Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پاداش های پایان سال نباید بحث برانگیز باشد. در واقع ، در اکثر شرکت ها ، با دیدن اینکه فقط نرخ بازار از قبل تعیین شده را تکثیر می کنند ، احساس باید “همانطور که انتظار می رود و از آن خوشحال باشد” باشد. اما هنگامی که نارضایتی در شرکت جوش خورده است ، خوب ، حتی پول بیشتر نیز همیشه کافی نیست تا این مشکل را حل کند.

امروز ، ویل گوتشال ، پاداش پایان سال را مطابق با نرخ بازار غالب اعلام کرد. مقیاس جایزه به شرح زیر است (می توانید یادداشت کامل را در صفحه بعدی بخوانید) و ، به طور معمول در شرکت ، بدون نیاز به ساعت انجام شد:

در بازگشت از پاییز ، ویل در میان شرکت های Biglaw بود که کار را انجام داد پاداش تقدیر COVID. اما ویل یک چرخش منحصر به فرد در آن پاداش – اگرچه از نظر تئوری بسیار بزرگ بودند ، اما با یک نیاز شدید قابل پرداخت (در مقایسه با سایر شرکت هایی که پاداش ها را بر اساس سال کلاس از بین می بردند) ارائه می دهند. بنابراین ، اگرچه این پاداش ها علاوه بر شماره پاداش پایان سال بود ، اما باعث نگرانی همکاران شد. و اکنون با پاداش های پایان سال به راحتی با نرخ بازار غالب مطابقت دارد ، مشخص است که وکلا برای بدست آوردن خسارت کامل در بازار باید ساعت های زیادی را قبض کنند. همانطور که یک مشاور در شرکت گفت:

ناامید از ویل. آنها همیشه پاداشهای بازار را بدون نیاز به یک ساعت پرداخت کرده اند. حتی اگر یک سال استثنایی را سپری کنند ، برای بسیاری از وکلا کمتر از پاداش بازار می پردازند. برای اینکه یک کاردانی ارشد بتواند جایزه بازار را بدست آورد ، باید بیش از 2300 ساعت صورتحساب بدهد.

هر سال ساعتهای زیادی است ، اما به نظر می رسد در سال 2020 بسیار طاقت فرسا است.

مطمئناً ، برخی از افرادی که ساعات کاری بالایی دارند از استفاده از ساعت و نه سابقه کار برای دادن جوایز ویژه خوشحال بودند (و همچنان). به هر حال ، همکاران جوان مجبور شدند ساعات بسیار کمتری را برای جبران خسارت در بازار یا بیش از آن پرداخت کنند. اما هر چه همکاران در مورد سیستم پاداش ویژه فکر می کردند ، پاداش پایان سال هیچ تغییری در آن ایجاد نکرده است.

پاداش پایان سال در تاریخ 29 ژانویه 2021 پرداخت می شود.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. به محض انتشار یادداشت جایزه شرکت شما ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer