Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در ورودی 10 ورودی داکت وجود دارد لاتین برای ترامپ و دیگران v. پیت سشنز و دیگران و تا به امروز متهمان چیزی ارسال نکرده اند. پل دیویس ، که بود پس از شرکت در شورش کاپیتول از دستیار مشاور مشاور عمومی خود اخراج شد، از زمان مطرح شدن این موضوع در 18 ژانویه ، هشت پرونده تشکیل داده است (دو مورد دیگر از طریق دادگاه تولید شده اند). این کار دلخراش صبح امروز از نبوغ حیرت انگیز شکایتی طولانی به نظر می رسد که هرکسی آخرین گزارش خود را برای پیشنهاد دادگاه فدرال به تمسخر می گیرد یک طرفه کل دولت فدرال را برکنار کرده و سیستم حکومتی مبتنی بر ارباب حلقه ها را جایگزین آن کنید.

5- Salon.com و سایر رسانه ها ، ظاهراً فقط به دلیل مشاور بوده است
تشبیه ادبی (چیزی که از نظر حقوقی از دور غیر معمول نیست) این دادخواست را صرفاً یک خیال توصیف کرده است. و شاید از یک نظر حق با آنها باشد.

این چیزی بیشتر از یک حس “یک” است.

دیویس از Salon.com نام خود را ذکر می کند اما بالاتر از قانون را جدا نمی کند ، حتی اگر Salon فقط از ذکر Gondor به عنوان یک کنفرانس یاد می کند ، در حالی که تجزیه و تحلیل جامع ما اشتباهات واقعی واقعی را در اتکا به پرونده به Steward House of Húrin نشان داد .

مشکل دیویس این است که او “قیاس ادبی نمی کرد” ، او از دادگاه خواست که با استفاده از این داستان فانتزی شکل جدیدی از دولت را بسازد. وی همچنین از اینكه برخی رسانه ها این پرونده را چنین توصیف می كنند كه قصد دارند ترامپ را به عنوان رئیس جمهور منصوب كنند ، ابراز شكایت می كند ، اما مشخصاً چنین نیست. این سازمان در تلاش است تا “استوارد” را ایجاد کند که دولت را تا زمان برگزاری انتخابات جدید اداره کند که بتواند مشارکت رأی دهندگان را تا حدی که دونالد ترامپ رئیس جمهور باشد ، سرکوب کند. کاملاً متفاوت!

متاسفانه برای دیویس ، “زنان عجیب و غریبی که در استخرها توزیع شمشیر می کنند هیچ پایه ای برای سیستم حکومتی نیست”یا

دیویس همچنین خاطرنشان می کند که در خنثی کردن همه این پرونده های اصلاً بیهوده و ناچیز تحت فشار است:

پیچیدگی بیشتر این روند ، کمبود خواب شدید مشاور است ، مجبور به انجام کار چندین وکیل ، بیشتر به تنهایی ، با یک کارمند اسکلت در حالی که تهدید به امنیت او و یک اقدام آشکار از خرابکاری در خانه اش که کسی بسته های بسته بندی می کند ، گرفتار شده است. از چوب و زباله به فاضلاب تخلیه خانه اش منجر به پشتیبان گیری گسترده فاضلاب شد. در واقع ، اکنون ساعت 5:21 صبح است و وکیل در تلاش برای تسکین معقول تر در مقابل دادگاه قبل از آغاز دادگاه در ساعت 9:00 خوابیده است.

دیویس در تلاش برای توانبخشی متخصص خود – که یادآور می شود ، متهمان هنوز چیزی در مورد آن صحبت نکرده اند – شکایت دارد که سالون در تلاش برای بی اعتبار کردن او ، جراحی مغز آن شخص را مسخره کرده است. مسلماً جالب نیست. از طرف دیگر ، اشاره به اینکه این شخص قبلاً در صفحه طرفین دعوا متخاصم تگزاس شناخته شده است ، قاچاق نظریه های حقوقی مزخرف کاملاً منصفانه است و چیزی نیست که دیویس به آن پرداخته است.

از این رو ، شاکیان با احترام از دادگاه تقاضا می کنند که حملات رسانه ای معترضانه علیه دعوی شاکیان و رفع احکام خواسته شده را نادیده بگیرد ، به حرکت آنها اعطا کند ، یا دستور جایگزین ضمیمه ، مهار موقت اصلاح شده را وارد کنید یا برای جلوگیری از صدمات فوری و جبران ناپذیر شاکیان متحمل رنج خواهند شد و به سایر شاکیان تخفیف بیشتر و بیشتر که ممکن است حق آنها باشد ، اعطا می کنند.

بله ، حملات شرورانه رسانه ای را نادیده بگیرید و نشان می دهد که یک داستان در مورد جن ها و ارکها ممکن است کمترین داستان داستان باشد.

متهمان هنوز چندین روز فرصت دارند تا پاسخ دهند. دیویس قبل از آن چند خلاصه دیگر می تواند بنویسد؟ آیا کسی فاضلاب خود را پاک می کند؟ آیا بهتر است الگویی مبتنی بر تبلیغ Kwisatz Haderach را جایگزین دولت کنیم؟ سوالات زیادی وجود دارد که باید پاسخ داده شوند!

زودتر: قانون هابیت نقل شده در دادخواست حقه باز ترامپ دوست برای براندازی انتخابات
وکیل پس از اخراج از قیام کاپیتول ، متوجه شکایت کار حقوقی می شود … تقریباً هر سیاستمداری و مارک زاکربرگ
مشاور همیار عمومی بخشی از کودتای دیروز بود. او دیگر مشاور عمومی نیست.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer