Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یک وکیل کراکن بازپرس خصوصی را برای همراهی معاون کلانتر میشیگان در بازجویی های مخفیانه از کارگزاران انتخابات در مورد انتخابات سال 2020 اعزام کرده است.

فقط … WTF؟

پل میشیگان گزارش می دهد که کلانتر باری شهرستان دار لیف ، بازرس خصوصی مایکل لینچ را به همراه یک کارمند بخش کلانتری برای آزار و اذیت کارگران انتخاباتی در مورد انتخابات سال 2020 به بیرون فرستاده است.

لیف قبلا توسط پیشنهاد کردن که طرح ربودن و اعدام فرماندار گرچن ویتمر شاید فقط طرحی بود برای دستگیری شهروندان کاملا قانونی (متعجب؟). او کار با تیم حقوقی کراکن در تلاش برای بدست آوردن دستگاههای رأی گیری در شهرستان باری (پاپ 61،157) ، جایی که ترامپ 65 درصد آرا را به دست آورد. و او ثبت شده یکی از موارد دیگر شگفت آور مسخره لباس انتخابی فصل ، تلاش برای جلوگیری از صدور گواهینامه انتخابات بر اساس گرم شده است “Sharpiegate” ادعاهای آریزونا.

با رد درخواست لیف برای قرار منع تعقیب ، قاضی ارشد دادگاه ایالات متحده رابرت ج گفت برنامه “حاوی[ed] فقط نظرات مقدماتی ، بخشی مربوط به حوزه قضایی موضوع ، بخشی مربوط به طرفین ، و سپس مستقیماً به تجزیه و تحلیل قانون 65 و درخواست تسكین می پردازد. این برنامه ها نیز تأیید نشده اند. “

اون پیش میرفت:

پرونده های شاکیان دادگاه را به جهش احتمالی به سمت استنباط مبهم و مبهمی دعوت می کند که موارد متعددی از تقلب در انتخابات وجود داشته و متهمان در حال تخریب شواهد هستند. به سادگی هیچ چیز سابقه ای وجود ندارد که بتوان آنقدر استنباط کرد ، چه برسد به این نتیجه که صدمات جبران ناپذیری قبل از شنیدن صحبت متهمان رخ خواهد داد.

سرانجام ، این برنامه ها دادگاه را تأیید نمی کنند که شرط صدور گواهینامه اخطار قانون 65 برآورده شده است. شاکیان اظهار داشتند که آنها “تلاش معقول” خود را برای ارائه درخواستها از طریق ایمیل به مشاوران نماینده متهمان در یک اقدام جداگانه که در حال حاضر در منطقه شرقی میشیگان در جریان است ، انجام دادند. اما یک “تلاش معقول” متوجه کاری نیست.

سه حدس که Kraken Krackerjack این پرونده POS را از طرف Leaf مطرح کرده است.

نکته: همان کسی است که نام خود را در آن مختصر مجنون قرار داده و اصرار دارد که یک امضای الکترونیکی حساب نشد همانطور که در پرونده ظاهر می شود

درست است ، بیشتر استفانی لمبرت جونتیلاست اخیراً دیده شده در این صفحات که در جلسه هفته گذشته تحریم های کراکن به اتهام قضاوت در آمد عدم ذکر موارد در حمایت از استدلال وی مبنی بر اینکه اصلاحیه اول به وکلا اجازه می دهد تا در جریان نمایندگی غیرتمندانه مشتری ، هرگونه مزخرف دیوانه وار را بیان کنند.

درخواست های FOIA قبلی Leaf را نشان می دهد cahootsing با Junttila و سایر اعضای Kraken Krew از طریق وکیل خود کارسون تاکر. و بنابراین شاید تعجبی نداشته باشد که جونتالیلا لی را با یک بازپرس غیرنظامی درگیر کرده تا در این سفر ماهیگیری نامناسب در شرکت یک مقام انتظامی شرکت کند ، تا بدین ترتیب تصویب اجباری اجباری حکم قانونی دولت را به آن بدهد.

سردار باری کانت ، پام پالمر ، یک جمهوری خواه ، به بریج گفت: “از طرف دفترداران من به من گفتند که به آنها گفته شد که چیزی به یکدیگر یا به من نگویند.” “بنابراین من نمی دانم که (لیف و تیمش) در تلاشند چه چیزی را پنهان کنند. بازپرس به من گفت که آنها این کار را تحت عنصر غافلگیری انجام می دهند. “

موارد زیادی در اینجا مشخص نیست ، از جمله اینکه چه کسی به لینچ پرداخت می کند تا از این کارمندان شهرستان به عنوان بازیگران آشکار ایالتی بازجویی کند و نقش جونتیللا در این طرح چیست. اما مطمئناً به نظر می رسد که او از طرف لینچ در حال برقراری ارتباط است.

لیف از افشای شکایت اولیه خودداری کرد که به گفته وی تحقیقات را برانگیخت. رسانه های محلی به نقل از لیف اظهار داشته اند كه دفتر وی به لینچ ، بازپرس خصوصی كه با دفتر وی كار می كند ، پرداخت نمی كند و مقامات دولت محلی را در كنار معاون كلانتر مورد بازجویی قرار داده است.

در یک مصاحبه تلفنی کوتاه روز پنجشنبه ، لینچ به پل میشیگان گفت که او “بخشی از” تحقیق بری کانتی است اما از گفتن اینکه چه کسی او را استخدام کرده است ، خودداری کرد. او گفت که در شرف ملاقات است و تماس خواهد گرفت. او ندارد.

در عوض ، جونتیللا از طریق ایمیل به یک تحقیق جداگانه در مورد Bridge پاسخ داد ، و لینچ را به عنوان “یک بازپرس مجاز کلاهبرداری” و “یک بازپرس مجاز” توصیف کرد که “قبلاً 40 سال در DTE اشتغال داشت با 20 سال خدمت به عنوان مدیر امنیتی”.

جنتیلا نوشت: “مایکل لینچ برای تحقیق در مورد تقلب در انتخابات در شهرستان باری پرداخت نشده است.”

وی به سوالات پیگیری ، از جمله اینکه آیا لینچ برای تحقیق در مورد چیز دیگری پرداخت می شود ، پاسخ نداد. روز جمعه لینچ به یک تماس تلفنی پاسخ نداد و از طریق پیام کوتاه به س questionsالات پاسخ نداد و به بریج میشیگان گفت که “خانم لمبرت (جونتیلا) پاسخی برای شما ارسال کرد. “

Diiiiiiiiiiirti.

همیشه آنهایی است که بیشتر از همه به آنها مشکوک هستید ، درست است؟

کلانتر میشیگان برای جلب نظر متصدیان پرونده تحقیق در مورد تقلب در آرا ، به چشمان خصوصی خود دعوت می کند [Bridge Michigan]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer