Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از SAUL LOEB / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

شما بهترین مورد ممکن را برای مشتری خود ایجاد می کنید. حتی اگر آن پرونده شامل ایستادن با صورت صاف و وانمود کردن این باشد که رئیس جمهور سابق در واقع کارمند باشگاه خودش است و بنابراین اجازه دارد در محل زندگی کند.

جان ماریون ، وکیل دادگستری در جلسه سه شنبه بزرگنمایی به شورای شهر پالم بیچ گفت: “او اکنون رئیس باشگاه Mar-a-Lago است.” “همه شما به خاطر می آورید که او در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده بود همه چیز را مورد اعتماد قرار داد. اما او اکنون رئیس باشگاه است. “

همانطور که توسط گزارش شده است واشنگتن پست، رئیس جمهور سابق در سال 1993 موافقت نامه ای را امضا کرد که خواستار تأیید افتتاح باشگاه خصوصی گلف شد که طبق آن شرط زندگی در محل را نداشت و میهمانان را به سه اقامت هفت روزه غیر متوالی در سال محدود می کرد. اما حالا که او است شخصیت غیر گراتا در نیویورک و همه درخواستهای اخراج وی در 3 نوامبر از دی سی رد شد ، ترامپ به دنبال ساخت خانه خود در این باشگاه است.

از این رو ادعا می شود که رئیس جمهور سابق “کارمندی صادق” است که حق زندگی در این باشگاه را دارد. مانند یک متصدی زمین که در یک کلبه در کنار زمین گلف نگهداری می شود ، اما در یک ویلا قصر و با میز مخصوص خودش در اتاق ناهار خوری.

ماریون به شورای شهر گفت ، “این پسر در حالی که سرگردان املاک است مانند شهردار شهر مار-لا-لاگو است.” سان سانتینل فلوریدا جنوبی. “او همیشه حضور دارد. او همیشه حضور دارد. او آنجا را دوست دارد و مردمی را که در آنجا می بیند دوست دارد. او از آن لذت می برد. خانه اوست. “

ماریون ، “او بر دارایی نظارت می کند” اضافه. وی عملکرد کارمندان را ارزیابی می کند. او مرتباً این کار را می کند. او بهبود عملکرد این باشگاه را پیشنهاد می کند. او مرتباً این کار را انجام می دهد. می توانید از اعضا س askال کنید. “

و اگر اعضا متقاعد نمی شدند که ترامپ صبح روز آفتابی – به طور واضح ، زمین گلف را بازرسی می کند – همه 18 سوراخ ، بسیار اختصاصی! – و هر شب اتاق ناهار خوری ، ماریون با کمک یادداشتی به شورا یادآوری می کرد که مشتری او قبل از ریاست جمهوری خود بیش از 21 شبانه روز را در “سوئیت مالک” می گذراند و شهر هرگز مخالفت نمی کرد.

وی افزود: “همیشه ، قبل و بعد از اجرای توافق نامه در سال 1993 ، رئیس جمهور ترامپ در MAL اقامت در مجموعه مالک داشته است ، استفاده ای که بیش از سه بار در سال بوده است و هرگز مورد چالش قرار نگرفته است. ،” وکیل نوشت. این واقعیت که اکنون این استفاده “تهدید می کند مار-لاگو را به چراغی دائمی برای هواداران خشن و بی قانون خود تبدیل خواهد کرد” ، به عنوان فیلیپ جانستون ، وکیل مدافع کنسرو پالم بیچ ، گفت شورای ، هیچ لحظه ای در صورتی که این شهر به مدت 25 سال از حقوق خود بخوابد ، هیچ لحظه ای نیست.

(دوباره لچ! چه شانس هایی وجود دارد؟)

ماریون همچنین اشاره كرد كه اگر شورا علیه موكل وی حكم صادر كند ، آنها ممكن است حسرت خود را حفظ كنند ، زیرا در نتیجه سفرهای روزانه بین خانه و زمین گلف برای رئیس جمهور و اطرافیانش ، ترافیك مختل شده است.

و در واقع به نظر می رسد رئیس جمهور سابق دوباره راه خود را پیش خواهد گرفت.

مارگارت زیدمن ، رئیس شورای شهر پالم بیچ ، روز سه شنبه گفت: “به نظر می رسد هیچ چیز … او را از زندگی در مجموعه صاحب منع نمی کند.”

بنابراین mazel tov به آقای ترامپ در مورد گرفتن سرانجام کار صادقانه

رئیس شورای پالم بیچ گفت ، ترامپ آزاد است در مار-لا-لاگو زندگی کند ، با وجود همسایگان که می خواهند او را بیرون کنند [Sun Sentinel]
ترامپ به ریاست جمهوری مار-لا-لاگو می چسبد [Daily Beast]
همزمان با آغاز محاکمه استیضاح ترامپ ، پالم بیچ در مورد اینکه آیا وی را از مار-لا-لاگو بیرون می کند بحث کرد [WaPo]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.؛

logo-footer