Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

منبع: تلویزیون سنا / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

خب ، این مدت زیادی طول نکشید. ساعاتی پس از تبرئه سنای موکلشان ، “بهترین افراد” رئیس جمهور ترامپ در حال انجام اقدامات دفاعی گسترده در مطبوعات به یکدیگر حمله می کنند.

“من فکر کردم ،” حرفه این پسر در حال ناپدید شدن است. وكیل دیوید شوئن درباره مشاور مشاوری خود ، بروس كاستور ، جونیور گفت: “من نمی دانم كه او چگونه می خواهد صبح بیدار شود.”

در مصاحبه با خودی یهودی، شوئن یک روند آشفته را توصیف کرد که عمدتا بدون ورود مستقیم مشتری انجام شد.

“[Trump’s team] از من پرسید که آیا با آن کار می کنم؟ [Castor]، اگر من پیشگام باشم و غیره ، اما بعد [Castor] به من کمک می کند و او یک شرکت است که می تواند کمک کند و همه اینها ، “شوئن به JI گفت. “من مطمئن نیستم که این پیام به اندازه کافی واضح به او ابلاغ شده باشد ، زیرا به نظر می رسید که او هرگز کاملاً درک نکرده است که قرار است من در این پرونده پیشتاز باشم.”

شوئن ادعا می کند که او قبل از کاستور و شریک زندگی اش مایکل ون در وین ، وکیل آسیب دیدگی شخصی از فیلادلفیا ، به تیم دفاع استیضاح ترامپ آورده شده است. اما سپس دو وکیل Schoen را کنار زدند و دفاع را برنامه ریزی کردند و وکیل مدنی آلاباما را با کمترین نقش سخنرانی ترک کردند.

“من قاطع نبودم. من به آنها نگفتم – به نوعی گفتم ، فکر کردم ، اما به هر حال آنها نمی شنیدند که من قرار است شخص اصلی باشم – اما این فقط شخصیت من نیست. ” “آنها در آنجا یک شرکت کامل دارند. من فقط نمی خواهم به شخص دیگری بگویم که من یک وکیل بهتر هستم. “

خوشبختانه ، واقعاً مایه شرمساری است که ناتوانی دیوید شوئن در وکالت برای خود باعث شد وی نتواند از مشتری خود دفاع کند. کاری که او می توانست خیلی بهتر از وکلایی که او را از راه دور جمع می کردند ، انجام دهد. AHEM

“مجلس نمایش بسیار خوبی ارائه داد. [Castor] به نظر می رسید که او بهترین وکیل تیم یا چیز دیگری است. بنابراین او بلند شد و گفت: “من فکر می کنم بهتر است اینجا بپرم”. “او به داخل پرید و بدیهی است که این مانند یک ماده الیاف کش بود. ارائه خوبی نبود. “

کاستور به سختی صحبت خود را تمام کرده بود که رسانه ها پر از ناامیدی ترامپ از وکیل بودند. CNN وی در حالیکه سه شنبه گذشته بیانیه آغازین پیچ و خم را تماشا می کرد ، او را “تقریباً جیغ” توصیف کرد ، پس از آن شوئن می گوید “رئیس جمهور اصرار داشت که من دوباره صحبت کنم.”

اما در حالی که مدیران استیضاح هاوس برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برنامه ریزی شده اند و شوئن ، یهودی ارتدوكس ، شنبه را برای روز شنبه ملاقات می كند كه فقط جمعه را برای وی در نظر گرفت تا در مورد صلاحیت قضایی و اظهارات “افراد بسیار خوب” ترامپ در مورد راهپیمایان نازی در شارلوتزویل بحث كند. شوئن تأکید می کند ، شما باید به کل سخنرانی در متن توجه کنید.

به گفته شوئن ، هنگام رفتن وی در روز جمعه ، اوضاع از هم پاشید.

وی گفت: “من بر اساس بحث و گفتگو با سناتورها بسیار مطمئن بودم … كه ما چیزی در حدود 45 یا 46 رای خواهیم داشت.” “قبل از Shabbos ، من مثل دو سوال Q & As شنیدم. فکر نمی کردم طرف ما سوالات را آنطور که باید جواب داده باشد ، پاسخ دهد. این ممکن است تا حدودی تأثیر داشته باشد. “

شوئن به طور خاص از سن سوزان کالینز (R-ME) و لیزا مورکوفسکی (R-AK) نام برد که هر دو به محکومیت ترامپ رای دادند. سناتورها از تیم دفاعی ترامپ جزئیاتی راجع به زمان ترامپ درباره نقض پایتخت و آنچه در پاسخ انجام داد ، پرسیدند – تیم ترامپ س questionsال می کند پاسخ خاصی نداد.

همچنین ون در وین که عملکرد جنگ طلبانه وی توسط طرفداران ترامپ مورد تمجید قرار گرفت ، به نوعی در کتاب شوئن یک مزاحمت است. و نه فقط به این دلیل که او در مورد داشتن یک روز بد در Capitol غر می زد.

وی در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه کسی با اسپری کلمه “خائن” را در بزرگراه ون در وین نوشت ، گفت: “خوب نیست و همه اینها ، اما وقتی خبر را شنیدم ، فکر می کردم که آنها باید به خانه آن پسر نفوذ کنند.” “یک مرد دیوانه هر لحظه می تواند هر کاری انجام دهد. اما گوش کنید ، من 36 سال است که در آلاباما وکیل حقوق مدنی هستم. هنگامی که من در آنجا زندگی می کردم ، پشت یک حصار برقی زندگی می کردم. من دو چوپان آلمانی دارم و اسلحه به همراه دارم. من همیشه از تهدیدها بسیار آگاه بودم ، تهدیدهای زیادی به مرگ داشتم. “

شااااااا!

دیوید شوئن اختلال عملکرد در تیم استیضاح ترامپ را توصیف می کند [Jewish Insider]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.؛

logo-footer