Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

عبارتی قدیمی در میان وکلا وجود دارد که چیزی شبیه به “کسی که خودش را وکالت می کند برای مشتری احمق است.” اصل بدیهیات این است که افراد ممکن است از تخصص و دیدگاه لازم برای نمایندگی کافی خود برخوردار نباشند ، بنابراین جستجوی مشاوره مستقل برای رسیدگی به یک امر خردمندانه است. علیرغم درک مشترک که منافع توسط مشاور مستقل بهتر تأمین می شود ، برخی از وکلا تصمیم می گیرند که در امور حقوقی وکالت کنند ، حتی در شرایطی که وکیل ممکن است تجربه زیادی نداشته باشد. به دلایل مختلف ، وکلا معمولاً باید وکلای دیگری را برای انجام کارهای حقوقی خود در شرایط مختلف استخدام کنند.

شاید از همه مهمتر ، وکلا باید وکلای دیگری را استخدام کنند که این باعث صرفه جویی در وقت وکیلی می شود که می تواند به اهداف دیگر اختصاص یابد. گاهی اوقات ، وكلا ممكن است مایل نباشند خود را با یك مسئله حقوقی معین اذیت كنند ، زیرا مدت زمانی كه برای یادگیری اصول موضوع مربوط به موضوع حقوقی صرف می شود ، توجیه كردن رسیدگی به پرونده نیست.

به عنوان مثال ، چندین سال پیش ، بلیط ترافیک در ایالت نیویورک را چند ساعت از محل زندگی خود گرفتم. پس از تهیه بلیط ، می دانستم که دیگر هرگز نمی خواهم به منظور مبارزه با بلیط به آن قسمت از ایالت سفر کنم. در حالی که در دولت بودم ، به دنبال وکلای محترم به تلفن نگاه می کردم و به معنای واقعی کلمه از خیابان وارد دفتر وکلا شدم. من هزینه وکالت را پرداخت کردم تا بتوانم بلیط را برای خودم اداره کنم تا آنجا که بودم ، وکیل کارهای شگفت انگیزی برای من انجام داد. قطعاً ارزش این بود که هرگز مجبور نباشم دوباره به آن مکان سفر کنم ، و وکیل همچنین از همه افراد و رویه های دادگاه راهنمایی و رانندگی که در آن بلیط من پردازش می شد ، اطلاع داشت ، که ممکن است به ترتیب موضوع کمک کند.

در صورت نداشتن تجربه کافی در موضوع رسیدگی ، وکلا باید وکلای دیگری را برای انجام کارهای حقوقی خود استخدام کنند. به عنوان مثال ، چندین سال پیش ، من یک کانکس خریدم و یک وکیل معمولاً در بررسی قرارداد فروش و سایر مدارک مربوط به خرید نقش دارد. مشاور مسکن من پیشنهاد کرد که خودم بررسی قرارداد را انجام دهم و در هزینه های وکالت پس انداز کنم.

با این حال ، من در نهایت هزینه را برای پرداخت پول به یک وکیل برای رسیدگی به بررسی و خاتمه قرارداد هزینه کردم. من در آن زمان از خرید خانه های مسکونی چیزی نمی دانستم و این وکیل و کارکنان وی مشاوره خوبی ارائه دادند. علاوه بر این ، تجربه دیدن این وکیل در عمل به من اطمینان داد که می توانم خرید و فروش خانه های مسکونی را بعداً در زندگی حرفه ای خود انجام دهم ، زمانی که تصمیم گرفتم شرکت خود را راه اندازی کنم ، و اگر من این کار را می کردم تخصصی برای رسیدگی به چنین مسائلی نداشتم. آن وکیل را در آن زمان استخدام نکنید و در طول مراحل خرید خانه از مشاوره خود بهره مند شوید.

وکلا همچنین باید وکلای دیگری را برای رسیدگی به امور حقوقی خود استخدام کنند تا دیدگاه بی طرفی در مورد موضوع شنیده شود. وقتی وکلا یک مسئله را برای خودشان اداره می کنند ، ممکن است احساسات و احساسات مربوط به پرونده در کار آنها مغرضانه باشد. به عنوان مثال ، وكیل ممكن است نتواند نارسایی های موجود در استدلال های خود را ببیند و از نظر خارجی نیز نتواند به موضوعی بپردازد. این می تواند تأثیر منفی بر روی موضوع بگذارد ، زیرا استدلال های حقوقی خوب باید تمام اطلاعات ، دیدگاه ها و مسائل پیرامون یک موضوع را در نظر بگیرند. مشاوره خنثی بهترین راه برای داشتن یک وکالت بی طرفانه است تا اطمینان حاصل شود که احساسات و تعصبات مانع کار حقوقی نمی شود و وکلا باید مشاور بگیرند حتی اگر خودشان بتوانند یک ماده را اداره کنند.

علاوه بر این ، استخدام وکیل ممکن است مزایای ظریف تری برای وکالت داشته باشد. به عنوان مثال ، احتمالاً وكیل برای وكیل كه نماینده مشتری است از وكیل كه دارای وكالت خود است ، بسیار باز است. وكلا معمولاً بیشتر محافظت می شوند و نمی توانند در گفتگو با اصحاب دعوی به همان راحتی باشند و این می تواند بر مذاكرات حل و فصل و سایر قسمتهای موضوع تأثیر بگذارد. بعلاوه ، دادگاهها به احتمال زیاد حق الوکاله را به طرفی که وکالت او را دارد می دهند نسبت به وکیلی که نماینده خود باشد اگر اساسنامه یا مقررات قراردادی اجازه پرداخت جایزه حق الوکاله در یک موضوع خاص را بدهد. در دسترس بودن حق الزحمه وکلا می تواند انگیزه مهمی در مذاکرات حل و فصل باشد و استخدام وکیل ممکن است فشار دیگری را برای طرف مقابل ایجاد کند. همچنین ، وكلائی كه وكالت خود را دارند ممكن است به اندازه وكلائی كه برای نمایندگی منافع خود وكیل استخدام می كنند ، مورد توجه جدی دشمنان قرار بگیرند. استخدام وكیل نشان می دهد كه یك طرف جدی است و اقدامات لازم را برای حفاظت از منافع خود در یك پرونده انجام داده است.

در پایان ، وکلا به خوبی می دانند که چگونه حق الوکاله می تواند گران باشد و وکلا در صورت مواجه شدن با مسائل حقوقی وسوسه می شوند که از وکالت خود دفاع کنند. با این حال ، وکلا معمولاً در صورت داشتن مشاور برای انجام کارهای حقوقی از طرف آنها ، وضعیت بهتری دارند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وامهای دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer