Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

احساس می شود مدت زمان طولانی است ، چه با بیکر مک کنزی در حال حرکت پاداش است قبلاً (هرچند بدون احتساب پاداش های تقدیر COVID که این پاییز Biglaw را جارو کرد) ، اما در واقع ، طبق برنامه درست است. دوشنبه قبل از شکرگذاری تقریباً زمانی اتفاق می افتد که انتظار داشته باشید از طرف رهبر همیشگی پاداش چرخ فلک غرامت Biglaw ، Cravath پاداش ببینید.

البته امسال در دنیای پاداش Biglaw بسیار منحصر به فرد بود. این پاییز، کولی روند جایزه COVID را آغاز کرد ، اما سپس دیویس پولک مقیاس کولی را از آب خارج کرد ، و تعدادی از غول های Biglaw با هم مطابقت داشتند. اما کراوات یکی از آنها نبود و ترجیح داد تا پایان سال صبر کند تا از همکاران با پول برای کار سخت آنها در طی همه گیری تشکر کند. و اکنون ، این صبر جایزه گرفته است.

در اینجا مقیاس پاداش Cravath ارائه شده است که در 18 دسامبر به همکاران پرداخت می شود (یادداشت کامل در صفحه بعدی موجود است):

پاداش های بسیار خوبی در واقع ، اما هیچ چیز واقعاً هیجان انگیزی نیست. آنها با مقیاس ویژه DPW مطابقت داشته و با پاداش پایان سال که بیکر مک کنزی (که با سال گذشته نیز مطابقت دارد) مطابقت دارد. اما خوب یا بد ، کراوات هنوز استاندارد طلای جبران خسارت محسوب می شود ، بنابراین ما انتظار داریم Biglaw برای مطابقت با این مقیاس ، روی سرتاسر خود سقوط کند.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer