Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس کوین وینتر/گتی ایماژ)

آنها می گویند شما نمی توانید والدین خود را انتخاب کنید. اگر چیزی از درام محافظتی بریتنی اسپیرز آموخته ایم ، این است که می توانیم محافظ را انتخاب کنیم. خوب ، به نوعی

جیمی اسپیرز ، پدر بریتنی اسپیرز ، دیروز در دادگاه عالی لس آنجلس دادخواستی مبنی بر استعفا از سمت محافظ املاک اسپیرز ارائه کرد. این امر پس از تابستان شهادت ستاره پاپ رخ می دهد که در آن او با قاطعیت اظهار داشت که نمی خواهد پدرش به عنوان سرپرست خدمت کند. جیمی اسپیرز سرانجام با کناره گیری از پست خود موافقت کرد ، اگرچه دادگاه خاطرنشان کرد که هیچ دلیل فوری برای برکناری فوری جیمی اسپیرز وجود ندارد. زمان استعفای وی فاش نشده است.

طرفداران بریتنی این رویداد اخیر را یک پیروزی بزرگ برای نماد پاپ می دانند. در انجمن های سرپرستی و سرپرستی ، اغلب درخواست هایی برای برکناری سرپرست ارائه می شود. این می تواند به دلیل نقص در عملکرد آنها ، رفتار بد ، یا صرفاً به این دلیل باشد که آنها با فرد ناتوان کنار نمی آیند. در این مورد ، بریتنی اسپیرز کاملاً روشن کرده است که نمی خواهد پدرش به عنوان سرپرست خدمت کند. به نظر می رسد جیمی اسپیرز بالاخره این پیام را دریافت کرده و استعفا می دهد. چنین اقدامی از هرگونه مشاجره احتمالی که در آن شهادت ، شواهد و تبلیغات بیشتر وجود خواهد داشت ، جلوگیری می کند. علاوه بر این ، این موضوع را به عقب می اندازد تا بریتنی اسپیرز را بیشتر ناراحت کند ، چیزی که همه ما موافقیم که می خواهیم از آن اجتناب کنیم.

سرپرستان و محافظان به افرادی اختصاص داده می شوند که انواع مختلفی از محدودیت ها را دارند ، برخی از آنها آشکارتر از دیگران است. در حالی که برخی بی حرکت هستند ، نمی توانند صحبت کنند و به شدت بیمار هستند ، برخی دیگر ، علیرغم محدودیت های خود ، امرار معاش می کنند و در جامعه فعالیت می کنند. هدف سرپرستی این است که تا آنجا که ممکن است به افراد اجازه آزادی دهد و در عین حال از آنها حمایت کند. برای داشتن یک سرپرستی موفق ، باید یک رابطه کاری ، احترام و درک وجود داشته باشد. این کار چندان آسان نیست ، به ویژه هنگامی که شما موردی را دارید که در آن فرد از ابتدا به سرپرستی اعتراض داشته است. در مورد اسپیرز ، ما دلایلی که بریتنی به عنوان سرپرست تعیین شد ، شواهد ارائه شده ، یا اینکه چرا پدرش بر دیگران منصوب شده است ، نمی دانیم. غالباً دادگاه ها یکی از بستگان خود را به دلایلی واضح تعیین می کنند که احساس نزدیکی یا یک وظیفه طبیعی برای مراقبت از معشوق خود می کند. در موارد دیگر ، خانواده تعیین نمی شود زیرا آنها در شرایط ناسالم متجاوز هستند. همه باید به درگیری های احتمالی توجه داشته باشند ، به ویژه هنگامی که پول در میان است.

در این مورد ، رابطه بین اسپیرز به وضوح کار نمی کند. سالهاست که گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه جیمی اسپیرز و دخترش ، فرزندانش ، همسر سابقش و دیگران با هم کنار نمی آیند. یکی از اساسی ترین اصول برای یک سرپرستی موفق این است که مطمئن شوید که یک رابطه کاری و محترمانه وجود دارد. وقتی شهرت و پول و روابط پیچیده خانوادگی در میان است ، همه باید بیشتر توجه کنند و بیشتر تلاش کنند تا این کار به ثمر برسد. در این مورد ، به ویژه با توجه به ثروت و محبوبیت ، باید از همه اطمینان حاصل شود که شخص در مرکز همه موارد ، که به وضوح می تواند نظرات خود را بیان کند ، شنیده شود. ما هنوز نمی دانیم که آیا اسپیرز مطابق قانون به سرپرست نیاز دارد یا خیر ، اما بسیار واضح است که او نمی خواهد پدرش در آن موقعیت خدمت کند. قرار است سرپرستی باعث ایجاد نظم و آرامش شود. با استعفای جیمی اسپیرز ، صرف نظر از این که بریتنی اسپیرز با محافظ دیگری ادامه می دهد ، همه می توانیم موافق باشیم که امیدواریم او کمی آرامش داشته باشد.


Cori A. Robinson یک تمرین کننده انفرادی است که Cori A. Robinson PLLC ، یک شرکت حقوقی نیویورک و نیوجرسی را در سال 2017 تأسیس کرده است. بیش از یک دهه است که کوری فعالیت های حقوقی خود را بر روی امانت ها و املاک و حقوق بزرگتران از جمله املاک و Medicaid متمرکز کرده است. برنامه ریزی ، وکالت و اداره ، دعاوی املاک و سرپرستی. می توان به او در رسید [email protected]به

logo-footer