می توانم به مشاوره مشتریان کمک کنم.

من همیشه دوست دارم از مردم بپرسم که در نقش فعلی خود چه چیزی را بیشتر دوست دارند و بزرگترین چالش آنها چیست.

مطمئن. من واقعاً دوست دارم با صاحبان مشاغل و مشاغل خصوصی در درک کسب و کار آنها آشنا شوم ، در مورد کسب و کار آنها اطلاعات کسب کنم و سعی کنم به آنها در حل مشکلات ، هرچه که باشد کمک کنم. من فکر می کنم به همین سادگی است.

در مورد چیزهایی که دوست ندارم ، فکر نمی کنم وقتی صاحبان مشاغل با هم کنار نمی آیند ، کسی واقعاً آن را دوست داشته باشد. شما باید در حل این اختلافات با افرادی که مدت ها با آنها کار کرده اید و به آنها احترام می گذارید مشارکت کنید. همیشه شرایط سختی است.

من با یکی از صاحبان مشاغل برخورد می کنم. من دادخواهی می کنم ، بنابراین یک تکه از آن را می بینم. هر چند این فکر جالبی است. اگر نماینده یک کسب و کار به معنای معاملاتی هستید و سپس بین صاحبان آن درگیری وجود دارد ، با آن چه می کنید؟ اگر اینگونه پیش رفت آیا می توانید یکی از آنها را در دعاوی حقوقی معرفی کنید یا باید هر دوی آنها را ارجاع دهید ، این چگونه کار می کند؟

این همیشه یک موقعیت منحصر به فرد است. همیشه نسبت به واقعیت حساس است و بستگی به نقش شما دارد.

گاهی اوقات اگر شما نماینده شرکتی هستید که دو فرد با هم در حال فعالیت هستند ، باید موضع بگیرید که نماینده هیچ یک از آنها نیستید ، بلکه نماینده شرکت هستید. اما این همیشه شرایط سختی است.

بله ، من حدس می زنم این چیزی است که شما احتمالاً همیشه باید به صورت موردی انجام دهید. آیا در زمینه تمرینات خود به روند جدیدی توجه کرده اید؟

من کارهای زیادی در صنعت مهمان نوازی انجام می دهم. با پشت سر گذاشتن یکی از بدترین سالهای صنعت مهمان نوازی ، دیدن میزان فرصتی که از آن بوجود آمده است باورنکردنی بود.

ما می بینیم که صاحبخانه ها ، به عنوان مثال ، تمام پول مورد نیاز مستاجران را برای افتتاح رستوران های خود در اختیار آنها قرار می دهند. صاحبخانه ها می خواهند ببینند که رستوران ها به موقع شروع به کار می کنند و می توانند به تحقق این امر در مواقعی که رستوران داران مجبور نیستند بیرون بروند و منابع مالی خود را پیدا کنند ، کمک کنند.

ما از این نظر بین صاحبخانه ها و مستاجرها با همدیگر سازگاری زیادی داریم.

این روند مثبتی به نظر می رسد. چه کسی رستوران های خوب را دوست ندارد؟

یک روند مثبت است. روند بسیار مثبت

آیا توصیه ای برای فارغ التحصیلان اخیر دانشکده حقوق دارید که روزی دوست دارند کاری مشابه شما انجام دهند؟

من می گویم کنجکاو باشید. سعی کنید در مورد سایر زمینه های قانون و کسب و کارها و نحوه اداره آنها اطلاعات کسب کنید. بسیاری از وکلا بودن صحبت کردن با صاحبان مشاغل ، صحبت با افرادی است که در نقش های تصمیم گیری هستند. اگر بتوانید بفهمید که آنها از کجا آمده اند کمک می کند. همچنین اگر می توانید سایر زمینه های قانون را درک کنید ، به شما کمک می کند تا تصویر کاملتری از توصیه هایی که می کنید داشته باشید.

من آن چیز “کنجکاو” را زیاد می شنوم ، بنابراین باید توصیه خوبی باشد. خوب ، بهتر است این را جمع بندی کنیم. آیا فکر جدا شدن دارید؟

بازگشت به آنچه قبلاً در انتقال به Much صحبت می کردیم ، این یک شرکت بزرگ است. این یک شرکت متوسط ​​با خدمات کامل است که بسیاری از آن شهر را ترک کرده اند یا توسط شرکت های بزرگ آن را خراب کرده اند ، بنابراین ما یکی از معدود شرکت های متوسط ​​در شیکاگو هستیم.

بودن در یک شرکت متوسط ​​که می تواند با مشاغل کوچک ، مشاغل متوسط ​​و مشاغل بزرگ کار کند و همه منابع لازم برای انجام همه موارد فوق را داشته باشد بسیار خوب است.


جاناتان ولف یک دعوی مدنی و نویسنده است JD بدون بدهی شما (پیوند وابسته). او نوشتن حقوقی را تدریس کرده است ، برای انواع مختلفی از نشریات نوشته شده است ، و از سواد مالی و علمی برخوردار است و هم به شغل خود تبدیل شده است و هم خوشحال است. هر گونه دیدگاهی که او بیان می کند ، احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود فقط متعلق به وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. او به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او رسید [email protected]به

logo-footer