Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که بسیاری از ما از تجربه دست اول می فهمیم ، حرفه وکالت در بعضی مواقع می تواند بسیار خصمانه باشد. مخالفت با وكیل در دعاوی وظیفه دارد كه وكیل با غیرت باشد و این لزوماً به این معنی است كه وكلا برای تأمین مزایای مشتری خود باید هر كاری را انجام دهند كه اغلب به ضرر طرف دیگر است. با این حال ، در بسیاری از شرایط منطقی است که وکلا در طول دوره وکالت از یکدیگر تشکر و تعریف کنند.

وكیل مدافع مشترك در دعاوی معمولاً برای ارتقا the منافع مشتریان همه باید به یكدیگر اعتماد كنند. در حقیقت ، متهمان مشترک معمولاً هزینه های شاهد خبره و سایر هزینه های مربوط به دفاع از یک پرونده را تقسیم می کنند. علاوه بر این ، وكلا برای متهمان معمولاً باید به وكلا متهمان مختلف برای پیشگامی در بخشهای خاصی از دادخواست متكی باشند.

در اوایل کارم ، من روی پرونده های شکنجه دسته جمعی کار کردم که اغلب ده ها متهم را درگیر می کرد. وکالت از مهمترین بخشهای این دادخواستها بود ، زیرا این زمانی بود که شاکیان طرفهایی را که مسئولیت آنها را بر عهده داشتند شناسایی می کردند. در هنگام سپرده گذاری ، یک وکیل پیش قدم می شود و از اکثریت قریب به اتفاق س questionsالاتی می پرسد که شاکی به آنها پاسخ می دهد. هر یک از وکلای منفردی که در این ماجرا مشارکت داشته باشند ، س ownالات خود را می پرسند ، اما تعداد س questionsالات آنها بسیار کمتر از س askedالاتی است که توسط س leadال کننده اصلی انجام می شود. وكیل پیشگام مجبور بود سهم شیر از كارهای لازم برای معاینه را انجام دهد زیرا آنها مجبور بودند در مورد پرونده تحقیق كنند و بیشتر س questionsالات را بپرسند در حالی كه سایر وكلا فقط یادداشت برداری می كردند.

در این شغل ، من غالباً رسوای جرایم جمعی را رهبری می کردم. مشتری های ما معمولاً در این موارد بازیگران اصلی بودند و من به نوعی دوست داشتم مهارت هایم را تیزتر كنم و با هدایت در مركز توجه قرار بگیرم. هنگامی که من رهبری می کردم ، واقعاً از آن استقبال می کردم که سایر وکلا از من برای قدردانی و هدایت به نفع همه وکلای سپرده تشکر می کنند. همچنین وقتی سایر وكلا از كار من تعارف می كردند ، این كار را دوست داشتم و اطمینان حاصل كردم كه از هر كسی كه منجر به سربازی می شود ، تشكیل می دهم و از او تعریف می كنم كه مشتری های من در آن بازیگران اصلی نبودند. این قطعاً به ارتقا con همبستگی در میان وکلائی که در آن زمینه کار می کردند کمک کرد و خوب بود بدانید که من از وکلای دیگری که با آنها کار می کردم حمایت می کردم.

گاهی اوقات ، مهم است که فقط از وکلا تعریف کنید تا قانونگذاری محکم را تشخیص دهید و کار خوب را به رسمیت بشناسید. این امر خصوصاً در صورتی صادق است که وکالت در این زمینه به مشتری شما کمک کند. وکلا اغلب در هنگام دادرسی باید به صندلی عقب بنشینند. این معمولاً به این دلیل است که مشتری واقعاً درگیر پرونده ای نیست یا شاید نمی خواهد هنگام دادرسی در مورد یک موضوع پول زیادی خرج کند. در نتیجه ، برخی از وکلا معمولاً باید متهمان دیگر را نیز بکشند زیرا مشتریانشان بیشترین پوست را در بازی دارند و از تشکر و تمجید از این وکلا که کمی کار شما را راحت می کنند ضرری ندارد.

یک بار ، من درگیر پرونده ای با چند متهم شدم و یک اختلاف کشف بین مشاور متهمان و مشاوران شاکی درگرفت. یکی از وکلای مدافع پا پیش گذاشت و در مورد اوضاع واقعاً چشمگیر درخواست دادخواست را ارائه داد. من یک وکیل دادگستری را کنار گذاشتم و از این وکیل به دلیل طرح پرونده تشکر کردم و از کار خوب شرکت در تهیه مقالات تعریف کردم. این وکیل واقعاً قدردانی می کرد ، و من می توانم بگویم که یک وکیل وقت گذاشت و از کار یک وکیل دیگر تعریف کرد بسیار بدیع بود. حتی اگر نتوانید به اندازه سایر وکلای دادگستری برای یک موضوع منابع خود را اختصاص دهید ، حداقل می توانید از آن وکلائی که قدم به قدم می گذارند تعریف و تمجید کنید.

علاوه بر این ، تشکر و تمجید از سایر وکلا می تواند کمک زیادی به ارتقاw حسن نیت در میان وکلای مدافع در مورد یک پرونده کند. وكلاي متهمان غالباً بايد به يكديگر اعتماد كنند ، خواه مبادله اطلاعات در مورد موضوع ، دريافت نسخه هاي مجوزي از موارد موجود در پرونده وكلا و تقسيم كارهايي كه بايد به طور مساوي بين متهمان تقسيم شود. من چندین بار از وکلای مدافع همکار خود تقاضای لطف کرده ام و بیش از یک بار حسن نیت این وکلا موجب صرفه جویی در وقت و هزینه موکلان من شده است. علاوه بر این ، من همیشه خوشحالم که از سایر وکلا احترام می گذارم ، به خصوص اگر بین افرادی که دفاع مشترک دارند ، حسن نیت وجود داشته باشد. تشکر از یک وکیل و تعریف و تمجید از کار آنها گامی بزرگ در جهت ایجاد ارتباط با وکلای دیگر است که می تواند مفید واقع شود.

همه گفته شده است ، حسن نیت ارائه می دهد برای حرفه وکالت مهم است ، و تشخیص کار خوب نیز توسط بسیاری از وکلا قدردانی است. در نتیجه ، وکلا باید بیشتر از همکاران وکلا تشکر و تمجید کنند زیرا این امر به ایجاد رابطه کمک می کند و کار سخت وکلائی را که برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش می کنند تشخیص می دهد.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer