Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

حرفه وکالت بسیار شبیه سایر صنایع است زیرا اکثر شرکت های حقوقی از یک روز کاری استاندارد پیروی می کنند ، تعطیلات استاندارد را رعایت می کنند و در غیر این صورت دارای فرهنگ سنتی شرکت هستند. این بدان معناست که وکلا و کارکنان معمولاً در ساعات خاصی از روز پشت میز خود هستند و ممکن است در برخی از دوره ها بیشتر از بقیه در خارج از دفتر باشند. البته ، وکلا معمولاً بسیار بیشتر به ایمیل ها و تماس های تلفنی که دریافت می کنند در مواقع سختگیرانه رسیدگی به مسائل حقوقی پاسخ می دهند ، اما همکاران اغلب خارج از این بازه های زمانی ایمیل یا تماس می گیرند. این می تواند منجر به برخی نتایج ناکارآمد شود زیرا برخی از وکلا ممکن است ایمیل ها و تماس های تلفنی را که در زمان های نامناسب دریافت می کنند از دست بدهند. از آنجا که من کار خود را انجام می دهم ، تقریباً هر روز و هر زمان از روز پاسخگو هستم ، اما وکلا هنگام ایمیل زدن و تماس با اکثر وکلای دیگر باید چند نکته را در نظر داشته باشند تا بهترین شانس را برای دریافت پاسخ سریع داشته باشند.

از دوشنبه ها پرهیز کنید

هرکسی که “دفتر کار” را دیده است یا مدتی در آمریکای شرکتی کار کرده است ، باید بداند مورد “دوشنبه ها” چیست. در اصل ، این یک ناراحتی را توصیف می کند که مردم هنگام بازگشت به سر کار بعد از تعطیلات آخر هفته احساس می کنند و باید دوباره به حالت اولیه برگردند. برخی از وکلا فقط دوست ندارند به موضوعات خاصی در روزهای دوشنبه بپردازند ، زیرا آنها هنوز به حالت کار نرسیده اند و هنوز تا آخر هفته درگیر هستند ، و این می تواند مردم را از توجه کامل وکیل باز دارد.

علاوه بر این ، دوشنبه ها معمولاً شلوغ ترین روز در هفته وکیل است. معمولاً وکلا روز دوشنبه هزاران ایمیل و تماس دریافت می کنند ، زیرا افرادی که آخر هفته منتظر تماس یا وکیل نامه ای بودند ، ممکن است سعی کنند پیام خود را در اسرع وقت به آنها منتقل کنند. در واقع ، دو ساعت اول یک روز دوشنبه معمولاً مملو از تماس و ایمیل است ، زیرا افرادی که واقعاً نمی توانند منتظر دریافت وکیل باشند ، سعی می کنند در اولین فرصتی که به آنها می رسد تماس بگیرند یا ایمیل کنند. به این ترتیب ، وکلا باید سعی کنند از تماس با سایر وکلا در روزهای دوشنبه و به ویژه در چند ساعت اول روز خودداری کنند ، اگر موضوعی بتواند برای زمان بعدی منتظر بماند.

از روزهای جمعه خودداری کنید

جمعه ها همچنین برای گرفتن وکیل برای همکاران روز سختی است. بسیاری از وکلای دادگستری صبح زود دفتر را ترک می کنند ، بنابراین هر روز که بعد از یک روز سعی می کنید با وکیل تماس بگیرید یا به او ایمیل بزنید ، احتمال اینکه آنها پاسخ دهند کمتر است و پیام ممکن است در تعطیلات آخر هفته گم شود. علاوه بر این ، بسیاری از وکلا روزهای جمعه کار خود را زود ترک می کنند و ناراحتی ناشی از انتظار برای تعطیلات آخر هفته می تواند منجر به برخی نتایج ناکارآمد شود. البته ، گفتن اینکه همتایان هرگز نباید جمعه ها با وکلای خود تماس بگیرند بسیار نادرست است زیرا روزهای دوشنبه نیز سخت است و نمی توان انتظار داشت که همکاران به مدت چهار روز از تماس با وکلا خودداری کنند. با این وجود ، اگر همتایان بتوانند زودتر از جمعه با یک وکیل تماس بگیرند ، این توصیه می شود و هرچه زودتر یک ایمیل یا تماس تلفنی در روز جمعه برقرار شود ، به احتمال زیاد یک وکیل تماس را دریافت و به آن پاسخ می دهد.

از تعطیلات خودداری کنید

ممکن است بدیهی به نظر برسد که وکلا باید سعی کنند در تعطیلات با وکلای دیگر ارتباط برقرار نکنند ، اما بسیاری از مردم این قاعده عقلانی را نقض می کنند. گاهی اوقات این امر به این دلیل است که وکلا نمی دانند وکیل دیگری تعطیلات خاصی را جشن می گیرد. در واقع ، ردیابی تعطیلات مذهبی که ممکن است مردم جشن بگیرند ، دشوار است و می تواند آنها را برای مدتی بی اراده نگه دارد. علاوه بر این ، بسیاری از دادگاههای ایالتی برای تعدادی از تعطیلات رسمی تعطیل می شوند و بر این اساس ، شرکتهای حقوقی در آن ایالتها عموماً دفاتر خود را در روزهای مذکور تعطیل می کنند ، زیرا ممکن است در زمان تعطیلی دادگاهها کار کمتری انجام شود. معمولاً این ایده خوبی است که وکلا قبل از برقراری ارتباط با آنها در آن روز بررسی کنند که آیا طرف مقابل در تعطیلات است یا خیر.

در حوالی تعطیلات

وکلا همچنین باید در روزهای منتهی به تعطیلات از برقراری ارتباط با وکلای دیگر خودداری کنند. البته معمولاً نیازی به اجتناب از برقراری ارتباط در روزهای منتهی به تعطیلات کم اهمیت نیست. با این حال ، برخی از تعطیلات مهم وجود دارد که در آن وکلا ممکن است در روزهای بعد از تعطیلات از جیب خود خارج شوند. به عنوان مثال ، وکلا ممکن است در مورد سال نو ، چهارم ژوئیه و روز کارگر به طور کامل پاسخگو باشند ، فقط به این دلیل که مردم برنامه های بزرگتری را در مورد آن تاریخ ها طراحی می کنند و ممکن است بی سر و صدا باشند. علاوه بر این ، گاهی اوقات شرکتهای حقوقی در صورت تعطیلات مشخص در آخر هفته تعطیلات را در طول هفته رعایت می کنند و وکلا باید مراقب باشند که در این روزها نیز ارتباط برقرار نکنند.

در نهایت ، من از آن دسته وکلا هستم که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگو هستم چون تمرین خودم را انجام می دهم و باید همیشه در دسترس باشد. با این حال ، از تجربه من در برقراری ارتباط با وکلای دیگر ، برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که وکلا باید هنگام برقراری ارتباط با همتایان خود از آنها استفاده کنند. این پیشنهادات ممکن است بدیهی به نظر برسند ، اما شگفت آور است که چگونه افراد اغلب از این توصیه پیروی نمی کنند و این می تواند منجر به ناکارآمدی نمایندگی شود.


جردن روتمن شریک است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل در نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار شرکت خاطرات بدهی دانشجویی، یک وب سایت در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود بحث می کند. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer