Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از نظر تاریخی ، وقتی وکلا متناسب با لباس بودند ، برخی از وکلای قدیمی از افزایش تجارت غیر رسمی و شیر دادن به قانون لباس وکالت باستانی ابراز نارضایتی می کردند زیرا بازی در لباس لباس ، جایی را که باید اطمینان داشته باشند پر می کند. اما پاندمیک زوم کل بازی شکایت از کد لباس را تغییر داده است.

ما یک دادگاه ایالتی راهنمایی می کند وکلا را از حضور در استخر سرزنش می کند و یک پسر در جلسه جنایی حاضر می شود … برهنه؟ شاید؟ بنابراین این آخرین درگیری کاملاً مناسب است.

جوزف آر اسلایتس سوم ، معاون دلاور ، چند هفته پیش دستور غیرمعمولی صادر کرد. مشاور نوشته بود ex parte شکایت کردن “که [the court] درخواست او را در نظر نمی گیرد زیرا “کراوات بسته نبود.” معاون وزیر اعتراف کرد ، “این درست است ، همانطور که سابقه نشان می دهد.” اکنون ما کلمات جاودانه را بیان می کنیم ، “منتظر آن باشید …”

آنچه که سابقه نیز منعکس می کند این است که آقای ویزبروت روز سه شنبه با یک پیراهن چاپی یا لباس خواب در دادگاه حاضر شد (از طریق زوم) (تشخیص آن دشوار بود).

اوه ، شما یکی هستید که صحبت می کنید! شما روی نیمکت بالا رفته اید و یک موموی مشکی پوشیده اید!

به طور جدی ، نور روز بسیار خوبی بین “کراوات نپوشیدن” و “لباس خواب” نیست.

اگرچه در دفاع از وكیل ، این شكایت در حقیقت از تعامل دوم ناشی شد. بعد از اینکه در مورد Pajamagate مورد سرزنش قرار گرفت ، ظاهر بعدی او تلاش کرد تا گناه گذشته خود را درمان کند. متأسفانه ، او کمی کوتاه آمد:

آقای وایسبروت این جهت را نادیده گرفت. او با کت ورزشی و پیراهن یقه باز ظاهر شد. من از شنیدن “درخواست” او خودداری کردم و سپس دستور دادم که او جلوی دوربین برود. وی سپس دستور دادگاه را رد کرد.

من این را با کت و شلوار قرمز پسر عموی من وینی مقایسه می کنم ، با این تفاوت که وینی با حسن نیت سعی در رعایت آن داشت. بعد از اینکه به او گفته شد ، “سلام ، برای دادگاه لباس بپوش” ، حضور در صحنه بدون کراوات مانند یک تلاش عمدی برای تمسخر دادگاه است. و مطمئناً این دادگاه این تصمیم را گرفت.

از طرف خود ، وكیل گفت كه “بیماری” مانع از بستن كراوات می شود. بدون شک همان وضعیت پزشکی که مردم را از پوشیدن ماسک باز می دارد. در هر صورت ، معاون وزیر کمی باورنکردنی است ، و با نسخه مجلسی “چیزهایی که ممکن بود امروز به من توجه شود” پاسخ می دهد.

سرانجام ، آقای وایزبروت برای اولین بار در ایمیل ex parte خود گزارش داد که یک وضعیت پزشکی مانع از بستن کراوات می شود. وی اظهار داشت که “امیدوار بود که این موضوع را توضیح دهد اما فرصتی به او داده نشد.” این نادرست است. اگر این شرایط از زمان برگزاری کنفرانس قبل از محاکمه (یک هفته قبل از دادرسی برگزار شده بود) وجود داشت ، آقای وایسبروت می توانست آن را مطرح کند. او نمی. اگر این مسئله در آغاز دادرسی وجود داشت ، وی می توانست آن را مطرح کند ، خصوصاً وقتی دادگاه از مشاوران مشاوره پرسید که آیا “امور مربوط به خانه داری” برای رسیدگی وجود دارد. او نمی. از همه مهمتر ، او می توانست در آغاز جلسه دادگاه دیروز در پاسخ به تذکر دادگاه مبنی بر وکالت شب قبل برای جلب صحیح دادگاه ، وضعیت پزشکی خود را افزایش دهد. یا می توانست آن را در پاسخ به موارد متعدد در طول جلسه دادرسی دیروز مطرح کند که در آن دادگاه از مشاوران سوال کرد که آیا “امور خانه داری” برای رسیدگی وجود دارد. باز هم سکوت. در عوض ، همانطور که اشاره شد ، آقای وایزبروت تصمیم گرفت دوربین خود را فعال کند (و بدین ترتیب در جلسه دادگاه حاضر شود) در پایان روز دادگاه ، و با قطع تحقیقات گواه ، می تواند “یک درخواست” ایجاد کند. او کت اسپرت و پیراهن یقه باز به تن داشت. تذکر خود را به او یادآوری کردم و به او توصیه کردم که نمی تواند در دادگاه شرکت کند. سپس من کارگردانی کردم که او از دوربین دور شود. او قبول نکرد. در تمام مدت او چیزی از وضعیت پزشکی نمی گفت.

در پایان ، وکیل تحت مهر اثبات وضعیت خود ، معافیت پزشکی از مقررات دادگاه را دریافت کرد.

در حالی که منتظر می مانیم ببینیم اقدام دیگری وجود دارد یا خیر ، شاید بتوانیم این مرد را به برخی از افراد جاسوسی علاقه مند کنیم؟ در اصل یک جفت لباس خواب است که دادگاه ها به دلایل گیج کننده تصمیم به پذیرش آن گرفته اند.

(سفارش کامل در صفحه بعدی.)

زودتر: قاضی میامی به وکلا یادآوری می کند که برای جلسات بزرگنمایی شلوار بپوشند
آیا این وکیل در جریان دادرسی کیفری برهنه است؟


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer