Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

ما به هر اقدامی که آنها انجام دهند ، به درستی پاسخ خواهیم داد تا مشروعیت این انتخابات را که جو بایدن برنده شده است ، با قلاب یا کلاهبردار زیر سوال ببریم.

شاید او در مواردی مانند پرونده هایی که اخیراً تیمش از دست داده است ، به نوعی به دادگاه عالی برسد. بنابراین آنها اساساً وقت خود را تلف می کنند و به دونالد ترامپ فرصتی می دهند تا شکایات دیگری را بیان کند ، در حالی که در واقع تنها غم و اندوهی که او باید از دست بدهد در انتخابات است. این غم و اندوه من نیست ، اما احتمالاً غم و اندوهی است که او به شدت احساس می کند.

باب بائر، یکی از مشاوران عالی حقوقی مبارزات انتخاباتی جو بایدن ، در مورد نظر رئیس جمهور دونالد ترامپ ، اظهار نظر کرد قصد دارد به دیوان عالی کشور برود با مشکلات انتخاباتی اش. بائر ، با ابراز اطمینان از اینکه بایدن با شمارش آرا برنده انتخابات شده است ، گفت: “ما برای دفاع از رای مناسب پاسخ خواهیم داد. این چیزی است که ما برای انجام آن آماده هستیم. “


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer