Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جاستین ریمر ، مشاور ارشد کمیته ملی جمهوری خواهان ، در 28 اکتبر در نامه ای به لیز هرینگتون سخنگوی ترامپ نوشت: “کاری که رودی و جنا انجام می دهند یک شوخی است و آنها از دادگاه می خندند.”

وی افزود: “آنها میلیونها نفر را گمراه می کنند که آرزو می کنند رئیس جمهور قصد دارد به نوعی این چیز را از آن خود کند.”

این اعلامیه صریح ، که شب گذشته توسط واشنگتن پست، دوباره به ریمر و رئیس او رونا رامنی مک دانیل ، رئیس فعلی RNC ، که به جیب زدن به تلاش های رئیس جمهور سابق برای لغو انتخابات متهم شده اند ، بازگردد.

این به دنبال افشاگری در کتاب آینده مایکل ولف “زمین لغزش: روزهای پایانی ریاست جمهوری ترامپ” است که در تاریخ 10 ژوئیه توسط Business Insider، از یک رودی جولیانی با روغن الکل که ریمر را فراخوانده و خواستار استعفای فوری او شد ، وقتی کسی ایمیل متخلف را برای او ارسال کرد.

شهردار ، که در رستوران نشسته بود اما در حالت نبرد کامل (و با چند نوشیدنی در او) ، لعنتی خوب با تلفن خود ریمر را صدا کرد: “فکر می کنی شما چه کسی هستید؟ چگونه می توانید علیه رئیس جمهور پیش بروید؟ tonight شما باید استعفا دهید و امشب استعفا دهید … زیرا شما اخراج خواهید شد. “

در حقیقت ، ریمر اخراج نشد. و بعد از اینکه RNC میزبان آن شد کنفرانس مطبوعاتی دیوانه وار در جایی که رودی جولیانی در سرتاسر مملکت رنگی از مو بیرون زد و سیدنی پاول دروغ هایی را در مورد سرقت انتخابات برای بایدن توسط هوگو چاوز فریب داد ، کمیته اقدامات لازم را انجام داد تا از شکسته شدن قطارهای دعوا در انتخابات به سمت آنها فاصله بگیرد. اما مک دانیل هیچ تلاشی نکرد تا دروغ پردازی گسترده درباره تقلب در انتخابات را که اکنون به جزم جمهوری تبدیل شده است مهار کند.

مک دانیل با دانستن اینکه او برای ادامه ریاست RNC به حمایت ترامپ نیاز دارد ، با وجود تأیید خصوصی وی مبنی بر اینکه استراتژی حقوقی رئیس جمهور پیشین یک آتش سوزی محکوم به زباله است ، با دقت اطمینان داشت که با دروغهایی که به طرفداران معتبرش منتقل می شود مخالفتی نداشته باشد.

پس از انتشار Insider گزیده ولف ، RNC با انتشار بیانیه ای کل داستان را دروغ خواند.

این روزنامه به اینسایدر گفت: “همانطور که در بیشتر موارد مایکل ولف می نویسد ، این داستان به راحتی نادرست است.” “تیم حقوقی RNC به طور کامل دندان های خود را برای تلاش های درستی انتخابات برای تمام سال 2020 جنگید و امروز نیز ادامه دارد.”

و سپس ایمیل Riemer به Post فاش شد ، حساب را حداقل تا حدی تأیید کرد.

از طرف خود ، ریمر بیانیه خود را از صحت مشکوک و حتی مشکوک صادر کرد –است تمامیت.

“من تیم حقوقی RNC را به نمایندگی از انتخاب مجدد رئیس جمهور در بیش از 55 پرونده قضایی هدایت کردم ، در اکثر آنها ، از جمله تنها دادخواست موفقیت آمیز پس از انتخابات ، پیروز شدم. هر پیشنهادی مبنی بر اینکه من از رئیس جمهور ترامپ حمایت نکرده ام و یا هر کاری که در توان داشتم برای حمایت از تلاش های RNC برای انتخاب مجدد رئیس جمهور ترامپ انجام ندادم نادرست است “، وی به پست گفت. “اکنون آنچه را که به طور خصوصی گفتم به صورت علنی بیان خواهم کرد: من با افرادی که دعاوی حقوقی رئیس جمهور ترامپ را ارائه نکرده اند و در دادگاه بهترین فرصت را به او نداده اند ، بحث می کنم.”

اول از همه ، در هیچ جهانی RNC “اکثریت” اکثریت را از آن خود نکرد پیش- و یا پس از انتخابات دادخواست این شماره مزخرف است.

دوم ، تلاش ریمر برای ایجاد فضیلت در تطابق وضعیت عمومی خود با پذیرش خصوصی بسیار پس از انتشار ایمیل های وی امکان انعقاد ایمیل بسیار راحت است. اما او اکنون حتی یک افشای صادقانه هم انجام نداده است – ریمر در کل می دانست که دعاوی مبتنی بر دروغ است و اکنون او یک تلاش شفاف را انجام می دهد تا وانمود کند که نگرانی او کیفیت نمایندگی است ، نه خود ادعاها. گویی اگر تنها ترامپ با بسته ای از افراد نااهل و زبونهای ذهنی نمایندگی نمی شد ، برنده می شد.

و خرد کردن هرچه از اعتبار وی باقی مانده است حتی کارساز نخواهد بود. در حال حاضر چاقوهای راست گرد McDaniel و Riemer نیستند ، مشتاقانی مانند سباستین گورکا که خواستار سر او هستند.

آیا کد را رد کردید ، رونا ؟؟؟؟

در همین حال ، جولیانی ، که تلاش کرد RNC را به پرداخت قبض های قانونی خود نرساند ، همچنان به دهان خود ادامه می دهد.

و جنا الیس ، وکیل دادگستری قانون اساسی ، با صدای بلند از GOP خارج شد.

تنها چیزی که می تواند این کل چیزهای احمقانه را رقم بزند ، طرح دعوی افترا برای جبران خسارت یازده میلیارد دلاری برای از دست دادن درآمد و آسیب دیدن کارمزد است. بنابراین به دنبال آن باشید تا هفته آینده ثبت شود.

وکیل ارشد حزب جمهوری خواه استدلال های تقلب در انتخابات توسط وکلای ترامپ را “شوخی” خواند که می تواند میلیون ها نفر را گمراه کند [WaPo]
“شما چه کسی هستید؟” در این کتاب آمده است که جولیانی به مشاور ارشد RNC گفته است که به دلیل زیر سوال بردن ادعاهای انتخاباتی ترامپ استعفا دهد [Insider]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer