Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خیلی ساده شروع شد یک نامه الکترونیکی در اطراف شرکت Magic Circle شرکت Freshfields قرار گرفت و با کم شدن محدودیت های COV ، BBQ را برای وکلای جدید تعیین کرد. چقدر زیبا! ایمیل اصلی حاوی این خط بود: “در صورت کمک ، یادآوری اینکه من غنی از کباب هستم (2 عدد وجود دارد) بنابراین گوشت روی یکی و هر چیز دیگر از طرف دیگر پخته می شود.” که برای افرادی که رژیم غذایی گیاهی دارند اطلاعات مفیدی است.

اما کسی نمی تواند به اندازه کافی خوب تنها بماند.

یک وکیل ناشناس آن خط را ویرایش کرد تا “شوخی” کند (خنده دار نیست ، اما گفته می شود این هدف بوده است) ، و جزئیات جمعه را بچرخانید تعویض:

وکیل کارآموز ، که RollOnFriday او را به عنوان “Wedge” معرفی خواهد کرد ، این هفته دستگیره را به سال دوم دریافت کرد.

یک کارآموز دیگر ، که RollOnFriday او را “Stack” می خواند ، برای ترتیب دادن یک رویداد اجتماعی تابستانی از گروه الکترونیکی استفاده کرده بود. استاک نوشت: “در صورت کمک ، من کباب غنی هستم”.

Wedge متن Stack را تغییر داد تا به راحتی بخواند ، “من ثروتمند هستم” ، و آن را با ارسال پیام “اکنون اصلاح شده در زیر” برای گروه ارسال کرد.

استک متن اصلاح شده را تغییر داد به طوری که در عوض آن نوشته شده بود ، “من از نظر همکاران ثروتمند هستم و از هیچ چیز فقیر هستم” ، در پاسخ به گروه ، “و اکنون به خاطر وضوح اصلاح شده است”.

Wedge سپس پانتربوس را به چرخ دنده پنجم خرد كرد و نسخه آخر را با پیام “ممنون [Stack] – اصلاحیه نهایی در زیر “، پس از تغییر ایمیل به این صورت ،” من ثروتمندم و فقرا هیچ چیز نیستند “

به نظر می رسد استک تسلیم شده است و در پاسخ گفت: “عالی ، متشکرم [Wedge]، ارسال خواهد شد به [a colleague] اکنون اگر همه افراد حاضر در این زنجیره از پیش نویس کنونی راضی باشند “.

این خط بین 40 ~ همکار پخش شد.

به نظر می رسید برخی از این تلاش های طنز را به سود این تردید می دانند ، و می گویند این “آنقدر ظالمانه است که به نظر می رسد خود تمسخرآمیز است” و “زندگی در یک برج عاج را سرگرم می کند”.

اما همه این شوخی را تأیید نکردند. سخنگوی محکم گفت گونه حقوقی “نظرات منعکس کننده شرکت یا ارزشهای آن نیست.” که مطمئناً امیدوارید که اینگونه نباشد. وبلاگ از آن طرف حوضچه نیز گزارش می کند که همکاران از وکیل گمنام راضی نیستند:

ترفندهای تازه کار برای برخی از همکاران چندان خوشایند نبود ، یکی از افراد داخلی به ما گفت که شرم آور است که به نظر می رسد آنها تصمیم گرفته اند افرادی را که از طبقه “طبقه کارگر” و “کمتر دارای امتیاز” هستند سرگرم کنند.

که یک یادآوری قدرتمند برای این وکیل جدید است: قبل از ارسال ، فکر کنید ، به خصوص برای گروه بزرگی. هرکسی نظرات شما را به اشتراک نمی گذارد و حتی مواردی که شما به عنوان یک شوخی می گویید ممکن است برای دیگران اینگونه خوانده نشود ، به ویژه هنگامی که هدف شما همان اندازه “فقیرها” بشریت است. همچنین یک دوز دلسوزانه سالم برای افراد دیگر غیر از خودتان بسیار کمک می کند.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer