Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در اینجا یک خط واقعی از آخرین پرونده توسط جیمی پدر بریتنی اسپیرز ، که سیزده سال گذشته را صرف جمع آوری پول نقد به عنوان محافظ املاک خود کرده است.

بیش از سیزده سال است که آقای اسپیرز با وفاداری و وفاداری به عنوان محافظ املاک دخترش خدمت کرده است بدون این که هیچ نقصی در کارنامه او وجود داشته باشد. این یک نظر نیست ؛ او املاک را از بدهی و روبرو شدن ده ها میلیون دلار دعوی با ارزش فعلی بالای 60 میلیون دلار خارج کرده است. سابقه آقای اسپیرز به عنوان محافظه کار گویای این امر است.

خوبه.

آقای اسپیرز قسمتی را که حقوق ماهیانه 16000 دلار دریافت می کرد ، به اضافه 2000 دلار دیگر برای هزینه ها ، بعلاوه درصدی از تمام عوایدی که وی دریافت می کرد ، کنار گذاشت. همچنین آقای اسپیرز ، که گفته می شود از دخترش به عنوان دختر یاد کرده است “اسب مسابقه،” هرگونه اشاره ای به سلامت روانی یا خواسته های شخصی دخترش – تنها معیار او برای موفقیت این است که حداکثر درآمد دخترش را به حداکثر برساند.

یک کلمه چهار حرفی برای شخصی وجود دارد که یک زن را مجبور می کند هر شب با لباس زیر خود روی صحنه برقصد ، همانطور که خواننده این کار را کرده است. ادعا شده. نکته: با “P” شروع می شود و “بابا” نیست.

دیروز ، وکیل جدید بریتنی متیو روزنگرت از گرینبرگ تراوریگ درخواست یک ex parte دستور داد فوراً پدرش به عنوان محافظ املاک خود برداشته شود و جیسون روبین جایگزین وی شود.

مطابق با مردم مجله ، امید اسپیرز که روبین ، که دارد تجربه قابل توجه به عنوان یک حسابدار پزشکی قانونی که ادعاهای کلاهبرداری و سوء استفاده از بزرگان را برطرف می کند ، قادر خواهد بود بفهمد که آیا او در دوران سرپرستی از کار افتاده است یا خیر.

این منبع به مردم گفت: “اساساً او برمی گردد و تمام هزینه ها و هزینه هایی را که طی این سال ها خرج شده است ، بررسی می کند.” “بریتنی مصمم است که بداند آیا از وجوهش سوء استفاده شده است یا خیر.”

جلسه رسیدگی به درخواست بریتنی مبنی بر برکناری پدرش در تاریخ 29 سپتامبر برنامه ریزی شده بود که از تاریخ اصلی آن در 13 دسامبر افزایش یافته است.

اما روزنگارت خواستار تسریع این امر شد و نوشت: “هر روزی که می گذرد ، روز دیگری از آسیب ها و تعصب های قابل اجتناب برای خانم اسپیرز و املاک است.”

او گفت: “اگرچه انتظار دو ماهه برای استماع دادخواست در شرایط 13 ساله چندان مهم به نظر نمی رسد ، اما خانم اسپیرز نباید مجبور شود همچنان دچار آسیب دیدگی ، از دست دادن خواب و رنج بیشتر شود.” “هر روز مهم است.”

مشاوره جیمی اسپیرز در Holland & Knight ، که قبلاً هزینه خواننده را اعلام کرده است از اکتبر 1.3 میلیون دلار در سال 2020 بخش اعظم آن برای یک کمپین روابط عمومی بود که شامل می شد آشغال کردن مادر خود خواننده، وارد عمل شد

با توصیف بیانیه روزنگارت “متشکل از اتهامات بی اساس ، مبهم و اظهارات نادرست در مورد مخالفت آقای اسپیرز با سفر به هاوایی” ، این طرح ادعا می کند که مشاور محافظ هیچ حقایق جدیدی ارسال نکرده است و “هیچ فوریتی برای توجیه کمکهای جنبشی و نشان دادن دلایل خوب ضروری نیست”. نشان داده شده است.”

و در حالی که آقای اسپیرز هیچ اعتراضی به تسریع جلسه دادرسی ندارد ، مطمئناً بدون دعوا بیرون نمی رود. او علاوه بر مباهات در مورد تبدیل فرزند خود به گاو نقدی ، او را نیز مشخص می کند حساب شخصی تلخ به دادگاه زندانی مجازی بودن از حصور حتی برداشتن آی یو دی خودش به عنوان “شهادت آزمایش نشده” و ادعا می کند که مدیر مراقبت بریتنی ، جودی مونتگومری ، پس از جلسه 23 ژوئن در مورد ارتکاب ناخواسته خواننده با وی تماس گرفت.

من به خانم مونتگومری توضیح دادم که هر کاری از دستم برآید برای کمک به دخترم انجام می دهم اما این توانایی من محدود است ، زیرا من به هیچ یک از اطلاعات پزشکی دخترم دسترسی ندارم یا بینشی ندارم. بعد از اینکه خانم مونتگومری نگرانی های مفصل خود را در مورد رفتار ، ایمنی و سلامت کلی دخترم به اشتراک گذاشت ، او گزینه های بالقوه از جمله 5150 داروی روانپزشکی را مطرح کرد ، که نگرانی های من را افزایش داد. این مکالمه اندکی پس از آن به پایان رسید وقتی خانم مونتگومری گفت که او مرا در مورد وضعیت دخترم مطلع می کند و آنچه را که می توانم برای کمک به او انجام دهم پیگیری می کند.

زیرا هیچ چیز مانند عشق به فرزند خود دیوانه خواندن و ارائه سابقه پزشکی او در یک سند عمومی به عشق نمی گوید.

آقای اسپیرز همچنین دوست دارد دنیا بداند که او هیچ ارتباطی با بستری شدن دخترش در سال 2019 ندارد.

این جودی مونتگومری بود ، به همراه وکیل سابق محافظه کار سام اینگهام ، که خانم اسپیرز را در اوایل سال 2019 در تسهیلاتی پذیرفت ، از جمله امضای اسناد پذیرش ، اما محدود به آن.،” او نوشت. و ، بله ، در مورد خط برجسته جسورانه.

مهمتر از همه ، آقای اسپیرز می خواهد روشن کند که او یک پدر فداکار است.

وی تأکید کرد: “در طول خدمت خود به عنوان محافظ ، تنها انگیزه آقای اسپیرز عشق بی قید و شرط او به دخترش و تمایل شدید برای محافظت از او در برابر کسانی بود که سعی می کردند از او سوء استفاده کنند.” “سرپرستی همچنان وجود دارد و آقای اسپیرز همچنان به وظیفه ای که برای انجام آن تعیین شده بود ادامه می دهد.”

به نظر می رسد جمله دوم ، گواهی بر یک توافق 13 ساله که در آن سلامتی فرزندش به اندازه ای بهبود نیافته بود که او بتواند کنترل زندگی خود را در دست بگیرد ، حتی در حالی که او قادر به اجرای برنامه طاقت فرسای عملکرد بود ، مستقیماً با جمله اول تناقض نداشت.

اما او پول زیادی به دست آورد ، بنابراین … پدر سال!

وکیل بریتنی اسپیرز درخواست تعلیق فوری پدر جیمی را به عنوان محافظ املاک کرد [People]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer