Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

امروز دومین و آخرین روز سال 2020 است و چه سالی می گذرد. این چند اوج داشته است ، اما بسیار کم است. در روز اول سال 2020 ، من در مرخصی زایمان بودم و تا زمانی که به کار بازگشتم ، فقط قبل از تعطیل شدن شهر توانستم چند بار به دفتر بالاتر از قانون در منهتن بروم. والدین شاغل ، من درد شما را احساس کرده ام ، زیرا من مانند بسیاری از شما تمام وقت مشغول کار در حین آموزش در منزل و همزمان مراقبت از یک کودک بوده ام. خوشبختانه ، من جو پاتریس و کاترین روبینو را در “quaranteam” خود داشته ام (به علاوه همه ستون نویسان فوق العاده ما) ، و خوشحالم که می گویم ما از این سال نفرین شده خوشحال ، سالم و قادر به آوردن خوانندگانمان هستیم آخرین و بهترین اخبار قانونی

از زمانی که من در سال 2010 کار در ATL را شروع کردم ، سالی را که لیست 10 داستان برتر ما بود ، جمع کردیم. از آنجا که امسال بسیار متفاوت بود ، ما کارها را متفاوت انجام می دهیم – هر یک از ویراستاران 10 لیست برتر خود را تهیه می کنند. شما دیده ای جو، شما دیده ای کاترین، و حالا نوبت من است. برای برخی از بهترین داستان های علاقه انسانی ، رتبه بندی دانشکده حقوق ، و مورد علاقه خود از همه آماده شوید: بخشها.

10 این وکیل دومین مورد تأیید شده ویروس کرونا را در نیویورک دارد

حرفه وکالت از همان لحظه آغاز در نیویورک با بیماری همه گیر گره خورده بود. اغلب به عنوان “صفر بیمار” برای گسترش جامعه از COVID-19 ، لارنس گاربوز از حضور در آنجا خارج شد شرایط بحرانی برای بهبودی کامل. تا به امروز ، او هنوز نمی داند که چگونه ویروس کرونا را گرفت.

9 دانشجویان حقوق در هنگام امتحان اخلاق از راه دور مجبور به ادرار کردن می شوند

با تشکر از بیماری همه گیر ، دانشجویان رشته حقوق و فارغ التحصیلان اخیر دانشکده های حقوق در سراسر جهان با یک تصمیم دشوار روبرو شدند: شرکت در امتحانات آنلاین با قوانین سختگیرانه یا بیرون آمدن از سال و تأخیر در شروع کار خود. کسانی که تصمیم به شرکت در آزمونهای مجازی گرفتند تحت شرایط توهین آمیز شرم آور و تحقیرآمیز قرار گرفتند. به عنوان مثال ، وكیل احتمالی را در نظر بگیرید كه مجبور شده بود بدون قطع تماس چشمی با صفحه خود ، درون یك بطری ادرار كند – همه اینها در حالی كه توسط یك پروكتور تحت نظر است. غیرقابل شستشو!

8 وکیل فلوریدا با دادخواست کامل Hazmat خود را به دادگاه فدرال نشان داد

چقدر برای کمک به یکی از مشتری های خود در طی یک بیماری همه گیر پیش می روید؟ اگر می خواهید در جلسه دادرسی مجازات کت و شلوار Hazmat را به نمایندگی از یکی از آنها بپوشانید ، ممکن است شما قهرمان بحران ویروس کرونا باشید. اوقات بی سابقه ای مانند این اقدامات بی سابقه ای را می طلبد – و این یکی از بی سابقه ترین انتخاب های مد برای حضور در دادگاه بود که تاکنون دیده ایم.

7 زن باردار در حالی که زایمان دارد در امتحان وکالت شرکت می کند ، پس از زایمان آزمایش را از بیمارستان به پایان می رساند

صحبت از طولانی ترین مواردی که فارغ التحصیلان اخیر دانشکده حقوق برای شرکت در امتحانات آنلاین طی کردند ، برایانا هیل روز اول آزمون وکالت را در حالی که در حال زایمان فعال بود به پایان رساند ، نوزاد سالم به دنیا آورد و سپس روز دوم آزمون را از بیمارستان به پایان رساند . نه تنها داستان اصلی ما ویروسی شد و در رسانه های اصلی و رسانه های تلویزیونی مانند آن پخش شد CNN، نیویورک تایمز، امروز نمایش، و صبح بخیر آمریکا، اما پایان خوشی دارد – او در آزمون وکالت قبول شد. تبریک می گویم

6 اعتراض همه صدها وکیل به مراحل دادگاه عالی برای مطالبه “عدالت بی طرف” در استیضاح ترامپ

در صورتی که به نوعی فراموش کنید ، دونالد ترامپ به دلیل سو December استفاده از قدرت و ممانعت از کنگره در اواخر دسامبر 2019 توسط مجلس استیضاح شد. دادگاه استیضاح وی در ژانویه 2020 در سنا آغاز شد و وکلا برای اعتراض جمع شدند وقتی که به نظر می رسید همه چیز در مورد است به پهلو رفتن سرانجام ترامپ توسط سنا تبرئه شد ، اما با این وجود ، وکلا هنوز همه تلاش خود را برای دفاع از عدالت انجام دادند.

5 دادگستری دانشکده حقوق که شکایت پرونده های وکالت درمورد وکالت ایالتی را نتوانست ، تهدید به ضرب و شتم قضات “بیهوش” می کند مگر اینکه آنها قانون GOT DAMN را دنبال نکنند !!!!!!!

این اثر هنری قانونی نیازی به معرفی ندارد. لطفاً آرام بنشینید ، استراحت کنید و از خواندن یکی از سرگرم کننده ترین پرونده های حرفه ای سال 2020 لذت ببرید.

4 رتبه بندی دانشکده حقوق ایالات متحده در سال 2021 اینجا است

هیچ چیز مانند یک جنون رتبه بندی کوچک برای از بین بردن جنون منظم یک بیماری همه گیر وجود ندارد. وکلا و دانشجویان حقوق دوست دارند وجهه دانشکده حقوق خود را با مسابقه مقایسه کنند و در مدت یک سال با انجام کارهای دیگر در فاصله اجتماعی و زندگی آنلاین ، همه واقعاً از این فرصت لذت می بردند که دوباره کاری عادی انجام دهند. (با توجه به یادداشت شخصی ، هنگام رتبه بندی ، من این داستان را با یک دست در حالی که کودک را تکان می دادم نوشتم … و اکنون در حالی که کودک 1 ساله را روی زانوی خود متعادل می کنم ، این حالت را با یک دست می نویسم. مادران قانون: ما کار را تمام کردیم!)

3 کارت امتیاز جبران خسارت: جایزه Biglaw’s Bonus Bonus

با توجه به سال وحشتناکی که بخش حقوقی داشته است ، جای تعجب است که فصل پاداش بسیار پررونق بوده است. با پاداشهای عادی پایان سال از 15000 تا 100000 دلار همراه با پاداش های ویژه از 7،500 تا 40،000 دلار ، وكلا در بسیاری از بنگاه ها با وجود بیماری همه گیر در حال انجام ، می توانند مبالغ ناپسند وجه نقد را جمع كنند. شرکت شما چگونه اندازه گیری می شود؟ براساس تعداد دفعاتی که مردم به این نمودار نگاه کرده اند ، این همان چیزی است که هر وکیلی می خواهد بداند.

2 دانشکده حقوق برای بستن دائمی درهای خود

از تعطیلی دانشگاه ها تا برگزاری کلاس ها و امتحانات به صورت آنلاین ، دانشکده های حقوق در سراسر کشور به لطف بیماری همه گیر در سال 2020 تغییرات باورنکردنی را تجربه کرده اند. متأسفانه ، یک دانشکده حقوق با بیشترین تغییر روبرو شد ، تعطیلی دائمی ، زیرا تحت فشار “پریشانی مالی” دست و پنجه نرم می کرد و دانشجویان بی خبر را در این روند گرفتار کرد. سرانجام این داستان پایان خوبی داشت ، زمانی که دانشکده دیگری برای کمک به نجات دانشجویانی که بدون مادربزرگ مانده بودند ، دست به کار شد.

1 ردیاب اخراج شرکت حقوقی COVID: شرکت شما برای زنده ماندن چه کاری انجام می دهد؟

ویروس کرونا ویروس دنیای حقوقی را غافلگیر کرد و در حالی که اقتصاد با سرعتی سرسام آور سقوط می کرد ، بنگاه های حقوقی با در نظر گرفتن اقدامات عمده کاهش هزینه ها از کاهش حقوق گرفته تا اخراج از کار و اخراج ، به سرعت تلاش کردند تا هزینه های خود را مدیریت کنند. کارمندان حقوقی معمولاً بیشترین لطمه را می زدند که بنگاه ها تصمیم می گرفتند که حساب خود را کاهش دهند ، اما وکلا نیز متضرر شدند و برخی شاهد کاهش حقوق تا 50 درصد بودند. این نمودار بزرگ قطب اطلاعاتی بزرگی بود که همه افراد در بیگلاو در سال 2020 باید از آن دیدن می کردند ، و آن را به عنوان خوانده شده داستان بالاتر از قانون در سال تبدیل می کند. (فراموش نکنید که نگاهی به نمودار خواهرانش ، ردیاب برگشت حقوق. بسیاری از موسسات حقوقی پس از قطع اولیه ، نه تنها جان سالم به در بردند ، بلکه با رونق یافتن سال 2020 رشد خود را ادامه دادند.)

بسیار سپاسگزارم که 2020 را با ما در اینجا در بالای قانون گذراندید. ما مشتاقانه منتظریم آنچه را که امیدواریم سال 2021 شادتر و سالمتر باشد با شما در میان بگذاریم!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer