Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

شما در جای دیگر در مورد مشکلات حقوقی که دونالد ترامپ با ترک کاخ سفید با آن روبرو خواهد شد ، خوانده اید. اما من ندیدم که کسی در این باره صحبت کند: وکلای دادگستری شاکی قسمت بزرگی از پایگاه دموکرات ها هستند. این برای ترامپ چه معنایی دارد؟

همه ما درباره مشکلات جریان نقدی ترامپ اطلاع داریم. نیویورک تایمز گزارش کرده است که او صدها میلیون دلار بدهی دارد که طی چند سال آینده به سررسید. بیشتر این بدهی با ضمانت های شخصی تأمین می شود. و املاکی که وی می توانست به خدمت آن بدهی بفروشد ، همه گیر شده است و احتمالاً او را در یک نقطه جریان نقدی سخت قرار داده است.

همه ما از سایر مشکلات تجاری ترامپ اطلاع داریم. رها شدن توسط PGA و افرادی که چرخ فلک را در Central Park اجرا می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما سایر موارد اهمیت بیشتری دارند. او بانک های خود را از دست داده است. او یک عامل اجاره بزرگ املاک و مستغلات و حداقل یک کارگزار املاک و مستغلات را از دست داده است. او حداقل دو شرکت حقوقی را از دست داده است.

نجات مشاغل سخت است وقتی همه اطرافیان شما به طور همزمان ترک کار کنند. خواهیم دید که ترامپ چگونه عمل می کند.

همه ما می دانیم که ترامپ با مشکلات جنایی احتمالی روبرو است. بر اساس شواهد موجود ، ترامپ ترجیح داد خود را عفو نکند. (دوست پروفسور آیین دادرسی کیفری من به من می گوید که ترامپ می توانست مخفیانه خودش را عفو کند. حتی جو بایدن هم اکنون از این بخشش اطلاع نداشت. اگر به اتهامات فدرال متهم شود ، ترامپ می تواند عفو را از جیبش بیرون بکشد و آن را به عنوان دفاع. با توجه به این امتیاز ، من می دانم آنچه شما می دانید: هیچ چیز.) اما ترامپ مطمئناً در پرونده فدرال درباره استورمی دانیلز كه مایكل كوهن را در پشت میله های زندان قرار داد ، یك همدست فاقد مجازات است. ترامپ با آنچه دادستان منطقه منهتن ، دادستان ایالت ، در ذهن دارد روبرو می شود. ترامپ با آنچه دادستان های ایالت از طریق تماس تلفنی خود با مقامات انتخاباتی در جورجیا تحقیق می کنند روبرو می شود. ترامپ در تحقیق از سخنرانی خود که قبل از طوفان کنگره بود ، با آنچه وزارت دادگستری کشف می کند روبرو می شود.

همه ما می دانیم که ترامپ با دعاوی مدنی روبرو است. موضوعات مربوط به سو sexual رفتار جنسی ، افترا و تقلبی است که ظاهراً برادرزاده ترامپ ، مری ترامپ انجام شده است. Dominion Voting Systems از سیدنی پاول شکایت کرد که گفته می شود سخنان غیرواقعی درباره عملکرد ماشین های Dominion در طول انتخابات 2020 گفته است. آیا واقعاً فکر می کنید ترامپ از دادخواست مشابهی اجتناب کند؟ و وکلای باهوش مطمئناً نظریه هایی را برای پیگیری ترامپ برای حمله به پایتخت ارائه می دهند. به یاد داشته باشید: آنها در پرونده جنایی OJ نگرفتند. آنها او را در یک پرونده مرگ غیرقانونی مدنی گرفتند. آنها ممکن است ترامپ را به فتنه نکشند ، اما فکر می کنید بازماندگان پلیس کاپیتول (و دیگران) که در این حمله کشته و زخمی شده اند چه کسی را برای شکایت انتخاب می کنند؟ فکر می کنید جیب عمیق برجسته ، فکر می کنید؟

ما همه اینها را می دانیم.

این پیچش جدیدی است که امروز اضافه می کنم: وکلای دادگاه طرف شاکی دموکرات را به انحراف می کشانند. ترامپ یک هدف اصلی است: او حداقل به طور موقت ثروتمند است. او حداقل به طور موقت از مشخصات بالایی برخوردار است. شکایت از ترامپ باعث جلب توجه شدید یک وکیل دادگستری می شود. در واقع پیروزی در پرونده ای علیه ترامپ حتی بیشتر از این ارزش دارد.

آیا وکلای دادرسی در مورد گذشته ترامپ چشم پوشی نخواهند کرد و ترامپ را در هر قدمی برای آینده خود سایه می اندازند تا مطمئن شوند که وی برای هر ادعای مناسب (و شاید بعضاً) شکایت شود؟

این روزهای زیادی در واریز است ، و این مسئله خطرات زیادی در دعوا دارد.

تا زمانی که من افکار جدیدی اضافه می کنم ، این یکی را نیز اضافه می کنم. آیا کنگره موظف به تحقیق در مورد حمله اخیر به پایتخت نیست؟ به عنوان بخشی از این تحقیقات ، آیا کسانی که بدون تردید حمله را تحریک می کنند شاهدان لازم نیستند؟ آیا در بخشی از این تحقیقات نمی بینیم که ترامپ مورد سوگند قرار خواهد گرفت ، یا برخی از اعضای کنگره تصمیم خواهند گرفت که بررسی جامع حمله به پایتخت خطرات سیاسی زیادی دارد؟

همانطور که وکلای دفاع جنایی می گویند: “شما ممکن است رپ را بزنید ، اما نمی توانید سوار شوید.”

حتی اگر ترامپ موفق شود رپ را شکست دهد ، او یک سواری ترسناک و طولانی را تجربه می کند.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاه هاو (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected]

logo-footer