Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

[We will] ایجاب می کند که کلیه کارمندان ، غیر از کسانی که به دلایل پزشکی یا مذهبی نمی توانند واکسینه شوند ، قبل از 13 سپتامبر واکسینه شوند.

واکسیناسیون همه کارمندان ما نه تنها به محافظت از سلامت و ایمنی جامعه مینتز کمک می کند ، بلکه این الزام سلامت مشتریان و سایر مراجعه کنندگان به دفاتر ما را نیز حفظ می کند. ما انتظار داریم مشتری ها ، فروشندگان و سایر افرادی که وارد مطب ما می شوند اثبات واکسیناسیون را ارائه دهند (و پروتکل هایی را برای بازدیدکنندگانی که نمی توانند چنین مدارکی را ارائه دهند ارائه خواهیم کرد).

– گزیده ای از یادداشت نوشته شده توسط باب بودیان، شریک مدیریت Mintz ، با جزئیات آنچه که بازگشت شرکت به دفتر شبیه خواهد شد کارمندان ممکن است از تاریخ 6 ژوئیه به طور داوطلبانه برگردند و در آن زمان ، کسانی که واکسینه شده اند دیگر نیازی به ماسک زدن یا فاصله اجتماعی با همکاران نخواهند داشت. کسانی که واکسینه نشده اند ، اراده می کنند اجازه ورود به ساختمان را ندارید و تا سپتامبر به کار از راه دور ادامه خواهد داد ، زیرا “برخی از کارمندان … سیستم ایمنی بدنشان را به خطر انداخته اند ، و ما موظفیم تمام تلاش خود را برای محافظت از آنها و همه افراد انجام دهیم ، خصوصاً در مواردی که حفاظت در دسترس باشد.”


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer