Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

هفته با یک شروع شد ضبط صوتی انفجاری دونالد ترامپ تحت فشار قرار دادن مقامات انتخابات جورجیا برای پذیرش نظریه های توطئه برکنار شده و “یافتن” آراots کافی به او برای پیروزی در ایالت. در حالی که بیشتر کشور تعجب می کردند که ترامپ در نوار چسب ظاهرا مرتکب اقدامات ضروری اقدام به دخالت در انتخابات شده است – پرسش اینکه آیا توانایی انجام این کار را دارد مردانه rea در این مرحله – دنیای حقوقی شگفت زده شد که سه وکیل در یک تماس مانند آن نشسته اند.

و سپس پایتخت توسط یك گروه خشونت طلب مورد هجوم قرار گرفت و در مقایسه با تقلب در انتخابات تا حدودی عجیب به نظر می رسید.

کلتا میچل ، یکی از وکلا ، بود با شروع هفته در Foley & Lardner شریک شوید. در حالی که شرکت در تلاش برای پاسخگویی بود زیرا مشتریان به دخالت شرکت در تلاش مشکوک در انتخابات اعتراض کردند و گروه ها شروع به تحریک جمعی برای تحریم مشتریان کردند ، این شرکت نشان داد که میچل سرکش شده و شروع به ارائه کمک حرفه ای به سخنان کیشوتیک رئیس جمهور QAnon کرد. یک روز بعد ، فولی و لاردنر اعلام کردند که میچل بیرون است – استعفا در نامه ای که “چپ گرایان” را سرزنش می کند و نه تجارت مشکوک و اخلاقی اخلاقی که او سعی داشته شرکت خود را به داخل بکشاند.

الکس کافمن از فاکس روچیلد در این تماس صحبت نکرد ، هر چند به عنوان یکی از “وکلائی که نماینده رئیس جمهور هستند” معرفی شد. او چند روز قبل ناشناس مانده بود ما دیروز صبح دخالت او را فاش کردیم. شب گذشته این شرکت به ما اطلاع داد که کافمن و پدرش ، رابرت کافمن ، عضو هیئت مدیره فارغ التحصیلان Emory Law ، برای ترک توافق کرده اند.

و در حالی که میچل “چپ گرایان” را به دلیل تحت فشار قرار دادن فولی و لاردنر مقصر می داند ، این شیطان پرستی فقط بازتابی غم انگیز از فرهنگ بی مسئولیتی است كه پیرامون جنبش محافظه كار رشد كرده است. در هر دو مورد ، شرکت های مربوطه به عنوان یک سیاست ، از درگیر شدن در چالش های انتخاباتی خودداری کردند … و وکلا به هر حال پیش رفتند. شرکت ها تصمیمات خود را بر اساس ارزیابی نگرانی های حرفه ای و تجاری اتخاذ کردند. کشیده شدن برای ادعای ادعاهایی که قبلاً توسط دادگاه های سراسر کشور رد شده بود (و موجب تحریم مجازات علیه سایر وکلا می شود) به اعتبار و تجارت هر یک از شرکای دیگر این شرکت لطمه می زند. اما این دو ، خواه با این اصطلاحات به آن فکر کنند یا نه ، خود را بر همه اینها مقدم می دارند.

دقیقاً مانند تیپ ضد ماسک راحتی آنها را از سلامت عمومی بالاتر می برد. و چگونه آشوبگران توهمات خود را مقدم بر ایمنی و حرمت دولت آمریکا قرار می دهند. و حالا چطور لیندزی گراهام در تلاش است تا پورتلند را مقصر اوباشی که چهار سال صرف شلاق کرده است ، کند. هیچ کس مسئولیت این افراد را بر عهده ندارد. آنها می توانند هر کاری را که بخواهند انجام دهند و اگر اینگونه نباشد ، تقصیر چپ گرایان ، یا دومینیون ، یا هوگو چاوز ، یا چین ، یا فاوسی ، یا گروه Woke Crowd ، یا AOC ، یا Pelosi یا Portlandia است.

اما به جای اینکه تقصیر شخص ثالثی را بپذیرید ، به قول جاودانه Ice Cube ، اگر لحظه ای وقت بگذارید و خود را بررسی کنید ، اغلب می توانید از خراب شدن خود جلوگیری کنید.

زودتر: Cleta Mitchell پس از ایجاد مشکل در تماس دونالد ترامپ ، در برابر Foley & Lardner حضور یافت
دونالد ترامپ شرکت بیگلاو را در وسط تلاش برای دخالت در انتخابات جلب می کند
در تماس دونالد ترامپ با مسئولان انتخابات جورجیا یکی دیگر از شرکای Biglaw شرکت وجود داشت


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer