Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

گوش کن قاضی پرونده هایی داریم که از ما پشتیبانی می کنند. باورتان نمی شود که چند پرونده را در اینجا پشت سر گذاشته ایم. در حقیقت ، موارد بسیار زیادی است که من حتی قصد ندارم با اشاره به وقت شما وقت تلف کنم.

در حالی که به نظر می رسد چیزی است که یک طرف دعوا ممکن است نوشته باشد ، اما در این مورد چنین بود استفانی لمبرت جانتیلا، مشاور محلی در دادگاه میشیگان کراکن. دادخواستي ارائه شده بود كه از دادگاه خواسته بود گزارش قانونگذاري ميشيگان را در مورد ادعاهاي كلاهبرداري انتخاباتي كه منجر به تشكيل پرونده هاي كراكن شد ، رد كند. جونتیلا پاسخ می دهد دادگاه باید گزارش را نادیده بگیرد زیرا قانونگذار اذعان می کند که گزارش “جامع” نیست و یک عضو سرکش مجلس میشیگان ادعا می کند که او – و ظاهراً او به تنهایی – “در حال دریافت شواهدی مبنی بر تقلب منظم در انتخابات در میشیگان است که در انتخابات نوامبر 2020 اتفاق افتاد. “

لیزرهای فضایی ایتالیا؟ نه … اما ظاهراً این تایوان و آلمان است اکنون؟

که Juntilla را به این گوهر می آورد:

[Plaintiffs’ attorneys] سخنرانی و حق آنها برای تقاضای دولت برای جبران شکایات اولین اصلاحیه ای است که توسط تعدادی از پرونده های دادگاه عالی ایالات متحده محافظت می شود که ذکر آن بسیار زیاد است و هر تلاشی برای استناد به آنها در اینجا برای همه افراد دخیل توهین آمیز است.

من گمان می کنم پاسخ قاضی این باشد: “چطوره که مرا طنز می کنی؟”

همانطور که خبرنگار رویترز برد هیث خاطرنشان می کند ، “این کل هدف مثال استناد است” با کمال احترام ، کتاب Bluebook مناسب برای کاری که اینجا انجام می دهد این است: “به دیوان عالی کشور مراجعه کنید [shrug emoji]”

به یاد داشته باشید که جونتیللا این دادخواست را آغاز کرد و استدلال کرد که اگر وکلا پرونده الکترونیکی را امضا نکنند ، قانون 11 نمی تواند اعمال شود. برای این پیشنهاد ، او مواردی را ذکر کرد که پیش از تشکیل پرونده الکترونیکی پیش از این بود. شاید این تجربه تلاش برای ارائه حمایت حقوقی طعم بدی در دهان او گذاشته باشد بنابراین او تصمیم گرفته است که با این روش جدید بدون استناد همراه شود.

مطمئن نیستم که این اتفاق برای او بسیار بهتر خواهد شد.

پاسخ شاکی به اقدام اضطراری مدافع متهم رابرت دیویس برای اخطار دادرسی

زودتر: وکلای ترامپ می گویند نمی توانند مجازات شوند زیرا هیچ امضا نکرده اند (PS آنها کاملاً امضا کردند)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer