Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هنگامی که وکیل ناتالی سیمپسون بوکسور سه ساله لیلا را از طریق خیابان در روز روشن گرفت ، پارس درخت اشتباه، طبق گفته دادگستری دادگاه عالی انتاریو ، اوگنیا پاپاگئورگیو در یک حکم اخیر.

طبق این نظر ، سیمپسون و وکیل مدافع مایکل دوبوف بین سالهای 2015 و 2019 به مدت چهار سال در یک رابطه مشترک حقوقی بودند. لیلا در سال 2018 به تصویب رسید. پس از جدایی زن و شوهر ، دوبوف گاهی اوقات سگ را با سیمپسون ترک می کرد تا از او مراقبت کند ، جدایی دوستانه زن و شوهر.

به نظر می رسد این قسمت “دوستانه” در اوایل سال 2020 و هنگامی كه دوبوف شروع به قدم زدن با شخص جدیدی كرد ، از هم پاشید.

سیمپسون قبل از حدود 5 ماه سگ را ندید …

تقریباً یک سال پس از جدایی و پنج ماه پس از آخرین دیدار ناتالی با لیلا یا برقراری ارتباط با مایکل ، ناتالی دید که لیلا توسط شخصی که در خیابان سنت کلیر نمی شناخت ، راه می رود. ژولیتا ماندلباوم (“جولی”) دوست دختر جدید مایکل بود. ناتالی ماشین خود را متوقف کرد ، آن طرف خیابان دوید و با جولی شروع به گفتگو کرد. او سپس بند لیلا را برداشت و از خیابان خیابان کلر به سمت اتومبیلی که یکی از همکارانش در آن پارک بود دوید. جولی با مایکل تماس گرفت و به دنبال ناتالی رفت و التماس کرد که لیلا را برگرداند اما ناتالی لیلا را سوار ماشین کرد و از آنجا دور شد.

پررنگ

این امر منجر به دادرسی مدنی در مورد نگهداری سگ شد که ناخواسته به عنوان هشداری در مورد همسریابی با وکیل و همیشه استفاده می شود. از نظر:

این موضوع برای طرفین بسیار مهم بود. ناتالی حتی دو وکیل داشت که از او وکالت می کردند. هر یک از گزارش های نهایی مایکل و ناتالی تقریباً 75 صفحه بود.

آیا آنها نمی دانند یک چکمه محدودیت صفحه در کانادا؟ زیرا مفید هستند.

در پایان ، دوبوف پیروز شد. همانطور که دادگاه گزارش کانادا توضیح می دهد:

سیمپسون استدلال کرد که این زوج تصمیم مشترکی در مورد مراقبت از لیلا گرفتند ، با استناد به نامه های الکترونیکی و متنهایی که حاکی از مالکیت مشترک این سگ بود ، از جمله پیامی که دوبوف نوشت که “یک سگ برای شما پیدا کرده است” و یک ایمیل به دامپزشک اعلام کرد ، ” من و ناتالی توله سگ جدیدی پیدا می کنیم. ” اما عدالت پاپاگئورگیو قانع نشد:

“من با مایکل موافقم که ، در متن سایر شواهد پیش رو من ، این متن ها شاهدی بر مالکیت نیستند بلکه ارتباطات بین یک زوج متعهد هستند. لیلا سگ خانوادگی آنها بود ، اما این بدان معناست که او به طور مشترک تحت مالکیت او قرار داشت. “

و به عنوان یک سگ به جای یک کودک ، لیلا باید به شخص دیگری تعلق داشته باشد که دادگاه ها در بازدیدهای تحت نظارت درگیر می شوند که باعث می شود منابع قضایی حتی بیش از جستجوی پرونده های 150 صفحه ای در مورد یک سگ فشار آور باشد.

همانطور که بدون آن نمی توان در مورد لیلا صحبت کرد یک نوشابه، دادگستری ، اوگنیا پاپاگئورگیو نتیجه گیری می کند:

اگر طرفین نتوانند درمورد هزینه ها به توافق برسند ، ممکن است هر کدام بیش از 5 صفحه ، مایکل دوبوف ظرف 7 روز و ناتالی ظرف 7 روز پس از آن ارسال کنند.

بنابراین این قسمت زشت می تواند با این خبر دلخراش که او درس خود را درباره محدودیت صفحه آموخته است پایان یابد.

وکیل تورنتو باید بوکسور سگ گیر را به شریک سابق خود بازگرداند ، قضاوت در مورد قوانین [Court Report Canada]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer