Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به احتمال زیاد در یک تماس تلفنی روز شنبه قانون فدرال و ایالت را نقض کرد و در طی آن وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر را تشویق کرد “رای” کافی برای لغو نتایج انتخابات ایالت “پیدا” کند. رئیس جمهور مطمئناً مرتکب جرم استیضاح آمیز شد که دلیل برکناری وی از دفتری است که در کمتر از سه هفته تخلیه خواهد کرد یا رد صلاحیت وی از دفتر منتخب آینده است. دوره پر سر و صدا او با آغاز س ،الاتی در مورد قانونی بودن رفتار مربوط به دستکاری در انتخابات آمریکا و دفاع کاملاً مبتنی بر این ایده که ذهن ترامپ آنقدر پیچیده است که وی در واقع به مزخرفاتی که می زند اعتقاد دارد ، پایان می یابد. ممکن است ترامپ به دلیل کاری که انجام داده هرگز محاکمه نشود ، اما عدم پیگرد قانونی وی ممکن است به وخامت بیشتر دموکراسی آمریکا منجر شود.

– استاد اسم حیوان دست اموز ریک دانشکده حقوق UC Irvine ، در مقاله منتشر شده در تخته سنگ، رئیس جمهور مستعفی را به دلیل “لرزش” وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسگرگر محکوم کرد و خواستار پیگرد و استیضاح ترامپ شد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer