Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

این وکلا شکایتی را مبنی بر دروغ پردازی ارائه کردند ، از مجوز وکالت خود در تلاش برای محرومیت از حق رای دهندگان در میشیگان و تضعیف ایمان مردم نسبت به مشروعیت انتخابات اخیر ریاست جمهوری استفاده کردند و به نادرستی که منجر به خشونت و ناآرامی شد اعتماد کردند. آنها با انجام این کار ، سوگند خود و قوانین اخلاقی را که به آن پایبند هستند نقض کردند ، از سیستم دادگاه سوused استفاده کردند و اجرای عدالت – بنیادی مهم جامعه مدنی ما و سنگر نهادهای دموکراتیک ما – را به خطر انداختند.

– دادستان کل میشیگان ، دانا نسل ، فرماندار گرچن ویتمر ، و وزیر امور خارجه جوسلین بنسون ، در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که آنها به دنبال خلع سلاح از سیدنی پاول و سه وکیل میشیگان که در طرح دعاوی مبتنی بر نظریه های توطئه با ادعای بی اساس کلاهبرداری گسترده رای دهندگان در این ایالت به وی پیوستند.

(برای خواندن شکایت از سیدنی پاول به طور کامل به صفحه بعدی بروید. در اینجا یک تیزر کوچک وجود دارد: “[A]وکیلی که از سیستم دادگاه سوusesاستفاده می کند ، اجرای عدالت را که مورد احترام ماست و به آن وابسته هستیم ، به خطر می اندازد. وکیل تگزاس سیدنی پاول (16209700) چنین وکالی است. او فقط به نوک انگشتان پا در نزدیکی خط اخلاقی نامطلوبی نرسید – بلکه کاملاً از آن عبور کرد. … خانم پاول برای وکالت نامناسب است و باید از آن منصرف شود.)


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer