Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از JIM WATSON / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

به نظر می رسد بیل بار درهای وزارت دادگستری را دست و پا زده است ، بدون اینكه از حقانیت توئیت پست فرستاده ریاست جمهوری رنج ببرد ، گرچه هنوز روز تمام نشده است. شاید فرمانده Twitterthumbs آن را برای کریسمس پس انداز می کند – می دانید ، برای تشویق خوشایند از Barr قادر نبود تا مهمانی سالانه 35000 دلاری خود را در کریسمس در هتل ترامپ برگزار کند.

اما در حالی که بار از بازنشستگی شرم آور خود که به خوبی بدست آورده است لذت می برد ، خدمه ای از وکلا را که شعبه اجرایی کشتی خوب را اداره می کند پشت سر می گذارد زیرا این امر دومین بار آب را می گیرد.

مشاور کاخ سفید پت سیپولونه ، که حتی بیش از بیل بار کار نکرد از ترامپ محافظت کنید در طول استیضاح ، علاوه بر سنگ اندازی حتی ابتدایی ترین نظارت کنگره در دو سال گذشته ، به شدت تلاش می کند تا این کشتی خراب را با خیال راحت به ساحل برساند. اما او به خاطر گناه فانی گفتن به ترامپ که راه حل های مهم رودی جولیانی برای از دست دادن یک انتخابات با 7 میلیون رأی کاملاً غیرقانونی است ، از محبوبیت رئیس جمهور منصرف شد.

نه ، آقای رئیس جمهور آقا ، شما نمی توانید در همه ایالت های در حال چرخش فقط حکومت نظامی اعلام کنید. هیچ صلاحیت قانونی برای Homeland Security برای توقیف ماشین های رای گیری وجود ندارد. و نه ، به عشق هر آنچه مقدس است ، شما نمی توانید سیدنی پاول را به یک مشاور ویژه برای بررسی تقلب در انتخابات تبدیل کنید.

در هنگام گرم شدن ، جلسه پنج ساعته جمعه شب در کاخ سفید ، سیپولون و رئیس ستاد کاخ سفید مارک میدوز سعی کرد متوقف شود سیدنی پاول ، مایکل فلین ، رودی جولیانی و مواد مغذی بیش از حد پاتریک بیرن از گرفتن رئیس جمهور در تمام طول صخره دیوانه با آنها.

جاناتان سوان از Axios گفت: “ترامپ از مشاور سیپولون خسته شده است.” گزارش هاوی افزود: “برخی از طرفداران Cipollone نگرانند ترامپ در آستانه حذف وی و جایگزینی وی با یک وفادار حاشیه ای باشد.”

آیا آن “وفادار حاشیه ساز” وکیلی از تگزاس با تمایل به چاپ حیوانات و نظریه های توطئه پوچ پوچ است؟ می تواند باشد! مبارزات انتخاباتی ترامپ قبلاً پاول را لگد کرد تا یک بار مهار کند و The Daily Beast گزارش ها که وکیل مایکل فلین از مشاوره ویژه خارج شده است. اما این بدان معنا نیست که او به عنوان جایگزین سیپولون به دولت عمیق نخواهد پیوست. (خدای عزیز)

در همین حال ، رودی جولیانی با ناامیدی در تلاش است تا روایت را کنترل کند ، به همه می گوید که پاول “دیگر بخشی از [our] تیم او خودش است. ” چه مدت تا زمانی که ترامپ متوجه شود که رفیق خود رودی و تیم وظیفه Elite Strike Force Super Friends انجام داد کار مستهجن دادخواست دعاوی پس از انتخابات؟ پاول حداقل موفق به بدست آوردن شد دو تا از چهار تاش در حالی که مبارزات انتخاباتی ترامپ ، استیناف های کراکن به دادگاه عالی متصل است آخرین ، بهترین نفس نفس زدن در واژگون کردن نتیجه در پنسیلوانیا هنوز ظاهر نشده است هنوز. [Edit: They made it. Slow clap. And so much for that motion to expedite which requested that “Respondents should be directed to file their response(s) to the petition by 12:00 noon on December 23, 2020.”]

بازگشت به وزارت دادگستری ، عزیمت بار باعث می شود جفری روزن کشتی را اداره کند. روزن ، که کرکلند و الیس را برای پیوستن به این نمایشگاه فروش ترک کرد ، کار خود را برای او قطع می کند که سعی می کند عواقب ناشی از هر چه کوه یخی دیوانه ای که قصد داریم به آن انتقاد کنیم. این سرنوشت همه وکلا در ترامپ لند است ، قبل از اینکه آنها به ناچار در یک رگبار از توییت ها بیرون بیایند ، و یک هدف غول پیکر روی پشت آنها نقاشی شده باشد.

درست نیست ، رود روزنشتاین؟


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer