Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

بعضی چیزها وجود دارد – مهم نیست که چقدر در آن لحظه ناامید باشید – فقط نباید به قاضی بگویید. تقریباً بالای آن لیست ، نفرین قاضی گفته شده است. درسی که یک وکیل سنت لوئیس در حال یادگیری راه سخت است.

به اوجین اچ. فارنکروگ جونیور ، وکیل دادگستری میسوری دستور داده شده است که در حکمی تحقیرآمیز که هفته گذشته صادر شد ، یک هفته را در زندان بگذراند. طبق دستور صادر شده توسط قاضی مدار سن لوئی جان ن. بوربنوس ، وكیل به قاضی گفت ، “لعنت كن!”

بله ، شما را در آب گرم گرم می کند.

از سفارش:

در تاریخ 14 ژوئیه 2021 ، در جلسه دادرسی تعیین شده در دادگاه فوق الذکر و از نظر فوری ، رسیدگی و حضور قاضی دادگاه جان N. Borbonus ، دادگاه مدار شهرستان سن لوئیس ، کلیتون ، میسوری ، وکیل دادگستری یوجین H. Fahrenkrog ، جونیور ، وکلای دادگستری میسوری 22309 مستقیماً به قاضی جان N. Borbonus گفت ، “لعنت!

مانند گزارش شده توسط قانون و جرم ، بوربنوس ادامه داد:

این دستور در همان روزی منتشر شد که کلمات پر حرف و ادعا از زبان وکیل باقی مانده بود ، “رفتار گفته شده عمداً و عمدی مرتکب ، تحقیرآمیز ، گستاخانه و مستقیماً متوقف در رسیدگی به این دادگاه و خدشه دار کردن احترام ناشی از اقتدار آن بود.”

“بنابراین ، این دادگاه با اعلام شفاهی یوجین H. فارنكروگ جونیور ، نسبت به این عمل متهم شده ، و این دادگاه با ارائه فرصتی برای پاسخ دادن به تحقیر كیفری ، به دادگاه یوجین ا. فارنكروگ جونیور ، دادگاه فراتر از تردید منطقی می یابد مجرم به دلیل تحقیر کیفری مستقیم است “، این دستورالعمل قبل از صدور دستورالعمل برای اجرای قانون برای بازداشت وکیل در بخش خدمات دادگستری شهرستان سنت لوئیس به نتیجه می رسد” تا زمانی که طبق قانون یا تا دستور بعدی دادگاه آزاد نشود. “

در حالی که اختلافات دقیق منجر به نفرین مشخص نیست ، اما اهمیت زیادی ندارد. به عنوان یک وکیل ، دادگاه فضای حرفه ای شماست و قاضی مسئول آن است. پس آره. بمب های f را از آن دور نگه دارید.

از روز پنجشنبه ، Fahrenkrog جمله خود را شروع نکرده بود.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer