Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به تعبیری انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است. هیچ راهی معتبر برای دونالد ترامپ وجود ندارد تا بتواند آرا votes کافی را در مکان های کافی برای رسیدن به 270 رأی انتخاباتی کسب کند. در این مرحله ، جو بایدن می تواند اصطلاح “معاون سابق رئیس جمهور” را به جای “رئیس جمهور منتخب” حذف کند و همه در جدول زمانی مبتنی بر واقعیت ، این انتقال معنایی را آغاز کرده اند.

اما به نظر می رسد ، عنوان “رئیس جمهور منتخب” در واقع طبق قانون تعریف شده است! و این همان جایی است که شیطنت آغاز می شود:

رئیس GSA است امیلی مورفی. مورفی دانش آموخته حقوق UVA در سال 2001 است که برای مدت کوتاهی به عنوان همکار در ویلی رین خدمت کرد ، اما کم و بیش فقط از “The Swamp” از یک پست GOP به پست دیگر عبور کرده است ، از جمله مشاوره ارشد کمیته مشاغل کوچک مجلس و مدتی در اداره تجارت کوچک است.

GSA ، در معرض خطر ساده سازی بیش از حد ، سازمانی است که ساختمان های فدرال را اداره می کند. این باعث می شود که نقش آن کاملاً عملکردی به نظر برسد – همانطور که باید باشد! – اما تحت هدایت مورفی ، آژانس برای مبهم کردن معاملات املاک و مستغلات که به نظر می رسد صریحاً برای پیشبرد منافع تجاری خانواده ترامپ طراحی شده اند ، به صفر رسیده است. مورفی بسیاری از اقدامات مربوط به بهره برداری سازمان ترامپ از اداره پست قدیمی در دی سی را انجام داده است ، یک دارایی ترامپ که او قبل از رئیس جمهور شدن بسیار به دست آورد ، اما یک دارایی در قلب بسیاری از جذاب ترین استدلال های استدلال و رابطه ای است که مورفی متهم به نظارت است. نظارت وی مظنون بوده است. در همین حال ، مشارکت مورفی در هماهنگی مشاجره ستاد FBI با دفتر بیضی شکل موضوع تحقیق در کجا شد شهادت مورفی دقیقاً با “حقایق” یا “شواهد مستند” مطابقت نداشت. GSA در پاسخ به این ادعاها گفت كه تمام اسنادی كه گفته می شود رئیس جمهور گفته است چنین نیست واقعاً به معنای اینکه caporegime مستقیماً به ما چیزهایی گفته است ، دقیقاً نحوه شهادت خانواده همیشه به همین ترتیب است.

بنابراین تعجب آور نیست که وقتی از او خواسته شد وظیفه قانونی خود را برای تأیید مجوز روند انتقال ریاست جمهوری انجام دهد ، مورفی دمور کرد:

وی گفت: “هنوز نتیجه گیری صورت نگرفته است. GSA و سرپرست آن تمام الزامات قانونی را رعایت و تحقق می بخشند. “سخنگوی سخنان در پاسخ به این س addedال که آیا تغییراتی در روزهای آینده پیش بینی می شود ، افزود.

البته در این باره اطمینان حاصل شده است. فاکس نیوز حتی این اطمینان را انجام داد. بنابراین ، GSA و مدیر فعلی آن در واقع به الگوی سه ساله خود در تلاش برای رعایت یا تحقق الزامات خود در قانون ادامه می دهند.

به یاد می آورید وقتی کسی نگران این نبود که چه هک حزبی اداره خدمات عمومی را اداره می کند؟

کمپین بایدن رئیس GSA را به تصویب انتقال منتقل می کند [The Hill]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer