Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های مادرانه در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. الیزابت ام. ادواردز به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

آیا هیچ وقت احساس می کنید وکیل و مادر درگیر تقریباً غیرممکن است؟ آیا هیچ وقت احساس می کنید وقتی انرژی بیشتری برای وکالت می گذارید ، زندگی خانوادگی شما آسیب می بیند؟ همه ما در مورد گناه مادر شنیده ایم و این قطعاً واقعی است. من می دانم که من قبلاً احساس گناه زیادی در مادر داشتم قبل از انتقال به کار از خانه.

قبل از کار در خانه ، برنامه من آهنگ “دوشنبه شیدایی” توسط Bangles را به یاد من آورد: “ساعت شش ، من فقط در وسط رویا بودم.” هر روز صبح ، لحظاتی را تشویق می کردم که از رختخواب بلند شوم و آماده کار شوم. دوش گرفتم ، آرایش کردم ، لباس پوشیدم و اسموتی برای جاده درست کردم. من درب منزل یکی از اعضای خانواده را که با مهربانی هر روز صبح برای مراقبت از کودک نوپای من و آوردن او به مدرسه به من می آمد ، سلام می کردم. اگر خوش شانس بودم ، پسرم قبل از عزیمت من به محل کار بیدار بود. من او را در آغوش گرفتم و بوسیدم و به او گفتم امیدوارم که او روز خوبی داشته باشد. من از خانه خود به یک رفت و آمد یک ساعته پرتنش که در ساعت های شلوغی با بزرگراه های جنوبی فلوریدا می جنگید ، رفتم. من یک روز کامل در دفتر کار کردم ، حدود ساعت شش به خانه رسیدم ، شام درست کردم ، به پسرم حمام دادم و او را خواباندم. بعضی از شب ها که میانجیگری ساعت هفت گذشته بود ، من به موقع نمی توانستم خانه را به خانه برسانم و به پسرم بخیر بگویم. من می دانستم که بقیه هفته ام نیز طبق همین روال خواهد بود و حدود ساعت 9 شب روی کاناپه سقوط کردم. آیا این روال برای شما آشنا است؟ قبلاً این شکلی بود که هفته های کاری من به نظر می رسید.

هنگامی که ویروس کرونا در مارس 2020 به ایالات متحده آمد ، به همه کارمندان غیرضروری گفته شد که از خانه شروع به کار کنند. به عنوان وکیل ، تصور نمی کردیم که کار در خانه چقدر طول می کشد. دو هفته؟ یک ماه؟ مطمئناً تابستان ادامه نخواهد یافت. با گذشت بیش از یک سال ، بسیاری از وکلا هنوز در خانه کار می کنند و وکلا و شرکت ها آموخته اند که کارهای روزمره خود را تنظیم کنند ، رشد کنند و حتی از آنها لذت ببرند.

روال این روزهای من بسیار متفاوت به نظر می رسد. حالا ، وقتی خورشید از پنجره من شروع به نفوذ می کند ، طبیعتاً حدود ساعت هفت از خواب بیدار می شوم. در حالی که هنوز در رختخواب هستم ، مراقبه روزانه خود را روشن می کنم و به مدت 10 دقیقه مراقبه می کنم. من آماده می شوم (که این روزها شامل پوشیدن شلوار یوگا و یک تی شرت است) ، سگ را به پیاده روی می برم و به چند ایمیل کاری که یک شبه وارد شده پاسخ می دهم. سپس ، قسمت مورد علاقه من از روز شروع می شود. وارد اتاق پسرم می شوم تا صبح بخیر سلام کنم ، صبحانه را با او می خورم و او را به مدرسه می رسانم. این قسمت مورد علاقه من در روز نیست زیرا آسان است. هر کسی که کودک نوپایی داشته باشد می داند که تلاش برای ترغیب کودک شما به غذا خوردن ، مسواک زدن ، لباس پوشیدن و صبح به موقع بیرون آمدن از درب مانند گربه گله است. این قسمت مورد علاقه من در روز است زیرا کاری است که هرگز قادر به انجام آن نبودم وقتی که هر روز در حال کار برای کار بودم و این چیزی است که به خودم اجازه نمی دهم آن را مسلم بدانم. بعد از اینکه پسرم را در مدرسه رها کردم ، ساعت حدود 9 صبح در خانه هستم ، یک فنجان قهوه برای خودم درست می کنم ، وارد دفتر خانه ام می شوم و کار روزانه خود را شروع می کنم. پسرم ساعت 3 بعد از ظهر از مدرسه به خانه می آید و اگر من در میانجیگری یا ملاقات نباشم ، او وارد دفتر خانه من می شود و بزرگترین آغوش من را می گیرد. چند لحظه را با او می گذرانم و از او در مورد روزش می پرسم. هر زمان که کار روزانه انجام شود ، دیگر یک ساعت رفت و آمد ندارم. حالا ، من فقط به اتاق دیگر می روم و وقت با کیفیتی را در کنار خانواده ام می گذرانم. وقتی یک میانجیگری دیر انجام می شود ، من می توانم در طول استراحت بغل کنم و به اتاق پسرم بروم و قبل از خواب بخوابم. کار در خانه نه تنها شخصاً به نفع خانواده ام بوده بلکه به نفع مشتریان و شرکت من نیز بوده است. سطح بهره وری من افزایش یافته است و صبح ها زودتر و عصرها زودتر کار می کنم زیرا دیگر رفت و آمد ندارم.

قبل از اینکه ویروس کرونا ویروس من را مجبور کند که از خانه شروع به کار کنم ، هرگز واقعاً مثل مادر احساس نمی کردم. به دلیل زمان محدودی که توانستم با پسرم بگذرانم ، احساس کردم اعضای خانواده و معلمان او را تربیت می کنند. زمان بسیار گرانبها است و فرزندان ما خیلی زود بزرگ می شوند. من بسیار سپاسگزارم که توانسته ام طی یک سال گذشته وقت بسیار با کیفیتی را با پسرم بگذرانم. اینکه بتوانم از خانه کار کنم و نقش فعال تری در زندگی پسرم داشته باشم باعث شده است برای اولین بار احساس مادر شدن کنم. وکالت و مادر بودن مطمئناً آسان نیست ، اما کار در خانه ، اکنون احساس می کنم می توانم واقعاً وکیل ، واسطه و مادر باشم.


الیزابت ام. ادواردز ، اسک یک وکیل حقوق خانواده و یک واسطه معتبر مدنی ، County و Family از دادگاه عالی فلوریدا است که در Broward و Palm Beach County ، Florida فعالیت می کند. الیزابت تمركز خود را بر روی قانون خانواده و حل اختلاف جایگزین اختلافات در امور حقوق مدنی و خانواده متمركز می كند و به توانایی خود در حل و فصل پرونده های پیچیده و بدون نیاز به دادرسی طولانی مدت افتخار می كند. الیزابت توسط حقوقدانان فلوریدا در قانون خانواده به عنوان ستاره در حال ظهور لیست شده است و از نظر مارتیندیل هوبل برای بالاترین سطح تعالی حرفه ای به عنوان AV برتر شناخته می شود. الیزابت و همسرش پدر و مادر یک پسر جوان فعال و سگ خانوادگی آنها هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد الیزابت ، لطفا به ElizabethEdwardsEsq.com و BFinkelpa.com مراجعه کنید.

logo-footer