Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پل دیویس (تصویر از طریق توییتر)

پل دیویس به راهپیمایی وحشیانه خود از طریق سیستم قضایی فدرال ادامه می دهد. پس از اخراج از پرونده ، جایی که او از قاضی فدرال خواست تا دولت ایالات متحده را جایگزین کند دولتی الهام گرفته از ارباب حلقه ها، او برای آن کار ستاره ای درخواست حقوقی کرد. به نظر می رسید که این ورودی نهایی در ورودی مسیر پیچ در پیچ او از دستیار مشاور عمومی در یک شرکت بیمه به آشوبگران کاپیتول تا محقق حقوقی تالکین باشد. اما همه ما اشتباه کردیم! او برگشته و فقط یک قرار منع تعقیب موقت جدید داد. کاملاً کمتر گوندور وجود دارد ، اما این امر باعث می شود تا فقط به میزان کم حواس پرت باشد.

اگر در ابتدا به طرز ناخوشایندی شکست بخورید …

طبق شواهد و مفاد قانون اساسی و قانون ایالات متحده که در اینجا ذکر شده است ، که به طور قاطع و غیر قابل انکار “جای خالی” فعلی را در دفاتر رئیس جمهور ، معاون رئیس جمهور ، همه 435 کرسی مجلس و 33 سناتور ایجاد می کند ، قدرت قضایی در این دادگاه تحت ماده III قانون اساسی مجبور است نتیجه گیری تکان دهنده اما منطقی از آنجا که این دادگاه تنها دادگاه فدرال ماده III در کل ایالات متحده است که در این پرونده تخفیف درخواست شده در اینجا ارائه شده است ، این دادگاه اکنون با فرض ورود قرار منع موقت موقت ، که شاکیان حق آن را دارند ، به طور موظف مسئول دولت ایالات متحده است. ، به شرح زیر است.

همه ما در اینجا برای کمدی عالی بحث های حقوقی وحشتناک این پسر حاضر هستیم ، اما این بند ناخواسته مضحک کننده است. قاضی منطقه ای دیگر با استدلال “کمیک اگر اینقدر غم انگیز نبود” مهلت قانونی تخلیه فدرال را لغو کرد که اجاره یک فعالیت اقتصادی نیست. این همان اتفاقی است که می افتد وقتی کشوری چهار سال وقت خود را صرف بسته بندی دادگاه ها با هک های نامشخص می کند. اما هنگامی که شما یک دادگستری غیرقانونی دارید ، واقعاً قضات منطقه ای نیز دارید “اکنون به طور موثر مسئولیت دولت ایالات متحده را بر عهده دارند”.

خوشبختانه هیچ یک از این قضات آماده نیستند تا تمام قانون منتخب را غیرقانونی اعلام کنند. هنوز. اما همانقدر احمقانه استدلال های این پرونده ها ، بدانید که کسی حاضر شده است وارد دادگاه شود و بگوید پرداخت نیمی از درآمد شما به صاحبخانه ، فعالیت اقتصادی محسوب نمی شود. مرز بین دیوانه قابل قبول و این حرکت به اندازه ای که انتظار دارید ضخیم نیست.

دیویس خواننده را به سفرهای مختلف در مورد افراد تراجنسی و اینکه چگونه کاهش اعتماد به نفت خارجی حملات تروریستی را افزایش می دهد ، می برد. بسیاری از ارجاعات به شفاف و آشکار بودن شواهد موجود در نظریه های dingbat وی وجود دارد که ثابت می کند ضرب المثل قدیمی همچنان درست است – اگر به قاضی می گویید چقدر چیز واضح است ، این بدان معناست که روشن نیست .

او چگونه پیشنهاد می کند این بی عدالتی تصور شده را برطرف کند؟ در عوض ، Steward های بزرگ گوندور رفته اند ما فقط همه چیز را تعطیل می کنیم:

از این رو دستور داده شده است که همه اعضای کنگره 117 ، آقای بایدن ، خانم هریس ، که با کنگره در حال همکاری فعال هستند ، و همه افسران ، نمایندگان ، خادمان ، کارمندان و وکلای مربوطه از انجام ورزش خودداری می کنند هرگونه قدرت اجرایی و مقننه به طریقی ناسازگار با قوانین ، سیاست ها و دستورهای اجرایی ریاست جمهوری که از ساعت 11:59 صبح روز 3 ژانویه 2021 (“تاریخ وضع موجود”) وجود داشت …

منطقی به نظر می رسد! او برای قانونگذاری که دولت را به کار می اندازد ، کارهایی جبران کرده است. من تعجب می کنم که نماینده مجلس سنا در این مصوبه چه نکاتی را در نظر می گیرد؟

و اگر دولت تصویب کند موردی که ترامپ با آن مخالف است ، به وی فرصتی داده شده تا دادگاه آن را معکوس کند.

پس از ورود این دستور ، به میزانی که رئیس جمهور ترامپ معتقد است ادامه اقدامات انجام شده توسط شعبه اجرایی مغایر با محدودیت های تعیین شده توسط این دستور است ، وی می تواند پیشنهادی را به دادگاه ارسال کند که از 10 صفحه بیشتر نشود و ممکن است نمایشگاه ها را به توضیح دهید که چرا اقدامی که انجام شده مغایر با این دستورالعمل است. شعبه اجرایی این فرصت را دارد که ظرف مدت زمان و طولی که دادگاه در این شرایط معقول تشخیص دهد ، پاسخ خود را ارائه دهد. پرزیدنت ترامپ فرصتی خواهد داشت تا در مدت زمان و طولی که دادگاه در این شرایط معقول تشخیص دهد ، پاسخ خود را ارائه دهد.

با نگاهی به گذشته ، ایده گوندور چندان بد نبود.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer