Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در میان این همه افتضاح دیروز ، یک لحظه ویروسی گرفتار شد که روزنامه نروژی Veronica Westhrin درگیر ناامیدی و وحشت ساکنان DC بود که در حال تماشای شهر خود را توسط یک باند برتری طلبان سفید جاهل متلاشی کردند که به دلیل خیالات گسترده از کلاهبرداری گسترده رای دهندگان و به یک دیوانه شلاق خورده بودند. توسط یک رئیس جمهور اردک لنگ نابسامان.

اما معلوم شد که ما در اینجا یک وکیل Biglaw داریم.

یک مرد سفید پوست که روی خمش ایستاده بود فریاد می کشید به آشوب طلبان محاصره شهر و یک زن سیاه پوست که با ماشینش از آنجا رد می شد ، خشم و غم خود را در حالی که یک حمله بی سابقه در شهر آنها اتفاق افتاد ، شریک می شوند. همسایگان در یک بحران در حال اتصال هستند.

BarredinDC دست به حفاری زد و توانست یک مصاحبه بگیرید با #guyonporch ، که معلوم شد هست پیتر تریسی، مشاور عالی در Perkins Coie. تریسی چگونگی پایان یافتن خود را در یک ویدیو ویروسی توضیح داد:

من با راهنمایی های شهردار موافقت کردم که نباید درگیر شویم. اما من این زوج را دیدم که با پرچم ترامپ به حالت عقب باز می شدند. من فقط اجازه دادم که آن را داشته باشند. من در این چند تجمع گذشته چند بار این کار را انجام داده ام و اجازه داده ام افکارم مشخص شود. اما اتفاقاً یک تیم تلویزیونی نروژی در بیرون بود و همه چیز را فیلمبرداری کرد.

تریسی به BarredInDC گفت که او فکر می کند مسئله ای که دیروز باید همه را مجبور کند “بر تفاوت بین نحوه برخورد با افراد رنگارنگ اگر همان کار را در مقابل درمان دستکش بچه ای انجام دادند که این افراد دیروز انجام دادند”. اما او همچنین به اهمیت استراتژیک استفاده از امتیاز سفید خود اشاره کرد:

این دقیقاً همان امتیاز سفید است. می دانید چه ، من این امتیاز سفید را داشتم که بتوانم آنجا بنشینم و آن چرندها را فریاد بزنم. گرفتم.

در این میان ، این بیان جامعه که به طور تصادفی دستگیر شده است ، اهمیت دولت ایالات متحده DC را تأکید می کند. هر کسی که فکر می کند این مکان موجودیت خودش نیست و فقط می تواند به مریلند منتقل شود یا چیزی نمی داند که در آنجا چه می گذرد. در این راستا….

به نظر ایده خوبی می رسد

مصاحبه با ایوان ایوان [Barred In DC]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای مناسب اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer