Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

عزت شما ، لطفا مرا تحریم نکنید زیرا من هرگز چیزی را که نامم را برای آن امضا کردم نخواندم. من فقط مجرایی برای این افراد دیوانه بودم که در دادگاه شما پرونده خود را ارائه دهند. همچنین ، اگر به آن فکر می کنید ، تقصیر شما بود که جلسه دادرسی برگزار نکردید. متهم دیگر نمی گوید

یا کلمات موثرند.

بنابراین می خواند سوگندنامه توسط گریگوری ج. رول ، وکیل دادگستری میشیگان ، در پاسخ به فرماندار گرچن ویتمر و وزیر امور خارجه جوسلین بنسون ارائه شد طرح تحریم در پرونده کراکن میشیگان. ببینید ، مشاور فقط در شام شکرگذاری روز 25 نوامبر در منزل بود که در ساعت 6:30 بعد از ظهر با وی تماس گرفت “یکی از همکارانش که از رول س askedال کرد آیا می تواند در دادخواهی مربوط به تقلب در انتخابات در میشیگان که توسط سیدنی پاول و لین هدایت می شود ، کمک کند چوب. “

و به جای اینکه بگوییم ، “خوش ، آیا می توانیم روز دوشنبه در این باره صحبت کنیم تا بتوانم آخر هفته را بخوانم و پرونده را بنویسم و ​​نظرات خود را ارائه دهم قبل از اینکه موافقت کنم نامم را روی آن بگذارم ،” GIDDYUP گفت!

پس از آنکه رول “نصیحت کرد که وی سیاسی نیست و واقعا برایش مهم نیست که چه کسی پیروز شده است” ، “یک نسخه از شکایت پیشنهادی که قبلاً آماده شده بود را با بیش از 100 نمایشگاه ارسال کرد که بررسی آن بیش از یک ساعت به طول انجامید.”

بیش از یک ساعت ، عزت شما! این مثل کل 36 ثانیه در هر نمایشگاه است.

و سپس رول “قبل از پرواز” یک کنفرانس تلفنی داشت [sic] با شاکیانی که “این تصور متمایز را برای وی ایجاد کردند که در صورت صحت ، نوعی فساد در روند انتخابات در میشیگان توسط نیروهای داخلی یا خارجی در میشیگان وجود دارد که باید توسط دادگاه صلاحیتدار صالح بررسی شود.”

بنابراین رول موافقت کرد که “به عنوان یک مجرا برای دادخواست ها عمل کند و اساساً” قلعه را نگه دارد “تا زمانی که درخواست Pro Hac Vice سیدنی پاول توسط دادگاه پذیرفته شود.” در ساعت 11:56 بعد از ظهر ، فقط چهار دقیقه قبل از موعد مقرر ، منشی رول پرونده را ارائه داد شکایت با نام خود به عنوان یکی از دو مشاور محلی.

روز بعد “توجه رسانه ها در اشاره به اشتباهات مختلف املایی و موارد قالب بندی قابل توجه بود” ، که یک روش خوب برای گفتن این است که متوجه اظهارنامه ای شد که ادعا می کرد تقلب در رای دهندگان در ادیسون کانتی ، میشیگان ، مکانی که وجود ندارد. (احتمالاً باید این را می داد “اعلامیه” [sic] 47 یا حتی 49 ثانیه بررسی ، ها؟)

همچنین ، غلط های نوشتاری نیز وجود داشت.

و سیدنی پاول هرگز تقاضا نکرد معاون حرفه ای پذیرش اما ، می دانید ، po-tay-to، po-tah-to.

اشتباهاتی صورت گرفت. اما نکته مهم این است که او فقط نام خود را روی این پرونده قرار داده و بنابراین نمی تواند مسئولیت محتوای آن را بر عهده بگیرد. به ویژه پس از اینکه “درگیری محدود رول پس از قاضی به طور جدی بیشتر تضعیف شد [Linda] پاركر صلاح دید كه از استدلال شفاهی چشم پوشی كند و در غیر این صورت دستور دادرسی مستدل را صادر نكرد. ” (آیا منظور وی “زیر خط زدن است؟”) چگونه می توان فرض کرد که یک وکیل از قدرت یا ضعف پرونده خود بداند اگر دادگاه حتی از پخش آن در دادگاه علنی خودداری کند؟

به هر حال! اگر دادگاه اذعان کند که او فقط به عنوان یک سامری خوب عمل می کند که “تنها هدفش تأمین امنیت دادگاه درباره موارد ادعای تقلب در انتخابات بود که در شکایت مطرح شده است” ، گریگوری رول بسیار خوشحال خواهد شد. پس لطفا پروانه وکالت وی را از او نگیرید از نو به دلیل نقص در این شکایت که او نام خود را ذکر کرد.

خوب … موفق باشید با آن یکی.

King v. Whitmer، Docket [Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer