Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پل دیویس (تصویر از طریق توییتر)

معمولاً ما باهوش ترین پرونده های حقوقی خود را در می بینیم طرفدار رتبه بندی می کند، اما سال 2021 (سال 2020) دوست دارد ثابت کند که این اوقات غیرمعمول است. پاول دیویس ، پیش از این در بیمه Goosehead بیمه شده بود یک چیز کوچک مانند یک کودتای ناگهانی کار خود را در آنجا پایان داد (دیویس ادعا می کند که او “معترضانه مسالمت آمیز” بود و هرگز وارد کاپیتول نشده است) ، نشان می دهد که بله ، وکلا می توانند درگیر تئوری های توطئه وحشی شوند. شاید لین چوب و سیدنی پاول واقعاً دنباله دار هستند.

دیویس ، به همراه کلی SoRelle – یک وکیل و نامزد ناموفق مجلس نمایندگان تگزاس – روز گذشته شکایتی را در دادگاه فدرال در منطقه غربی تگزاس ثبت کرد. این شکایت ادعاهای عجیب و غریب زیادی دارد و به نظر می رسد قرار است از دادگاه خارج شود. از طرف لاتین برای ترامپ ، سیاه پوستان برای ترامپ ، و همچنین تعدادی شاکی منفرد ، در این شکایت ادعا می شود که “این یک دادخواست تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نیست” (در واقع ، این سلف های قانونی خود را در پرونده های انتخاباتی دیوانه کننده انتخابات زیر اتوبوس می اندازد ، در پاورقی گفت: “این یک دعوای سیدنی پاول نیست. این یک پرونده رودی جولیانی نیست. این یک دادخواست لین وود نیست. این یک دعوی تیمی ترامپ نیست. این یک دادخواست جمهوری خواه نیست. این یک دادخواست نیست دادخواست دموکرات ها. “) اما هنوز دنبال تا یک قاضی فدرال نتایج انتخابات را بیرون بیندازد.

در این شکایت ادعا شده است که متهمان – هر یک از اعضای کنگره 117 ، هر فرماندار ایالت و وزیر امور خارجه و مارک زاکربرگ ، زیرا به دلایلی – پیش از انتخابات 2020 تغییراتی در قوانین انتخابات انجام داده اند و این قانون را نقض قانون رأی دادن به آمریکا (( HAVA) که منجر به نقض حقوق مدنی شد. این سازمان می خواهد کلیه اقدامات کنگره جدید – از جمله صدور گواهینامه پیروزی جو بایدن و استیضاح دوم دونالد ترامپ – باطل شود.

شکایت همچنین به لیست خواسته های خود در آسمان اضافه می شود ، دادگاه از دادگاه می خواهد که وزارت دادگستری ، دفتر تحقیقات فدرال یا هر آژانس دیگر فدرال را از بازداشت دیویس یا SoRelle برای اقدامات خود در 6 ژانویه منع کند. “با وجود شواهد روشن و قانع کننده ای که نشان داد وکیل مرتکب خشونت آشکار و عمدی شده که مستقیماً منجر به جراحت قابل توجهی به شخص دیگری شده است ، دلیل خوبی در این زمینه وجود ندارد.” گویی این استاندارد قانونی برای دستگیری است. زیباست که چگونه آنها فقط مانند ورود غیرقانونی و تجاوز به جلو فشار می آورند چیزی نیست که بخاطر آن دستگیر شوید.

به هر حال ، شکایت کامل یک سواری وحشی است و در زیر به طور کامل در دسترس است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer