Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از JIM WATSON / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

جروم مارکوس نماینده مبارزات انتخاباتی مجدد ترامپ در دونالد جی ترامپ برای رئیس جمهور ، شرکت در برابر هیئت انتخابات شهرستان فیلادلفیا (مورد پورتر رایت قبلاً از کار کناره گیری کرده است) اما اگر آخرین درخواست وی پذیرفته شود ، دیگر این کار را نمی کند.

حدس می زنم که به اندازه کافی جالب است. اما یک روز پس از یک کودتا ، واقعاً از بین نمی رود – بالاخره، وکلای زیادی د هستندخودشان را می رقصند از جانب دادخواست های انتخاباتی مثل موش ها در حال غرق شدن از کشتی این دلیل مارکوس برای خواستن است که باعث شده توجه کنیم:

Undersigned احتراماً از مرخصی این دادگاه درخواست می کند تا به عنوان مشاور شاکی در این اقدام مطابق با قانون رفتار حرفه ای پنسیلوانیا 1.16 (b) (3) و (4) انصراف دهد.

هومم نمی دانید این قوانین رفتار حرفه ای چه می گوید؟ در ادامه مارکوس ، نیازی به رمز عبور Westlaw خود نیستید:

از آنجا که موکل از خدمات وکیل برای ارتکاب جرم استفاده کرده است و موکل اصرار دارد که اقداماتی را انجام دهد که وکیل آن را ناپسند می داند و وکیل با آن اختلاف نظر اساسی دارد.

نمی دانم چه اتفاقی می افتاد که مارکوس چنین حرکتی را ایجاد کند؟ درسته! اقدام به کودتا! به نظر می رسد دلیل خوبی برای وثیقه دادن به من است.

پرونده کامل را در زیر بخوانید.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer