Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پل دیویس (تصویر از طریق توییتر)

اوه ، پل دیویس. من فقط نمی دانم چگونه شما را ترک کنم (نوشتن در مورد). چه چیزی در مورد است هابیت دوست، شورشیان کاپیتول وکالت که باعث می شود من برای بیشتر بازگردم؟ خود گرایش اخراج شدن؟ خود پرونده های پربار از حمام کردن نظریه های حقوقی؟ راهی که به او آسیب می زند وقتی مردم او را مسخره می کنند؟ نه ، قطعاً D است ، همه موارد فوق.

پس از برکناری مشاور عمومی کنونی که پس از شرکت در شورش های 6 ژانویه اخراج شد ، یادآوری خواهید کرد که وی به دلیل نقض قانون رای آمریکا (HAVA) که به نوبه خود ، نقض حقوق مدنی را به وجود آورد. بله ، در ادامه پرونده ها ، او به اولین عشق هر جسور تالکین به این مفهوم اشاره کرد که ایالات متحده می تواند توسط یک مأمور اداره شود و همه ما (با دلیل خوب) از آن می خندیدیم. اما سرانجام وی به دلیل اختلاف نظر در مورد استراتژی حقوقی توسط برخی از شاکیان اخراج شد و دادخواست دوم را مطرح کرد که اینترنت با آن تماس می گیرد در Re Gondor II اما واقعاً Bravo v. پلوسی ، از اولین دادخواست خود علل اقدام را تکرار کرد.

اما احساسات دیویس دوباره صدمه دید وقتی که مردم (دوباره به حق) شروع به تخلیه کردن او کردند برنامه TRO که در گوندور دوم. و دقیقاً مانند رئیس جمهور مورد علاقه خود (احتمالاً) دیویس وارد توییتر شد برای ابراز خشم خود:

UMMMM “هیچ کس” به استثنای قاضی فدرال منصوب شده توسط DONALD TRUMP “نقص قانونی” در بحث دیویس پیدا نمی کند. قاضی آلن آلبرایت به معنای واقعی کلمه گفت: علل عمل در شکایت اصلی – همان شکایاتی که دیویس در شکایت دوم خود دو برابر کرد – “بدون شایستگی” هستند و تجزیه و تحلیل حقوقی واقعی را برای راه اندازی می کنند:

در اینجا ، دادگاه دریافت كه ادعاهای شاكی خالی از لطف است ، زیرا اساسنامه فدرال كه آنها براساس آن تقاضای تخفیف می كنند به آنها اجازه نمی دهد تا از متهمان شكایت كنند تا متهمان را از “مشاركت در هرگونه اقدامی در رابطه با روند انتخاب مقامات دولتی ، اداره مناصب عمومی یا هر موقعیت رسمی دولتی ، یا موقعیتی در هر شرکت حزبی مربوط به سیاست های آمریکا ، و بدنام کردن یا تهدید یا دخالت در زندگی ، آزادی یا دارایی شاکیان. ” لطفا ادعا کردن شاکیان حقایق کافی را برای بیان ادعای تخفیف که مطابق با قانون رای امداد آمریکا (HAVA) یا 1983 § قابل قبول است ، بیان نکردند.

اما دور از اینکه دیویس گوش دهد به توصیه های حقوقی قاضی البرایت – قاضی با زبان شفاف هرچه بیشتر می گوید پرونده بدبو است. اما دیویس همچنان پافشاری می کند و فقط به بیان مزخرفات بی حد و حصر برای interwebs ادامه می دهد:

نمی توانم تصور کنم که هرگز زمانی پیش بیاید که از این مزخرفات بخندم.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer