Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آدام روتمن (چپ) ، و جوردن راتمن.

فیس بوک هر از چند گاهی با نشان دادن عکس هایی از خودم در دوره های مختلف گذشته ، به من یادآوری می کند که چند سال دارم. در حالی که اخیراً از اخبار خبری خود استفاده می کردم ، به من یادآوری شد که شش سال پیش در این ماه ، من اولین درخواست خود را در مقابل بخش استیناف نیویورک ، بخش دوم ، مطرح کردم. این عکس خاطرات واضحی از انتظار اضطراب آمیز در اتاق وکلا قبل از فراخوان دادخواست من را به وجود آورد و برادرم آدام حاضر شد تا شاهد استدلال های استیناف من باشد. در آن زمان ، من حدود دو سال به فعالیت حقوقی خود علاقه مند بودم ، بنابراین به نوعی یک موضوع جدید بود که در حال تجدیدنظر خواهی بودم. با این حال ، تجربیات من در طول سالها به من نشان داده است که وکلای جوان باید به دلایل مختلف در مورد تجدیدنظر و درخواستهای بیشتر بحث کنند.

یک دلیل که وکلای جوان باید بیشتر در وکالت شفاهی مشارکت داشته باشند این است که آنها معمولاً بیشتر از وکلای ارشد تلاش و فداکاری بیشتری در بحث استیناف و دادخواست می کنند. شرکای شرکت های متعدد اغلب وظایف دیگری غیر از وکالت دارند. این شامل منشا business تجاری ، بررسی صورتحساب ها ، اطمینان از پرداخت قبض ها و رسیدگی به وظایف اداری در یک شرکت حقوقی است. علاوه بر این ، شرکا معمولاً بیش از همکاران پرونده های بیشتری برای نظارت دارند ، زیرا آنها معمولاً چندین همکار تحت نظارت خود دارند که هرکدام نمونه پرونده های خاص خود را دارند. این می تواند زمان و توجهی را که شرکا می توانند به درخواست ها و درخواست های استدلال اختصاص دهند ، محدود کند.

با این حال ، همکاران احتمالاً باعث افتخار و مالکیت بیش از فرصت استدلال در یک درخواست یا درخواست تجدیدنظر می شوند. به عنوان مثال ، هنگامی که من را به استدلال چندین درخواست تجدید نظر خود اختصاص داده اند ، افتخار می کردم که به من فرصت شرکت در تجدید نظرها را می دهم. من زمان قابل توجهی را صرف بررسی پرونده استیناف ، خلاصه و پرونده های ذکر شده توسط هر دو طرف کردم. حتی اگر برای تنظیم استدلال های شفاهی تعداد مشخصی ساعت به من فرصت داده شد ، اما در پایان وقت آزاد خود ساعتهای بیشتری را صرف آمادگی برای فرجام خواهی کردم. یادم می آید که هر زمان که در مترو بودم مختصر و سوابق استیناف را با خود می بردم تا بتوانم مدام اسناد را انگشت نگاری کنم. ملاحظات اضافی که همکاران می توانند به استدلال های شفاهی بپردازند می تواند در صورت درخواست تجدیدنظر یا درخواست ، بهترین احتمال موفقیت را برای مشتری فراهم کند.

وکلای جوان نیز باید بیشترین استیناف و دادخواست را مطرح کنند زیرا آنها بیشتر از یک شریک یا وکیل ارشد دیگر با یک پرونده آشنا هستند. همکاران غالباً نیاز به انجام تحقیقات و تهیه خلاصه مقالات لازم در فرایند استیناف یا حرکت دارند. با اتمام این کار ، همکاران اغلب با استدلالهایی که در یک موضوع بیشتر موفق خواهند بود و حقایق خاص مرتبط با یک پرونده بیشتر آشنا می شوند.

یک بار در اوایل کارم ، مقالاتی را برای یک قضاوت خلاصه با مخاطرات بالا تهیه کردم. این پیشنهاد براساس برخی از استدلالهای پیچیده استوپل بود که نیاز به درک دقیق قانون و حقایق پرونده داشت. سرانجام تصمیم بر این شد که شریک درمورد این بحث استدلال کند ، احتمالاً به این دلیل که شریک حرکات بیشتری نسبت به من تا آن زمان در حرفه من استدلال کرده بود.

با این حال ، شریک زندگی در آن زمان بسیار شلوغ بود و سالها بود که از نزدیک با آن پرونده خاص درگیر نبود. وی از من خواست قبل از جلسه دادرسی ، تمام استدلال ها را به طور شفاهی برای او جمع بندی کنم و من مطمئن نیستم که شریک همه مقالاتی را که برای طرح ارائه شده است ، بخواند. در مشاجره شفاهی ، شریک زندگی وقتی تحت فشار برخی مسائل قرار گرفت بسیار افراطی به نظر می رسید و او قادر به پاسخگویی به چند سوال اساسی دادگاه و طرف مقابل نبود. دشمن ما بسیار آماده بود ، و این نشان داد. در پایان ، مشتری ما پس از استدلال های قضاوت خلاصه نتیجه غیرمعمول بدی داشت. اگر من به عنوان وکیل جوان پرونده را استدلال می کردم ، شاید می توانستم استدلال ها را به طور م moreثرتری مطرح کنم و ما باید وکیلی را انتخاب می کردیم که در این مورد آگاهی بیشتری داشت.

همچنین وکلای جوانتر باید در مورد تجدیدنظر خواهی و دادخواست های بیشتری بحث کنند زیرا بسیاری از حقوقدانان دوست دارند وکلای جوان تری را در سالن های دادرسی خود ببینند. از تجربیات شخصی خودم ، قضات بیشتر از وکلای مسن که بهتر است از وکالت آگاهی داشته باشند ، از شک و انعطاف پذیری به وکلای جوان بهره مند می شوند. یک بار ، هنگامی که منتظر استدلال درمورد تجدیدنظر خواهی بودم ، دیدم یک مدافع (که یا یک دانشجوی حقوق تحت نظارت یا یک وکیل جوان بود) کاملاً استدلال شفاهی را در مورد یک پرونده جنایی درهم کوبید. قضات نه تنها تحت تأثیر استدلال های این وکیل قرار گرفتند ، بلکه به نظر می رسید که آنها چگونه از یک جوان وکیل در اولین درخواست تجدیدنظر خود نتیجه خوبی بگیرند. من احساس می کنم که این درک به مشتری وکالت کمک کرده است تا بهترین نظر ممکن را دریافت کند. بعضی از قضات حتی فعالانه سعی می کنند وکلا را برای انتخاب وکلای بدوی به عنوان وکلای شفاهی تشویق کنند. بسیاری از قضات ایالتی و فدرال این ستون را می خوانند و به طور منظم از طریق ایمیل برای من ایمیل می کنند و من دوست دارم نظر حقوقدانان را در مورد اینکه آیا وکلای جوان می توانند بر استدلال های شفاهی تأثیر بگذارند ، بشنوم ، اما از تجربه خودم ، این صدمه ای نمی زند.

همه گفته شده ، وکلای ارشد دوست دارند خودشان استیناف و دادخواست را مطرح کنند ، زیرا مراجعه به دادگاه برای یک پرونده اغلب افتخار تلقی می شود. با این وجود ، وکلای جوان باید در بسیاری از موارد برای پیشبرد منافع مشتری ، درخواستها و درخواستهای بیشتری را مطرح کنند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer