Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تصویری کاملاً بی ارتباط. (عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

گزارش شده است که رئیس جمهور در حال تأمل است بخشش به سه تا از بچه هایش ، وکیلش ، و حتی به خودش. البته نه به این دلیل که آنها کار اشتباهی انجام داده اند ، بلکه فقط به عنوان یک هدیه فراق خوب است.

هر کس دیگری مجبور است یک مورد را از فروشگاه هدیه کاخ سفید بخرد. گویا

دیشب CNN برای اولین بار بود توجه داشته باشید پرونده ای جالب در جیب دادگاه منطقه ای ایالات متحده در دی سی ، جایی که قاضی ارشد Beryl A. Howell در 28 اوت مهر و موم کرد سفارش مشارکت در طرحی برای پرداخت رشوه در ازای بخشش ریاست جمهوری.

این دستور مربوط به یک حکم جستجو در دو دفتر است که در طی آن دولت کشف کرد:

[O]در پنجاه دستگاه رسانه دیجیتال ، از جمله آیفون ، iPad ، لپ تاپ ، درایو انگشت شست ، و دیسک سخت کامپیوتر و خارجی … (جمعاً چندین ترابایت داده) “توقیف شده ، ارتباطات ایمیل شناسایی شده اند”[ing] فعالیت جنایی اضافی “یعنی: (1)” طرح لابی پنهانی “… که در آن [redacted] و [redacted] بدون رعایت الزامات قانون افشای لابی (“LDA”) ، 2 USC 1601 پوند ، به عنوان لابی گر مقامات ارشد کاخ سفید عمل کرد. و به ترتیب، برای اطمینان از “بخشش یا مجازات مجازات برای [redacted] … و (2) یک طرح توطئه مربوط به رشوه خواری ، که در آن “[redacted] در ازای بخشش ریاست جمهوری یا تعویق مجازات وی در ازای کمک سیاسی قابل توجهی ارائه می شود [redacted]،” استفاده كردن [extremely long redaction] “به عنوان واسطه برای ارائه رشوه پیشنهادی.”

تازه واردان به دنبال طرح رشوه برای بخشش نبودند. آنها به دنبال … چیز دیگری بودند.

هرچند آنچه آنها یافتند ، شواهدی بود مبنی بر اینکه رشوه خوار ادعایی ، که در دوره ای در بازداشت دفتر زندان ها بود ، از رئیس جمهور خواستار عفو و رأفت بر اساس “مشارکت های اساسی مبارزات گذشته” و “مشارکت های سیاسی قابل توجه آینده” بود. که یک نامتعارف مبنای تسکین اختیار.

بیشتر پرونده ها مجدداً اصلاح شده است ، اما به نظر می رسد شرط مطمئن این است كه حداقل یكی از طرفین كه به دفتر وی حمله شده وكیل بوده است. به نظر می رسد که چندین بازیکن وکالت دارند و دادگاه تلاش زیادی می کند تا مشتری ها را برای مشاوره و تعیین احراز حریم طرفین جلب کند.

دولت به استثنای کلاهبرداری جرم و / یا حضور اشخاص ثالث در طرح خود برای دستیابی به ارتباطات وکیل توقیف شده در حمله اشاره کرد. و قاضی هاول موافقت کرد و اظهار داشت که “علیرغم رابطه وکیل و مشتری که [redacted] ممکن است با هر یک داشته باشد [redacted] یا [redacted]، هرگونه ارتباطی در ارتباط با ادعاهای LDA یا رشوه برای بخشش بین یا در بین آن افراد ، که در آن ارتباطات [redacted] یک شرکت کننده یا در غیر این صورت گیرنده بود ، توسط وکیل-مشتری یا هیچ امتیاز دیگری محافظت نمی شود و بنابراین توسط تیم تحقیق دولت قابل بررسی است. “

با این حال ، جایی که دادگاه راه خود را با دولت ترک کرد ، این بود که موضوع را از عموم مردم پنهان نگه دارد. در تاریخ 28 آگوست ، قاضی هاول 90 روز به وزارت دادگستری فرصت داد تا گزارشی تهیه کند که در مورد بخشهایی از این دستور غیرقابل قبول است. در تاریخ 25 نوامبر ، دولت پاسخ بسیار کوتاهی را تحویل داد: هیچ یک. اما دادگاه قانع نشد كه كل ماجرا باید تحت مهر باقی بماند ، زیرا فقط به طرفهایی گفته می شود كه از طرف هیئت منصفه بزرگ متهم نشده اند ، كه ما را به شب گذشته می رساند كه این نسخه بسیار ویرایش شده در صحن عمومی قرار گرفت.

بدیهی است که این پرونده س moreالات بیشتری نسبت به پاسخ برای ما ایجاد می کند ، اما ما چند جزئیات مهم را می دانیم: ما می دانیم که او رابطه پیچیده ای با وکیلی دارد که به کاخ سفید دسترسی دارد – گاهی اوقات این وکیل وکالت است ، گاهی اوقات اینگونه نیست. و ما می دانیم که وزارت دادگستری بیل بار به زیر تشک رفته است تا این پرونده را در جریان انتخابات تحت فشار قرار دهد.

در یک خبر شاید کاملاً نامرتبط ، دوستان رودی جولیانی ، لو پرناس و ایگور فرومن کیفرخواست در اکتبر سال 2019 به دلیل کمک مالی غیرقانونی 325،000 دلار به کمپین PAC دونالد ترامپ. جولیانی بود 500000 دلار پرداخته است توسط پرناس و فرومن برای مشاوره با شرکت خود “ضمانت تقلب” ، اما جولیانی همچنین ادعا کرد که آنها را در کار خود برای رئیس جمهور به کار گرفته است که سعی دارد خاک جو بایدن را در اوکراین کند. وقتی پارناس دستگیر شد ، او حتی سعی کرد ادعا کند امتیاز اجرایی، با ادعای سقوط تحت چتر جادویی Trump-Rudy Omnibus Privilege. و دولت اتهامات اضافه شده سه هفته پس از آنکه قاضی هاول به DOJ چراغ سبز دسترسی به بلیط های پارلمان داد ، به بلیط پارناس رفت.

به هر حال ، احتمالاً فقط یک مشت تصادف است. ادامه دادن.

سفارش [In the Matter of the Search of the Premises Known as the Office of REDACTED and the Office of REDACTED, No. 20-gj-35-BAH (D.D.C. Dec. 1, 2020)]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer