Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هیچ سخنی از قصاب یا شمعدان نیست ، اما اینهاست بیکر همکاران Botts امروز خوشحال هستند که یاد می گیرند این شرکت با یک مسابقه DPW به موج بزرگ دستمزد Biglaw خواهد پیوست (من قصد دارم به جای استفاده از “کامل” از این اصطلاحات استفاده کنم تا بین شرکت هایی که 205 هزار دلار برای کلاس 21 ارائه می دهند) یا 375 هزار دلار برای کلاس 12).

بیکر بوتس یکی از این افراد بود پذیرندگان اولیه کاهش COVID، عقب انداختن حقوق در سراسر هیئت مدیره برای مقابله با بیماری همه گیر. با بسیاری از مشاوران وکالت طعم تلخی برجای گذاشت. اما از آنجا که سال 2020 سال بی نظیری برای بیگلاو یک سال پردرآمد بود ، خوب است که ببینیم این شرکت اوقات خوب را منعکس می کند.

از اول ژوئیه موثر است و شامل یک دست انداز کاردانی تابستانی است. طبق روال استاندارد عملیاتی Biglaw ، مشاوران در هاله ای از ابهام “به صورت جداگانه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند”. به دست آوردن اطلاعات در مورد مشاوره دشوار است ، زیرا در بسیاری از شرکت ها ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات فردی خود با ما ممکن است آنها را به عنوان منبع معرفی کند. اما خوب است اگر مردم پس از این دور از افزایش بتوانند آنچه را که می کنند به طور گسترده تقسیم کنند تا ما بتوانیم بازار را به بازار عرضه کنیم.

می توانید بررسی کنید یادداشت کامل اینجا.

لطفاً در مورد اخبار مربوط به حقوق و دستمزد در سایر شرکت ها به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم. به محض انتشار یادداشت شرکت ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] حقوق ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای حقوق و دستمزد ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer